fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2016-12-12

  Renginio vieta: Restoranas „Batoras“, Srovės g. 21, Vilnius

  Spaudžiant šaltukui balto sniego pusnimis pasipuošusią pirmadienio popietę Verslo moterų asociacijos narės susirinko į tradicinį prieškalėdinį susitikimą – palydėti praeinančių metų, kartu pasitikti gražiausias metų šventes, palinkėti viena kitai ateinančiais metais sėkmės!

  Šventiškai nusiteikusias renginio dalyves klasikiniais garsais pasitiko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro muzikantai Aistė Birvydaitė (smuikas) ir Kęstutis Pleita (altas).

  Lietuviško prekės ženklo „Savitas stilius“ dizainerė Kristina Sviderskaitė susirinkusioms kalbėjo tema „Dalykinės aprangos pritaikymas kasdieniniame gyvenime ir ypatingomis progomis“. Ji pasidalino praktiniais patarimais ir realiais aprangos derinimo sprendimais, kurie aktualūs kiekvienai aktyviai moteriai, kuriai neretai tenka parodyti visą savo išmonę, kai dienos bėgyje prireikia greitai pakeisti savo aprangos stilių.

  Buvo pademonstruoti „Savitas stiliaus“ dizainerių kurtų megztų drabužių modeliai. Dizainerė atsakė į moterims rūpimus klausimus.

  Didelį susidomėjimą sukėlė ir daug viltingų klausimų sulaukė renginyje apsilankiusi astrologė Palmira Kelertienė. Ji pristatė bendrąją kitų metų astrologinę prognozę, o taip pat pasakojo, kokie iššūkiai 2017-aisiais laukia skirtingų zodiako ženklų, davė daug vertingų patarimų apie tai, kaip reikia suprasti ir vertinti astrologines prognozes.

  Verslo moterų asociacijos direktorė Vaida Balčiūnienė, baigiantis metams, padėkojo aktyviausioms organizacijos narėms:

  Už aktyvią veiklą, iniciatyvas, renginių organizavimą ar pagalbą juose: Viktorijai Orkinei, Mildai Šmitaitei, Linai Liubertaitei, Vaivai Tylienei, Anai Zlotkovskai, Irinai Žilinskienei ir daugeliui kitų…

  Už nuolatinį palaikymą ir geras idėjas – Verutei Vitkevičienei.

  Už didžiulį darbą tvarkant asociacijos buhalterinius reikalus – Rasitai Juodkazienei.

  Už finansinę paramą asociacijai – Rasitai Juodkazienei ir Linai Staknienei. O taip pat visiems nariams, kurie asociacijai skyrė savo 1-2% pajamų mokesčio…

  Už pagalbą formuojant Kauno grupę – Jūratei Rudienei.

  Už pagalbą kuriant interneto svetainę – Skaidrai Vaicekauskienei.

  Už vertimus interneto svetainei: Valerijai Buzėnienei, Alinai Žilik ir Audronei Jankauskienei.

  Už begalinį atsidavimą organizacijos siekiams ir produktyvų darbą ištisus metus – visai Valdybai: Valdybos pirmininkei dr. Daliai Foigt-Norvaišienei, Valdybos narėms Rimai Ingstad, Editai Mackevičienei ir Svetlanai Zilinskienei, prieš keletą mėnesių pasitraukusiai valdybos narei Almai Ziziliauskienei, kuri ir toliau teikia išmintingus patarimus Valdybai, o taip pat vietoj A. Ziziliauskienės labai aktyviai į Valdybos darbą įsijungusiai Ilmai Miliūtei-Žilienei.

  Renginio metu buvo paskelbta apie Verslo moterų asociacijos direktorių pasikeitimą. Apie tai plačiau – interneto svetainės naujienų skyriuje.

  Na o renginio pabaigoje Verslo moterų asociacijos narės teikė vienos kitoms simbolines dovanėles. Nuskambėjo daugybė šiltų ir jaukių palinkėjimų, buvo išdalinta daug nuoširdžios šilumos ir dėkingumo už tai, kad esame kartu…