fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • 2022 m. rugsėjo mėn. Verslo moterų asociacijos „vairą“ perima Jurgita Paciulevičienė, iki šiol buvusi aktyvi VMA Valdybos narė. Ji perėmė pareigas iš Renatos Gelažauskienės, kuri šiame poste darbavosi daugiau, nei 2,5 metų – nuo 2020-ųjų pradžios.

  VMA Prezidentė Verutė Vitkevičienė nuoširdžiai padėkojo Renatai Gelažauskienei už jos veiklą asociacijos labui ilgu ir itin sudėtingu laikotarpiu, kai visai šaliai teko karantinų bei Ukrainoje prasidėjusio karo išbandymai, o daugelis verslų išgyveno nežinomybę. Renata Gelažauskienė ir toliau lieka asociacijos nare – ji išreiškė viltį bei norą matyti asociaciją augant ir stiprėjant.

  Sveikindama naująją VMA direktorę Jurgitą Peciulevičienę, Prezidentė V.Vitkevičienė sakė: „Labai ačiū Jurgitai, kad sutiko tapti asociacijos direktore. Manau, kad su jos užsidegimu ir energija mes galėsime siekti naujai užsibrėžtų tikslų, džiaugtis mūsų narių bendryste ir plėsti mūsų šaunią organizaciją!”.

  Jurgita Peciulevičienė – pardavimų vadovė įmonėje, kuri teikia konsultacijas įgyvendinant Europos Sąjungos ir kitų finansinių mechanizmų finansuojamus projektus. Ji yra VMA narė vos nuo 2020-ųjų metų, tačiau būdama aktyvi, jau 2021-aisiais įgijo pasitikėjimą ir buvo išrinkta VMA Valdybos nare. 2022-aisiais Jurgita iniciavo visą eilę asociacijos renginių ir reikšmingai prisidėjo prie Valdybos veiklos. Pasak jos, „jei tik turi noro prisidėti prie organizacijos veiklos, kiekvienas asociacijos narys turi galimybę būti matomas, pastebėtas ir įgalintas“. O kalbant apie asociacijos ateitį, J.Peciulevičienė sakė: „jau planuojame su Valdyba tolimesnę veiklą ir tam skirsiu tikrai daug savo asmeninių pastangų bei laiko“.

  V.Paciulevičienei perėmus VMA direktorės pareigas, asociacijos Valdyboje liko vakansija. Bet kadangi šios Valdybos kadencija baigsis vos po kelių mėnesių, buvo nutarta naujo Valdybos nario rinkimų nebeorganizuoti.

  Artimiausiu metu Valdyba kartu su direktore numato tokias veiklos kryptis: finansinių išteklių pritraukimas per ES projektus, ne rečiau kaip kartą per mėnesį mokymai narėms verslo tema, narių bendradarbiavimo skatinimas per susitikimus, bendrystę, kultūrines programas, užsienio partnerių paieška tarptautiniam bendradarbiavimui.

  Dabartinės Verslo moterų asociacijos vadovės interneto svetainėje bwa.lt>    

  Renginio, kurio metu buvo paskelbti asociacijos vadovių pasikeitimas, programą ir nuotraukas galima rasti čia>