fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Nuo eilinės apskaitininkės iki audito ir apskaitos profesionalės, kurios žinios ir noras jomis dalintis užaugino naują finansų specialistų kartą. Nuo mažos įmonės iki kompanijos, tapusios pasaulinio įmonių tinklo dalimi. Tinklo, kuris jungia audito, apskaitos ir verslo konsultacijų profesionalus iš daugiau nei 140 šalių! Ir visa tai vos apie vieną žmogų – Almą Ziziliauskienę, kuria pagrįstai didžiuojasi ir Verslo moterų asociacija.

  Kaip savo gyvenimo pasiekimus paversti dovana kitiems?

  Pradėjusi nuo pat žemiausio, apskaitininkės, laiptelio, žingsnis po žingsnio Alma tapo ne tik savo srities specialiste, bet ir aktyviai dalinosi savo žiniomis su kitais. Ji net 20 metų dėstė Kauno ekonomikos technikume (dabartinė Kauno kolegija) ir dar 10 metų padėjo „krimsti“ finansų mokslą VDU magistrams.

  Ir visai ne vedina tikslo tapti verslininke, o tik siekdama kuo daugiau žinoti, kad galėtų drąsiai stovėti auditorijos priekyje, A.Ziziliauskienė viena pirmųjų Lietuvoje tapo auditore. Tam, kad galėtų teikti tokias paslaugas, įkūrė savo įmonę ir nė pati nepajuto, kaip ši įmonė užaugo iki tokio lygio, kad kaip lygiavertis partneris buvo priimta į tarptautinę „Grant Thornton“ kompanijų šeimą. Šiandien jos atstovaujama įmonė Baltijos regione savo teikiamų paslaugų kategorijoje yra reitinguojama aukštu 5-uoju numeriu.

  Maža to, Alma Ziziliauskienė dirbo pirmojo laikinojo buhalterinės apskaitos įstatymo darbo grupėje, kuriant Auditorių rūmus. Ji buvo ir pirmąja šių rūmų direktore.

  Laiptelis po laiptelio visa tai atvedė iki labai simbolinio ir prasmingo įvykio: jos vardu Apskaitos, mokesčių, teisės ir finansinių verslo konsultacijų įmonė „Grant Thornton Baltic“ įsteigė kasmetinę vardinę stipendiją geriausiems Kauno kolegijos Apskaitos ir finansų studijų programų studentams!

  Paklausus „Koks yra Jūsų didžiausias gyvenimo pasiekimas?“, Alma atsako: „Matau jį kaip beribį skaičių jaunų žmonių, kuriems suteikiau žinių ir kurie mano palaikymo dėka įgijo drąsos bei padarė tinkamus sprendimus“. Ir priduria: „Jei per Šv.Kalėdas visi mano studentai uždegtų po žvakutę, manau jos suspindėtų įvairiausiose pasaulio šalyse…“

  Pagrįstai Alma didžiuojasi ir Verslo moterų asociacija. Nes ir 2015-aisiais, kai ši organizacija buvo kuriama, ir iki pat šių dienų, Alma Ziziliauskienė yra vienas iš tų žmonių, kuriam tikrai nuoširdžiai rūpi asociacijos gerovė bei likimas. Aktyviai dalyvaudama asociacijos veikloje ir kaip eilinė, ir kaip Valdybos narė, ji ne kartą padėjo organizuoti įdomius renginius, siūlė įtraukiančias temas.

  Be kita ko, Alma Ziziliauskienė yra ir mentorė. Kartu su kitomis Verslo moterų asociacijos mentorėmis, ji yra prisijungusi prie VšĮ “Versli Lietuva” inicijuoto mentorystės projekto “Verslo mentorių tinklas”, tad ir toliau dalinasi savo, kaip apskaitos ir finansų ekspertės ir atestuotos auditorės, žiniomis su tais, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius versle…

  Plačiau apie stipendijos skyrimą: https://www.kaunokolegija.lt/vf/apskaitos-ir-finansu-studentams-bus-skiriama-vardine-a-ziziliauskienes-stipendija/