• Lietuvos
   • English
 • login

 • 2022 m. birželio 8 d. VMA narės ir svečiai dalyvavo mokymuose tema „Būk matomas interneto erdvėje“, adresu Courtyard Vilnius City Center (Rinktinės g. 3, Vilnius).

  Renginio svečias VMA narė Edita Mackevičienė – Alma Master Lyderių meistriškumo klasės startuolio bendrasavininkė ir paskutinius 2 metus CSMO.
  Devynerių metų patirtis pardavimų srityje, 12 metų savo verslo paslaugų srityje kūrimas, plėtimas ir pardavimas. 1 metai pragyventa Australijoje, kas įkvėpė vystyti startuolį Alma Master – internetinį verslą, kas leistų toliau keliauti ir dirbti Lietuvoje.

  Mokymų metu aptarėme šiuos klausimus:
   Jūsų svetainė- jūsų turtas
   META
   Facebook ir Instagram siena, Ads administravimo zona, pixel
   LinkedIn – siena ir reklamų administravimo zona
   Google produktai
   Analytics, Ads reklamų zona, YouTube
   TikTok ir kiti tinklai

  • Kiek pinigų skirti reklamoms?
  • Kur reklamuotis ir kada?

  Renginio metu vaišinsomės kava/arbata ir lengvais užkandžiais.

  Video: https://youtube.com/shorts/M77hF4e-HfE?feature=share

  AAA Law kvietė VMA nares pagilinti žinias ir pasiklausyti pranešimo tema:
  „Intelektinės nuosavybės praktika: vakar, šiandien ir rytoj“.

  Šio pranešimo metu susipažinome kas buvo kuriama, registruojama ir saugoma anksčiau, kas yra kuriama, registruojama ir saugoma šiandien ir kaip viskas keičiasi. Susitikimo metu sužinojome:
  – kodėl svarbu ir naudinga apsaugoti intelektinę nuosavybę,
  – taip pat išgirsime apie prekių ženklų apsaugos galimybes,
  – kokią paramą gali gauti mažos ir vidutinės įmonės, norinčios apsaugoti savo intelektinės nuosavybės teises ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje ar užsienyje.


  Pranešimą skaitė ir savo ilgamete praktine patirtimi pasidalino AAA Law ekspertė partnerė ir patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė.
  Pranešėja specializuojasi prekių ženklų ir dizaino teisių apsaugoje ir gynime, konsultuoja klientus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos ir dalyvauja ginčuose, ginant teises į ją. Klientai vertina Aušrą dėl puikaus savo srities išmanymo, analitinio loginio mąstymo ir sąžiningo jų interesų atstovavimo. Kolegos vadina ją „prekių ženklų guru“.

  Aušra turi daugiau nei 20 metų patirtį registruojant prekių ženklus ir pramoninį dizainą, ruošiant atsakymus į patentų biurų ekspertų paklausimus, konsultuojant klientus intelektinės nuosavybės teisių apsaugos ir gynimo klausimais, atstovaujant ginčuose dėl prekių ženklų, dizaino ir patentų Valstybiniame patentų biure, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje ir teismuose.

  Š. m. gegužės 11 dieną 15.00 val. įvyko šilta ir jauki bei labai smagi ir rimta VMA spalvota popietė su Laima Pauliukėne.
  Renginio svečias yra VMA narė, kuri jau 14 metų piešia ir moko piešti fraktalus. Šiuo metu Laima pildo fraktalų piešimą įvairiomis naujomis technikomis, su bendraminčių grupe organizavo fraktalų parodas ligoninėse, senelių globos namuose, įvairiuose dienos centruose, sveikatos ministerijoje ir t.t. Šiuo metu domisi ir praktikuoja akrilo liejimo techniką.
  Renginio metu Laima kvietė atvykti ne vienoms, tad buvo labai smagu matyti svečius renginyje ir visų dalyvių pasinėrimą į fraktalų meną.

  – Ar tai buvo sudėtinga? Atsakymas tikrai ne.
  – Ar reikėjo mokėti piešti? Ir vėl, atsakymas tikrai ne.

  Fraktalai padėjo mums kiekvienai atrasti savyje gero tai, kas pamiršta, priminti sau tai, ko trokštame ir būtent šio renginio metu, dar kartą pasisemti mūsų VMA geros nuotaikos ir energijos.

  Š. m. balandžio 27 d. įvyko Verslo moterų asociacijos visuotinis narių susirinkimas.
  Didelis ačiū renginio partneriui placer.lt ir „Courtyard Vilnius City Center“ už puikiai parinktą vietą!

  VMA narių visuotinio susirinkimo svečias GoForward academy lektorė, docentė Adrija Čepaitė pranešimo „KAIP TAPTI STIPRESNIU ŠIUO LAIKOTARPIU?“ metu uždavė auditorijai labai aktualius ir gilius klausimus ir suteikė daug atsakymų. „Tiesa išeina į pirmą planą, nes žmonėms atsibodo melas“ – taikli frazė, kuri iš savęs papasakoja ilgą ir pamokančią istoriją sau apie save ir visiems apie visus. Prašenšėja pasiūlė nebijoti ir „vietoje kaltės pasirinkti atsakomybę“.

  VMA visuotinio narių susirinkimo metu buvo dalyvių kvorumas ir buvo pasitvirtintos veiklos ataskaita už 2021 metus bei finansinės atskaitomybės ataskaitos.

  VMA direktorė Renata Gelažauskienė pasidžiaugė, kad tokiu visiems įdomiu ir besikeičiančiu laikotarpiu Verslo moterų asociacija gali pasidžiaugti gausiu aktyviu VMA narių būriu ir kad kasmet renginių ir veiklų skaičius išlieka labai aktyvus mūsų kalendoriuose.

  VMA Valdybos prezidentė Verutė Vitkevičienė pasidalino praėjusių 2021 metų veiklų iššūkiais ir nuveiktomis veiklomis. Padėkojo VMA narėms už jų aktyvumą, drąsą ir norą veikti kartu. „Būkime ir toliau aktyvios, būkime visada kartu ir kurkime VMA tokią, kokią kiekviena norime ją matyti“.

  Renginio metu turėjome galimybę pristatyti save, savo produkciją, gaminius ir tai kuo užsiimame. O kas ieškojo idėjų ar partnerių – visa tai įsigyvendino renginio metu.

  VMA pavasario kontaktų mugės svečias buvo VMA Narė, gydytoja Rima Balanaškienė – ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC” vedėja, Žinių radijo laidos „Sveikatos laikas” kūrėja ir farmacijos įmonės „Aconitum” generalinė direktorė, jau daugiau nei 25 metus dirba farmacijos srityje. Rimos pasiekimai pripažinti tarptautiniu mastu – ji yra Europos komisijos konkurso „ES premija moterims novatorėms 2018″ bei CPHI “Metų vadovo 2020” apdovanojimų finalininkė, taip pat viena iš moterų-herojų anglų ir italų kalbomis išleistoje knygoje “20 inovatyviausių moterų”. Nuo studijų laikų Rima domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu, bet ir skaitydama pranešimus. Jos ypatingas talentas – mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

  Rimos pranešimo tema buvo laibai išsami, aktuali ir suteikė daug naudingų žinių – „Pokovidinis sindromas. Faktai ir mitai.“

  Kviečiame Jus š. m. vasario 23 d. 15.00 val. į labai vertingą ir įdomų susitikimą su pranešėju VMA gerbiamu svečiu Aleksandru Izgorodinu.

  Pranešimo tema: „Naujausios pasaulio ekonomikos ir Covid tendencijos. Naujausios Lietuvos ekonomikos aktualijas“.
  Pranešimą skaitys Brandnomika.lt partneris Aleksandras Izgorodinas. Susipažinsime su aktualijomis bankų srityje, kaip smulkus verslas pandemijos metu tvarkosi iš tikrųjų, kokios vyrauja nuomonės ekonomikoje. Susitikimo metu sužinosime pačią naujausią verslo statistinę informaciją, išgirsime naujas įžvalgas ir tendencijas.

  Po pranešimo visų dalyvių laukia šilti pietūs ir diskusija su pranešėju.

  Labai kviečiame dalyvauti ir būti naujienų sukūryje KARTU!

  Š. m. gruodžio 7 d. 18.30 val. įvyko šventiškas Verslo moterų asociacijos vakaras Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir
  po ilgos pertraukos kartu klausantis G. Verdi operos TRAVIATA.

  G. Verdi Traviata – viena populiariausių ir dažniausiai statomų pasaulyje operų, šiuo spektakliu prasidėjo ir Lietuvos operos, kurios gyvavimo šimtmetį šventėme 2020 metų gruodžio 31 d., kelias. LNOBT repertuare, nuo pat teatro įsikūrimo, ji neskambėjo vos porą metų, tad dažnai pavadiname ją „nacionaline lietuvių opera“. Tai bus jau devintasis šios operos pastatymas LNOBT.

  Naujojo pastatymo režisierius Fabio Ceresa sako: „pirmiausia spektaklyje ieškau nuostabos efekto, kurį patiriame matydami gražias scenas, išpuoselėtus kostiumus. Svarbu susitelkti į dramaturgijos idėjas ir spektaklio esmę, bet estetinis grožis tik sustiprina meno vertę, akį traukiantis vaizdas perteikia tikrąją operos magiją. Mano spektaklių kostiumai persmelkti prabangos, istorijos ir fantazijos – tai padeda kurti šią magiją. Tas pat pasakytina ir apie scenas – jos prabangios, keliančios nuostabos, estetinio pasigėrėjimo jausmą. Man tai labai svarbu. Tai neatsiejama operos dalis, kurią, mano supratimu, svarbu išsaugoti ir perteikti.“

   

  Labai džiaugiamės Verslo moterų asociacijos narių aktyvumu, bendryste, palaikymur ir kūrybiškumu. Šventinio vakaro metu VMA narės šventiškai pasipuošusios gėrėjosi nuostabia opera Traviata, dalinosi verslo idėjomis ir kitų metų planais.

  Verslo moterų asociacija sveikina visas su artėjančiomis šventėmis ir kviečia pasimatyti ateinančiais jau 2022 metais dar didesniame mūsų būryje, kadangi laukia daug įdomaus darbo, veiklų ir susitikimų!

   


  2021 m. lapkričio 24 d. Verslo moterų asociacijos narės ir svečiai dalyvavo renginyje “Lietuvos verslo temperatūra – ką rodo termometras” su Jekaterina Rojaka.

  Jekaterina Rojaka – „Creditinfo Lietuva“ verslo plėtros ir strategijos vadovė, atsakinga už kredito rizikos politikos formavimą, duomenų analize grįstų naujų produktų kūrimą, analitines paslaugas didžiausiems verslo klientams.

  Jekaterina net 15 metų dirbo DNB banke vyriausiąja ekonomiste ir Ekonominių tyrimų departamento vadove, taip pat yra dirbusi Pasaulio banke, Lietuvos banko ekonomiste, dėstė Vilniaus, ISM Vadybos ir ekonomikos, Vilniaus Gedimino technikos universitetuose.

  Renginio metu sužinojome naujausias tendencijas, kuo pulsuoja ekonomika ir ką gi rodo verslo termometras Lietuvoje.

  Jekaterina supažindino su naujausia informacija kokiu tempu auga Lietuvos produktyvumas, kas yra įmonės zombiai, kaip padėjo ir pakenkė dotacijos verslui karantininiu laikotarpiu dėl covid-19. Pristatė įspūdingą statistiką apie augančias darbo valandų skaičių (pvz. statistiškai Vokietijos gyventojai per metus dirba 200 val. mažiau negu lietuviai), buvo apžvelgta ir žmogiškųjų išteklių naujieji iššūkiai (pvz. kad darbuotojai darbą keičia daug lengviau negu anksčiau).

  Didelis ačiū Jekaterinai Rojaka už išsamų, įdomų ir kompetetingą pranešimą!

  2021 m. spalio 27 d. VMA narės ir svečiai dalyvavo seminare “Įmonės augimas” su Gintaru Gavėnu.

  Gintaras yra vadybos konsultantas, veda mokymus bei konsultuoja įmones ir organizacijas strategijų kūrimo, įgyvendinimo, struktūros ir reorganizavimo, verslo vystymo ir efektyvumo didinimo, biudžeto ir kontrolės bei atlygio sistemų diegimo klausimais. Turi 25 metų patirtį Lietuvos ir Suomijos įmonių vadovavimo bei konsultavimo srityse.

  Įmonės augimas, dažnai suvokiamas kaip pagrindinis verslo tikslas. Verslo auginimas –  dažniausia verslo diskusijų, konferencijų, vadovų ir akcininkų pasitarimų tema. Verslo spauda taip pat dažniausiai analizuoja įmones augimo aspektu, iliustruodama straipsnius apyvartos ar pelno grafikais.

  Ar viskas taip paprasta? Ar augimas gali būti savitikslis? Kokiais parametrais matuoti augimą? Ar įmonės augimas gali kelti pavojų verslui?  – Žinoti atsakymą į šiuos klausimus ypatingai svarbu mažų ir vidutinių įmonių vadovams.

  Seminaro metu kvietėme aptarti ir išdiskutuoti  klausimus:

  • – Koks augimas per metus yra sveikas ?
  • – Kokie veikimo būdai leidžia įmonėms augti ?
  • – Ar augimas yra įmonės strategija ? O gal strateginis tikslas ?
  • – Kaip pasireškia augimo skausmai, ir kaip su jais tvarkytis ?
  • – Ar gali įmonė neaugti ?

  Pasiremdamas ilgamete praktine patirtimi Gintaras pasidalino žiniomis, kaip efektyviai vystyti įmones, išsklaidėme populiarius mitus, o diskusijų metu aptarėme konkrečius seminaro dalyvių atvejus.

   

  VMA rudens kontaktų renginio svečias buvo “Gyvenimui be streso” knygos autorė, lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė (www.ritaregale.lt ), kuri dalinosi holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, kurios įgalino susimąstyti ir padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas su sąmoningu apie stresą supratimu.

  VMA rudens kontaktų mugėje gimė ne tik nauji kontaktai ir naujos pažintys, bet buvo sukurtas visas pasakojimas apjungiantis kiekvienos dalyvės veiklas ir pasiūlymus. O pasakojimas prasidėjo nuo to, kad draugiškų moterų kolektyvas nusprendė susiorganizuoti pasibuvimą mieste ir viskas prasidėjo nuo to, kad….

  Kad nuspręsti susitikti reikalinga ne tik data ir laikas, bet ir vieta. Šį iššūkį apsiėmė išspręsti VMA narė Lina Noisevič su www.placer.lt paslaugomis. Tai vietų ir erdvių paieškos sistema su papildomos paslaugomis.

  Tad apsižiūrėjusios, kur kolektyvui būtų  tinkamiausia susitikti, moterys pradėjo ruoštis, puoštis ir gražintis. Ir čia į pagalbą atėjo Rasa Žvinytė su fantastiško grožio Gler papuošalais (https://www.facebook.com/glercraft ), o Edita Radziukynienė pasiūlė sukurti kiekvienai individualius kvepalus. Puoštis padėjo Justinos Buklytės asmeninio prekinio ženklo https://justline.lt/ drabužiai.

  Taigi, pasipuošusios ir pakilios nuotaikos moterys nusprendė, kad geriausia bus apsilankyti Kauno senamiestyje esančiame restorane viename gerai žinomų viešbučių, kurį pristatė VMA valdybos narė Jūratė Rudienė, Radisson Hotel Group gen. direktorė. Pagyrė moterų pasirinkimą ir galimybe susiplanuoti susitikimą viešbutyje, kuris garsėja CO2 programa, SPA, skaniu maistu ir labai gražiai atnaujintais kambariais (https://www.radissonhotels.com/en-us/meeting-conference-hotels/carbon-neutral ).

  Visos gražios ir laimingos, apsitojusios Radisson Hotel Kaunas viešbutyje, moterys susitiko gyviems pokalbiams, o kad diskusija būtų turininga ir prasminga, VMA narė Birutė Velykienė pristatė Bendravimo akademija, MB pasiūlymus ir galimybes tobulėti kartu (http://www.bendravimoakademija.lt/ ).

  Visada yra nuostabu, kai puikus ne tik malonus bendravimas, bet ir graži  ir stilinga aplinka, ergonomiškai bei patogūs baldai ir VMA labai apsidžiaugė sulaukusi svečio Juditos Striukienės, Artex architektūros studija, UAB interjero dizainerės, kurios ilgametė patirtis architektūroje ir interneto dizaino srityse, ne tik pagilino mūsų žinias, bet ir tapo dar vienu nauju naudingu kontaktu.

  O kad kiekvienas renginys (ar vakarėlis, ar išvyka) vyktų sklandžiai, labai svarbu gerai susiplanuoti jo finansinę dalį ir tai VMA rudens kontaktų mugėje profesionaliai padėjo suprasti ilgametė VMA narė Sonata Stanislovienė, Baltoji buhalterija, UAB direktorė (www.baltojibuhalterija.lt ). Verslo moterų asociacija yra Sonatai labai dėkinga už puikiai prižiūrimą ir kontroliuojamą VMA finansinę dalį ir kad visada pasiruošusi padėti kiekvienam savo klientui turėti „gražų finansinį įmonės veidą“.

  Ir pats geriausias renginio rezultatas yra tuomet, kada kuriami nauji planai ir planuojama ateitis. VMA valdybos narė Jurgita Peciulevičienė, Teisa, UAB pardavimų vadovė (www.teisa.lt ), pristatė galimybes dalyvauti ES skelbiamuose kvietimuose ir plėsti, įtvirtinti savo verslo galimybes.

  VMA direktorė Renata Gelažauskienė pasidalino savo kaip projektų vykdytojos ir organizavimo patirtimi ir pažadėjo, kad kiekvieną VMA narės norą susiburti ir organizuoti renginį pasitiks tik su džiaugsmu. Renatos ilgametė patirtis bendruomeniniame ir savivaldos gyvenime padeda ne tik rasti kompromisus verslui ir valstybinėms įstaigoms, bet ir įgalina kiekvienos bendruomenės narius būti atsakingais ir aktyviais (www.tarande.org ).

  Atskiras dėmesys skiriamas VMA valdybos narei Almai Ziziliauskienei, Grant Thornton Baltic, UAB partnerei, už visakeriopą pagalbą prisidedant prie VMA renginių organizavimo ir konsultuojant VMA nares audito ir finansų klausimais. Didelis ačiū Almai ir jos komandai!

  Ar patiko šis VMA kontaktų mugės pasakojimas? Renginio dalyvėms jis labia patiko!

  Kviečiame tapti ir Jus VMA narėmis, kad ir Jūs taptumėte VMA pasakojimų dalimi.