fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • INFORMACIJA DĖL DALYVAVIMO RENGINIUOSE

  Norint dalyvauti Verslo moterų asociacijos renginiuose BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, kurią sudaro du veiksmai: REGISTRACIJA ir APMOKĖJIMAS

  Dėmesio: vien tik užsiregistruoti, arba vien tik sumokėti nepakanka!

  Šios tvarkos laikymasis labai padės išvengti smulkių nesusipratimų ir tokiu būdu taupyti Jūsų asmeninį bei VMA atsakingų darbuotojų laiką.

  1 veiksmas: REGISTRACIJOS FORMOS UŽPILDYMAS

  Registracijos formą rasite pasirinkto konkretaus renginio anonso puslapyje paspaudus mygtuką „Registracija“. Jei tokio mygtuko nėra, registracija į šį renginį jau yra baigta.

  Jei renginyje įmonės vardu dalyvauja ne vienas asmuo, KIEKVIENAM dalyviui registracijos forma pildoma ATSKIRAI.

  Užpildžius registracijos formą, nepamirškite šios procedūros pabaigoje jos patvirtinti (išsiųsti)! Jei forma išsisiuntė, ekrane pamatysite atitinkamą pranešimą, o savo el. pašto dėžutėje, kurios adresą nurodėte registruojantis, rasite laišką su ta pačia informacija, kuri buvo pateikta registracijos formoje. Rekomenduojame pasitikrinti el. pašto dėžutę tuoj pat po registracijos formos išsiuntimo.
  Dėmesio: pateikiant registracijos formą ĮSIPAREIGOJATE UŽ RENGINĮ MOKĖTI, nepriklausomai nuo to, ar į jį atvykote.
  Tačiau, jei atsitiko kažkas nenumatyto, kiekvieno renginio registracijos formoje (kurią gavote ir el.paštu kaip registracijos patvirtinimą) būna pateikta informacija, kaip galima ATŠAUKTI registraciją NEMOKANT už dalyvavimą renginyje.

  2 veiksmas: APMOKĖJIMAS

  Jei skelbiama, kad renginys yra nemokamas, šis veiksmas neaktualus (tačiau registracija vis tiek būtina). Už dalyvavimą renginyje SUMOKAMA IKI RENGINIO.

  Renginio anonse gali būti nurodytos dvi kainos: nariams ir svečiams.

  Kaina NARIAMS taikoma:
  1) visiems VMA nariams;
  2) antrajam VMA nario, įstojusio į asociaciją kaip juridinis asmuo, atstovui – šio juridinio asmens darbuotojui (šiuo atveju ir mokėtojas turi būti tas pats VMA juridinis asmuo). Trečiajam to paties VMA nario (juridinio asmens) atstovui taikoma SVEČIO kaina;
  3) asmeniui, kuris yra pateikęs prašymą tapti VMA nariu, jei renginys vyksta laikotarpiu iki VMA Valdybos posėdžio, kuriame bus priimtas sprendimas šio asmens narystės klausimu.
  Kaina SVEČIAMS taikoma visiems kitiems asmenims.

  *****

  Mokėti už dalyvavimą renginiuose galima dviem būdais: už kiekvieną renginį atskirai arba avansu įmokėti bet kokią savo pasirinktą sumą. Iš avansu įmokėtos sumos bus atskaičiuojami mokėjimai tik už tuos renginius, į kuriuos registruositės. Sąskaitą-faktūrą buhalterija pateikia registracijos metu nurodytu el. paštu per kelias dienas po renginio.

  *****

  Svarbu: stojamasis bei nario mokestis turi būti mokamas atskiru pavedimu (atskirai nuo atsiskaitymų už dalyvavimą renginiuose).

  *****

  Rekvizitai apmokėjimui:

  Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, A/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374, SEB bankas.

  Apmokant labai prašytume įrašyti, už ką mokama: už kurį asmenį, už kurį renginį, ar tai nario mokestis, mokėjimas už renginius avansu ir pan.

  Jei turite kokių nors klausimų dėl registracijos, mokėjimų balanso ar kitų, maloniai prašome kreiptis info@bwa.lt. Iki malonių susitikimų renginiuose!