fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • 2021 m. gegužės 26 d. įvykęs visuotinis Verslo moterų asociacijos narių susirinkimas buvo puiki proga apžvelgti nors daugeliui verslų sudėtingai susiklosčiusius ir karantino „sukaustytus“, tačiau asociacijos veikloje vis tiek labai aktyvius 2020-uosius metus.

  2020-aisiais Asociacija organizavo net 23 renginius, o bendradarbiaujant su VšĮ „Versli Lietuva“, VMA narės turėjo galimybę dalyvauti ir visoje eilėje kitų verslui įdomių bei naudingų renginių. Taip pat į savo organizuojamus renginius bei apsilankyti savo įmonėse kvietė ir VMA nariai. Vyko edukaciniai renginiai su kviestiniais lektoriais, o galimybe praplėsti savo verslo pažinčių ratą VMA nariai galėjo kontaktų mugėse.

  „Nors dėl pandemijos dauguma renginių vyko nuotoliniu būdu, labai džiaugiuosi, kad mūsų narės išreiškė savo susidomėjimą įvairiausiomis temomis. Galiu tvirtai pasakyti, kad VMA didžiuojasi kiekviena savo nare ne tik dėl aktyvaus dalyvavimo Asociacijos veikloje, bet, visų pirma, dėl to, kad sudėtingomis sąlygomis labai pajutome, ką reiškia bendrystės jausmas ir savitarpio pagalba“ – apibendrindama 2020-uosius sako VMA direktorė Renata Gelažauskienė.

  Dar vienas ryškus Asociacijos pasiekimas ataskaitiniu laikotarpiu – suburta net 10-ies mentorių komanda, sėkmingai įsiliejusi į VšĮ „Versli Lietuva“ mentorių gretas. Mentorės jau dalyvauja apmokymuose ir rengiasi aktyviai veiklai, kuri yra labai svarbi, vykdant Asociacijos misiją. VMA Prezidentė Verutė Vitkevičienė pabrėžė: „Nežinau kitos organizacijos, kuri būtų sugebėjusi surinkti tokią puikią ir įvairiapusišką mentorių komandą!.. Labai džiaugiamės, kad mums tai pavyko.“

  2020-ųjų pabaigoje Verslo moterų asociacijai priklausė 64 nariai, iš kurių lygiai pusė atstovavo juridinius asmenis, o kita pusė buvo fiziniai asmenys. Du trečdalius narių – 66% – sudarė (atstovavo) įmonių savininkai arba bendrasavininkai, dar apie 16% buvo samdomų vadovų.

  VMA narių visuotinis susirinkimas vyko nuotoliniu būdu. Jo metu patvirtintos metinės finansų ir veiklos ataskaitos už 2020 metus bei biudžeto planas 2021 metams. Taip pat VMA nariai turėjo galimybę išankstiniuose elektroniniu būdu organizuotuose rinkimuose papildyti VMA Valdybos sąstatą – susirinkimo metu buvo paskelbti šių rinkimų rezultatai. Buvo išrinktos dvi naujos VMA Valdybos narės: Džiuginta Balčiūnė (iLAW įmonės partnerė | advokatė) ir Jurgita Peciulevičienė (UAB TEISA pardavimų vadovė).

  Atnaujintas VMA Valdybos sąstatas yra toks: Alma Ziziliauskienė (UAB „Grant Thornton Baltic”), Verutė Vitkevičienė (UAB „Rempaka“), Rima Ingstad (UAB „Contact LT“), Džiuginta Balčiūnė (iLAW įmonės partnerė | advokatė), Jūratė Rudienė (viešbutis „Park Inn By Radisson Kaunas”), Jurgita Peciulevičienė (UAB TEISA pardavimų vadovė) ir Danguolė Rutkauskienė (VšĮ Baltijos Edukacinių Technologijų institutas).

  Šių metų VMA narių visuotinio susirinkimo viešnia, mitybos ir sveikos gyvensenos specialistė, studijos “Apie jūsų mitybą” įkūrėja Gretė Brokienė, pasidalino savo įžvalgomis apie požiūrį ir draugystę su pačiu savimi per mitybos prizmę. Ji renginio dalyvėms priminė, kad maistas yra skirtas 80 proc. kūnui ir 20 proc. sielai, o išmokti “girdėti‘ savo organizmą be galo svarbu. „Juk jūs esate brangiausias turtas savo gyvenime!“ – teigė pranešėja.

  Mityba šiais laikais yra ne tik maistas, bet ir neatsiejama mūsų kultūrinio bei socialinio gyvenimo dalis – be galo svarbi norint ne tik išsaugoti dailią figūrą, bet, svarbiauia, gerai jaustis ir būti sveikam. Renginio dalyvės pranešėjai uždavė daugybę klausimų ir liko dėkingos už pasidalinimą žiniomis bei patirtimi.