• lt
   • en
 • login

 • PRANEŠIMAS apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą

  „Verslo moterų asociacija“ (toliau – VMA), juridinio asmens kodas 304154454, adresas Ratnyčios g. 58, Vilnius, Lietuvos Respublika, remiantis VMA įstatų 5.3 punktu ir Valdybos 2019-08-05 sprendimu, praneša, kad,

  2019-09-23 nuo 15 iki 18 val. viešbutyje „Vilnia“, esančiame adresu Maironio g. 1, Vilnius, Lietuvos Respublika, įvyks neeilinis Visuotinis VMA narių susirinkimas, kurio dienotvarkėje:

  • Asociacijos Įstatų pakeitimų pristatymas ir balsavimas.
  • Trūkstamų Asociacijos Valdybos narių rinkimai.

  Renginio viešnia – žurnalistė Edita Mildažytė.

  Išankstinė registracija būtina! Renginyje gali dalyvauti tik VMA nariai.

  Jei negalite dalyvauti, prašytume apsvarstyti galimybę suteikti įgaliojimus balsuoti kitam asociacijos nariui.

  Visa reikalinga informacija ir dokumentai, tame tarpe ir įgaliojimo forma, VMA nariams yra pateikti el. paštu.

  Renginio dieną dalyviai registruojami ir balsavimo lapeliai išduodami nuo 14:45 val.

  Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu info@bwa.lt arba tel. 8-687 73005.

  Liepos 17 d. susitikome su Kauno verslo vadovų klubu. Bendravome, dalinomės kontaktais, skanavome „Bijolos“ ir „Saviolos“ delikatesus. Susipažinome su Informacijos technologijų mokymo centru, sužinojome, kokie mokymai patys įdomiausi ir populiariausi.
  Vėliau draugišku būriu funikulieriumi pasikėlėme į Prisikėlimo bažnyčią, kur mūsų laukė nuostabus mons. Vytauto Grigaravičiaus priėmimas. Pamatėme filmą apie bažnyčios istoriją, pasigrožėjome Kaunu nuo stogo… https://www.prisikelimas.lt/index.php?id=4
  Buvome sužavėti ekskursija.
  Už nuotraukas ačiū Regimantui Meilučiui.

  Birželio 17 d. popietę Galerijoje 555 šurmuliavo VMA kontaktų mugė. Moterys bendravo, dalinosi gerąją patirtimi, domėjosi viena kito verslais bei produktais. Ačiū Violetai Moščinskienei už puikų siurprizą parodos „Vasaros atostogos“ pristatymą.
  Renginio maistu rūpinosi „Mažoji Ragainė“, „In 555“, „Balrena“, „Matuma“, „Sveikas balansas“, „Bijola“.
  Už nuotraukas ačiū fotografei Alinai Ožič.

  Vadovas, pardavėjas, moteris… Emocijų formulė ir jos praktinis pritaikymas. Kaip nuolat gyventi laimingai ir viršyti klientų, darbuotojų bei savo lūkesčius…

  Lektorius: Aurimas Vietrinas, daugiau kaip 20-ies metų patirtį turintis įkvepiantis verslo vadybos konsultantas ir praktikas – treneris, lektorius, koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, mokymų agentūros „Vauma“ vadovas.

   

  Renginio akimirkos

  Kviečiame į visuotinį ataskaitinį rinkiminį Verslo moterų asociacijos narių susirinkimą.

  Susirinkimo DARBOTVARKĖ

  1. VMA Valdybos veiklos 2018 m. ataskaita.
  2. VMA veiklos gairės 2019 m.
  3. VMA 2018 m. finansinės atskaitomybės tvirtinimas.
  4. 2019 m. biudžeto tvirtinimas.
  5. Asociacijos įstatų keitimas.
  6. Penkių valdybos narių rinkimai. Kandidačių prisistatymas.
  7. Kiti klausimai.
  8. Furšetas, bendravimas.

  Įstatų pakeitimai: Dokumentų projektas Jums bus atsiųstas likus savaitei iki susirinkimo.

  Valdybos narių rinkimai: prašome aktyviai siūlyti kandidates / siūlytis į valdybos nares. Kandidačių vardų el.paštu info@bwa.lt lauksime iki balandžio 10 d.

  Įgaliojimai: Negalėsiančias dalyvauti, prašome pasirūpinti įgaliojimais.

  Registracija…

  Kilus klausimams – skambinkite, mielai atsakysime.

  Asociacijos Valdyba ir direktorė

  Tel. 868526126

  Kur link juda automobilių pramonė? Kaip ją paveikė dyzelio skandalas? Ar jau užplūdo mūsų kelius hibridiniai ir elektriniai automobiliai? Ką pasaulio ekonomikai reiškia autonominių automobilių atsiradimas? Šios milžiniškos ekonomikos šakos viziją iki 2050-ųjų, kuri pagrįsta teiginiu, jog automobilių ir jų serviso paslaugų pardavimo pramonė transformuosis į judumo (mobilumo) sprendimus teikiančią pramonę, pristatė UAB “Ecodriving LT” vadovė Vaida Balčiūnienė.

  Pokyčiai nesustabdomi ir jau vyksta, tačiau vairuoti dar tikrai teks. Todėl Artūras Pakėnas, UAB „Ecodriving LT“ lektorius, saugaus vairavimo ir ekovairavimo treneris, vairavimo koučingo specialistas, autorinės laidos „Prie vairo“ radijo stotyje Gold FM vedėjas, papasakojo, ką reikia žinoti, nutikus eismo įvykiui arba radus apgadintą automobilį. Kaip nepasimesti, įvykus eismo įvykiui? Kaip teisingai elgtis, jei tik apgadintas turtas ir, jei įvykio metu nukentėjo žmonės? Kaip nebūti apkaltintam pabėgimu iš eismo įvykio vietos? Kaip tinkamai užpildyti eismo įvykio deklaraciją?

  Renginio desertui –  vos 2019-ųjų kovo mėn. Lietuvą pasiekusio pirmojo vien tik elektra varomo Audi visureigio Audi e-tron pristatymas!  Moderniausios automobilinės technologijos ir stebina, ir džiugina… Galbūt dar reikia šiek tiek laiko apsiprasti su mintimi, kad vidaus degimo varikliai palengva perleidžia turėtas pozicijas elektra ir kitais – alternatyviais ir tvaresniais – energijos šaltiniais varomiems varikliams. Bet tai tik laiko klausimas…

  Renginio dalyvius maloniai priėmė Audi atstovai Vilniuje UAB “Moller Auto Keturi Žiedai”. Dėkojame šio jaukaus salono vadovei Laimai Gatelienei ir visai Audi komandai!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  *****

   

   

  UAB “Moller auto Keturi žiedai” yra oficialus Audi automobilių importuotojas. Lietuvoje bendrovė dirba jau daugiau, kaip 20 metų. Čia parduodami ir nauji, ir naudoti Audi automobiliai.

      *****

   

   

  UAB “Ecodriving LT” yra saugaus ir efektyvaus vairavimo mokymų įmonėms organizatorė. Mokymų programos sukurtos, remiantis pažangiausia ES šalių praktika ir yra skirtos visiems, vairuojantiems lengvuosius automobilius, sunkiojo transporto vairuotojams profesionalams, vairavimo instruktoriams bei egzaminuotojams. Įmonės veikla vystoma devintus metus, o jos geografija apima Lietuvą, Latviją, Estiją ir Sakartvelą. Taip pat organizuojami edukaciniai-pramoginiai vairavimo renginiai įmonėms (darbuotojų kolektyvams, įmonės partneriams). Daugiau informacijos galite rasti mūsų interneto svetainėje čia>>

   

  Kodėl asmeninė misija turi būti dominuojanti motyvacija tarp pokyčio valdymo komandos narių? Kodėl pasiekiami gali būti tik tie tikslai, kuriuos žmogus pats sau išsikelia? Kaip kintančioje organizacijoje tvyrančią nežinomybės atmosferą paversti stiprybe, pokyčio komunikacijoje išryškinant kvietimo į nuotykį elementą?

  Visų tautų ir kultūrų mitai kalba apie teigiamą pokyčių įtaką žmogaus gyvenimui. Bondo mitas – ne išimtis. Renginio pranešėjas Bernardas Gailius, pasitelkus mito ir mitologijos įvaizdžius, pasakojo, kaip rasti naujų būdų valdyti pokytį ir jo komunikaciją tiek savo organizacijos viduje, tiek kitose srityse ar net pritaikyti šiuos dėsnius asmeniniame gyvenime.

  Netikėtos paralelės renginio dalyves privertė susimąstyti ir iššaukė aktyvią diskusiją.

  Pranešėjas – Bernardas Gailius, politikos apžvalgininkas, lektorius ir saviraiškos konsultantas. Knygų „Džeimsas Bondas. Mitas ir politika“ (2017) ir „Teisingas gyvenimas“ (2019) autorius.

  Renginio metu taip pat buvo pristatyta tarptautinė moterų organizacija European Women‘s Management Development International Network. Jos vadovė Aušra Gaivenienė papasakojo apie  šios organizacijos tikslus, veiklą ir pakvietė bendradarbiauti bei dalyvauti tarptautiniuose projektuose.

   

  Vasario 28 d. Druskininkuose vyko konferencija „Kaip sugauti sėkmės paukštę?“.

  Kokio išmanymo ir savybių reiktų, kad galėtumėt save pavadinti laimės kūdikiu? Apie tai „Lietuvos žinių“ organizuotoje konferencijoje „Pagauk laimės paukštę“ susirinko kalbėtis žinomi verslininkai, psichologai, etiketo žinovai ir vizionieriai. Į „Grand SPA Lietuva“ konferencijų salę Druskininkuose susirinko žmonės, kuriuos vienija asmeninio tobulėjimo paieškos ir siekis atrasti atsakymą į klausimą: ką daryti ir kaip elgtis, kad kasdienybėje ir versle lydėtų sėkmė?
  Atidarymo metu konferencijos dalyvius pasveikino „Lietuvos žinių“ vyriausiasis redaktorius Ramūnas Terleckas.
  Neatsiejama sėkmingo tobulėjimo paslaptis – interaktyvių technologijų išmanymas bei gebėjimas suvokti savo auditorijos poreikius socialinėje erdvėje. Agentūros „Key Communications“ partneris Klaudijus Jakimovas auditorijai atskleidė, kaip išnaudoti socialinius tinklus sėkmei pasiekti. K. Jakimovas pasidžiaugė, kad šalies verslo integracija į socialinius tinklus bei interaktyvius reklamos sprendimus yra pakankamai nemaža, tačiau apgailestavo, kad nemažai lietuvių vis dar nežino, kaip išnaudoti internetą pilnu pajėgumu, o bandydami kurti strategijas patys neretai padaro klaidų.
  Naujo kontakto išplėtojimui svarbiausias laikotarpis – pirmosios dvi paros. Kito konferencijos „Pagauk laimės paukštę“ pranešimo metu, Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Andrius Nikitinas kvietė kartu pasvarstyti, kiek procentų sėkmės glūdi kontaktuose.
  Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas pranešimą pradėjo intriguojančiu pareiškimu apie tai, kad žodį „sėkmė“ apskritai reikėtų uždrausti: „nesu draudimų šalininkas, tačiau norėčiau, kad Lietuvoje būtų uždraustas žodis sėkmė ir jis būtų pakeistas dviem žodžiais, kurių vienas reiškia atsitiktinumą, o kitas – produktyvaus ir kryptingo darbo rezultatą.“ Anot jo, verslininkas iš darbo jėgos, technologijų, kapitalo bei žemės sukuria naudingą produktą, tad turėtų būtų laikomas ne sėkmės kūdikiu, bet kūrėju. Ž. Šilėnas taip pat skeptiškai atsiliepė apie lietuvių įsivaizdavimą, jog verslo užduotis yra kurti darbo vietas. Jis pabrėžė, kad pirminė verslo paskirtis turėtų būti produkto kūrimas, o verslo orientaciją į darbo vietų kūrimą, esą, primena bandymą iškasti karjerą šaukšteliais. Bandant atrasti atsakymą, kodėl lietuvių požiūris į verslą vis dar nėra labai teigiamas, pranešėjas negailėjo kritikos net lietuvių kalbai: „Pats žodis verslininkas yra dirbtinis ir nesukuria teigiamos reikšmės, o dažniau turi net neigiamą.“ Anot Ž. Šilėno, net patys verslininkai kartais bijo taip save vadinti. Vietoje to jie mieliau save įvardina pramonininkais, darbdaviais ir pan.

  „Netapkite tais verslininkais, kurie bijo savo paties šešėlio“, – patarė ekonomistas.

  Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Ekonomika/sekmes-receptai-nuo-socialiniu-tinklu-iki-tradicines-vizitines-korteles/282921
  © Lietuvos žinios

  Renginio organizatorius: Lietuvos žinios
  Renginio partneriai: Grand SPA Lietuva, Verslo Moterų Asociacija; L’OCCITANE en Provence, Lietuvos verslo konfederacija

  Vasario 18 d. vyko susitikimas-ekskursija Vilniaus universiteto bibliotekoje, Universiteto g. 3, Vilniuje.

  Mus pasitiko istorinėje P. Smuglevičiaus salėje, kur glaustai pristatė Vilniaus universiteto biblioteką. Tada buvome pakviestos į istorinę ekskursiją su bibliotekos gide, kurios metu apžiūrėjome bibliotekos istorines sales, apsilankėme senojoje observatorijoje. Taip pat pasivaikščiojome po universiteto rūmus bei Šv. Jonų bažnyčią, kurioje matėme unikaliuosius XVII–XVIII a. senosios observatorijos dangaus ir žemės gaublius.

  Po ekskursijos susitikome ir šiltai bendravome su Irena Kriviene, VU bibliotekos generaline direktore.

  Sužinojome apie Vilniaus universitetui priklausančius keturis senosios observatorijos gaublius – tai unikalūs Europos mokslo istorijos paminklai, išgyvenę sudėtingus istorinius laikotarpius ir išlikę iki šių dienų. Jiems, menantiems XVII–XVIII a., labai reikia atidaus specialistų rūpesčio.

  Džiaugiamės galėdamos prisidėti prie šios gražios gaublių išsaugojimo akcijos.

   

   

  Vasario 4 d. Galerijoje 555 šurmuliavo kontaktų mugė. Asociacijos narės pristatė savo verslus bei gaminius, pasakojo apie paslaugas. Vyravo šilta pažinčių atmosfera ir gera nuotaika. Ši kontaktų mugė buvo kitokia: teko ne prisistatinėti pačioms, o pristatyti kolegę visai auditorijai.

  Dalyvių atsiliepimai:

  „Ačiū. Puikus formatas, gera atmosfera. Puikus dalyvių įsitraukimas.“ Otilija

  „Kontaktų mugė buvo suorganizuota puikiai, iki smulkmenų apgalvotos detalės. Labai patiko pristatymas, nes jis buvo kitoks nei įprasta. Moterys visos šiltos, puikios, nuostabios, aktyvios.“ Deimantė

  „…realiai pamačiau, ką kitos moterys veikia. Idėja, kad mane pristato kitas asmuo yra puiki galimybė susivokti, ar aiškiai komunikuojame, ar mokame perduoti klausytojui tai, ką norime pasakyti. Dėl skaidrių tas pats. Viena, kai matai ją monitoriuje, kita – ekrane. Trumpiau tariant gera ir naudinga patirtis.“ Rita

  „Kaip visada esu labai patenkinta mūsų bendryste ir pasidalinimu. Artimesniam susipažinimui tikrai tinka tokio formato renginys. Tikiuosi, kad ateityje pažinčių ratas plėsis. Ir dar, labai noriu padėkoti galerijos savininkei Violetai už jaukų priėmimą.“ Zita

  „Ačiū labai, buvo puikus renginys, labai gera idėja ne prisistatinėti pačioms, o pristatyti kitas. Man jau grįžo su kaupu tiek tiesiogiai, tiek ir per naujus kontaktus kurie gal išsivystys į tolimesnį bendradarbiavimą.“ Vaiva