fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Gyvename nenuspėjamų pokyčių laike. Pandemija, ekonominė krizė ir karas ištiko mus tuo metu, kai atrodė, kad visuomenė žengė į pilnatvės, tobulumo ir saugumo amžių. Tarpdisciplininiai tyrimai rodo, kad ribotumas, neišbaigtumas, stoka – įvairiais savo pavidalais – yra neatsiejami nuo žmogaus gyvenimo ir būties. Stoka yra augimo, tobulėjimo ir kūrybiškumo sandas, tačiau yra ir kitos stokos, atsirandančios dėl neetiškų žmogaus veiksmų, ribotumo, klaidų. Kodėl suprasti šią takoskyrą yra taip svarbu? Kaip stoka prakalbina mūsų laikmetį, balansuojantį tarp realybės ir tobulo pasaulio alkio?

  Kviečiame į susitikimą su Elena Leontjeva.

  Elena Leontjeva, Lietuvos laisvosios rinkos insituto prezidentė.

  Elena yra viena iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto steigėjų, buvusi (1993–2001 m.), ir esama prezidentė.

  Lietuvai tapus nepriklausoma, Elena reikšmingai prisidėjo prie socialinių ir ekonominių pokyčių konceptualiais reformų pasiūlymais. Svarbiausi jų – patikimos ir stabilios valiutos užtikrinimas 1994–2015 m., vertybinių popierių ir akcijų rinkos sukūrimas, bankininkystės, mokesčių ir biudžeto reformos, privatus pensijų draudimas, debiurokratizacijos proceso inicijavimas.

  Nepriklausomos Lietuvos valstybės kūrimosi pradžioje E. Leontjeva buvo Valstybės konsultantė ekonomikos reformos klausimais, taip pat Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus patarėja ekonomikos klausimais. Vėliau ji darbavosi kaip publicistė, o pasitraukusi iš aktyvios visuomeninės veiklos, atsidėjo literatūrinei kūrybai. 2020 m publikuotas jos romanas „Turgaus aikštė arba dviejų Žanų istorija”, netrukus pasirodys ir lietuvių kalba. Nuo 2007 m. nagrinėja stokos reiškinį, yra tarpdisciplininio projekto „Stoka, Moralė ir Viešoji Politika” sumanytoja ir vadovė.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Tikriausiai esate girdėję knygų autoriaus Tim Sanders posakį „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų. Tik kodėl daugelis vis dar drovisi ar “tingi” užkalbinti nepažįstamąjį? Kokios priežastys tai lemia ir kaip kurti naujus įpročius? Kaip įsivertinti ir auginti savo tinklą? Kurti platų ar mažesnį, bet daugiau dėmesio gaunanti ratą? Kaip savo kontaktų tinklą įgalinti padėti siekiant savo tikslų ir kaip už tai atsidėkoti? Jungdama savo patirtį su įdomiausiais tarptautiniais tyrimais ir istorijomis Networking’o mentorė Kotryna padės atrasti kaip kurti savo tvarų profesinių ir asmeninių ryšių tinklą.

  „Realijos darbo rinkoje atrankų įmonės akimis“ – mūsų asociacijos narė Laima Pauliukėnė pasidalins savo įžvalgomis apie darbuotojų paiešką.

  Po pranešimų vyks trumpi visų dalyvių prisistatymai bei tinklaveika praktiškai.

  ***

  Per daugiau nei 15 metų profesinės ir visuomeninės veiklos Lietuvoje bei pasaulyje Kotryna sukūrė tvirtą ryšių tinklą. Dėl jos pomėgio burti ir jungti žmones prieš keletą metų ėmė vis dažniau gauti kvietimus konferencijose ir mokymuose pasidalinti savo Networking’o patirtimi. Todėl sukūrė profesionalams skirtą paskaitą bei mokymus, kuriuose dalyvavę atranda naują požiūrio kampą, vertingų įžvalgų ir įkvėpimą sąmoningai auginti savo autentišką pažinčių ratą.

  Šiandien Kotryna yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė, teikiančio finansinę paramą mokslininkams, studentams ir entrepreneriams norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje. Prieš prisidedant prie šio fondo vystymo, beveik 6 metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Prieš grįžtant į Lietuvą Kotryna tris metus dirbo tarptautinėse organizacijose bei įmonėse Singapūre ir Malaizijoje.

  ***

  Renginio trukmė: 2 val.

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374  SEB bankas.

   

  „Deimantai yra tikrieji moterų draugai“- tikrai esate girdėję šį posakį. O kiek žinome apie deimantus ir kitus brangakmenius?

  Didžiuosius brangakmenius ir papuošalus tūkstantmečiais lydi įvairiausios paslaptingos ir lemtingos istorijos. Mes jas skaitome, žiūrime filmus… Bet istorijos gali būti visai šalia.

  Kviečiame susitikti Kaune, juvelyrikos salone „Du safyrai“, kurio savininkas juvelyras A. Kleišmantas yra įkūręs gemologijos muziejų. Ne tik įkūręs. Muziejuje vyksta įdomiausios ekskursijos, nes Arūnas apie savo darbą, akmenis ir jų istorijas gali pasakoti valandų valandas. Arūnas juokauja esą rimtai serga profesine liga: “Sergu akmenlige ir niekaip pasveikti negaliu.”

   

  *****

  Muziejuje, kuris veikia nuo 1996 m. eksponuojami įvairūs brangieji, juvelyriniai ir dailės akmenys bei retieji mineralai, jų rūšys ir atmainos. Šalia muziejaus veikia ir brangakmenių tyrimo laboratorija, kurioje Arūnas Kleišmantas, turintis tarptautinio eksperto vardą, atlieka ekspertizes jau nuo 1992 m.

  Lietuvos liaudies buities muziejuje veikianti autentiška lietuviška pirtis turi savo mėgėjų būrį. Ir garsas apie pirties malonumus sklinda plačiai per visą Lietuvą. 

  Kviečiame į edukacinį potyrių vakarą. Išgarinsime viską, kas atgyveno. Išsivalysime nuo nereikalingų minčių ir nuovargio. Bendrausime, diskutuosime, ilsėsimės. Ir išsiskirstysime vasaros atostogoms.

  Dviejų pirtininkų vedama programa truks 3-4 val.

  Vietų skaičius ribotas, todėl skubėkite registruotis.

  Išsamesnę informaciją atsiųsime užsiregistravusioms.

  Maloni pažintis (staigmena ruošiama)

  Planuojama susirinkimo darbotvarkė:

  1. Visuotinio susirinkimo atidarymas (VMA Valdybos pirmininkė).
  2. Visuotinio susirinkimo pirmininko(-ės) rinkimai.
  3. Visuotinio susirinkimo sekretoriaus(-ės) rinkimai.
  4. Visuotinio susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas.
  5. Metinės veiklos ataskaitos tvirtinimas už 2022 m.
  6. Metinės finansinės atskaitomybės tvirtinimas už 2022 m.
  7. Naujų VMA Valdybos narių rinkimas ir tvirtinimas.
  8. 2023 m. Asociacijos biudžeto pristatymas ir tvirtinimas.
  9. Kiti klausimai.
  10. Susirinkimo pabaiga.
  VMA kontaktų mugė

  Labai jaukus ir įdomus VMA kontaktų renginys įvyko  2023 m. balandžio 5 d. Vilniuje.

  Valdybos prezidentė Verutė Vitkevičienė pristatė VMA.mentorystės programą bei jos koordinatorę Giedrę Martinaitienę. Jau 7 narės pasirengę būti mentorėmis. Kviečiame ir kitas nares jungtis ir į mentores, ir į mentee. 

  VMA valdybos narė Danguolė Rutkauskienė prikaustė visų dėmesį pasakodama apie VMA akademiją. Susipažinome su AŠI ir MAIK bei lyderystės ir verslumo temomis gausia virtualia biblioteka.

  Susipažinę ir atnaujinę žinias apie VMA veiklą, tęsėme asmenines pažintis su asociacijos narių verslais/veikla. Kilo naujos mintys, idėjos apie partnerystę. Popietė sklidina gerų emocijų, naudingų pažinčių ir patirčių byloja, kad bendravimas yra vienas svarbiausių dalykų tiek versle, tiek gyvenime.

  Verslo moterų asociacija kovo 8 renginys

  Pavasaris, kaip ir kasmet, mums moterims, atnešė šventę – Tarptautinę MOTERS dieną. Kovo 8-oji per daugybę metų buvo įvairiai minima: švenčiama, nuvertinama, intriguojanti, patraukianti dėmesį. Kaip ir MOTERIS – silpna ir stipri, atidi ir išdidi, pasiaukojanti ir griežta… Nenuspėjama, nes ji MOTERIS. Ji LYDERĖ sau, savo verslui, savo aplinkai. Lyderystė neturi vienintelio apibrėžimo. Vieni lyderiai mus lydi, paskui kitus sekame. Tai kokia gi yra MOTERIS-LYDERĖ?

  Pirmojoje renginio dalyje ir kalbėjomės apie visa tai. Diskusijos „Moters lyderystės paslaptis“ svečiai – Rūta Prusevičienė (Vilniaus filharmonijos direktorė), Vilija Radzvilavičienė (viešbučių Radisson Blue Royal Astorija ir Park Inn direktorė), Odeta Bložienė (restoranų tinklo „Jurgis ir drakonas“ vadovė), Rolandas Juraitis (koučingo profesionalas, verslininkas) – dalinosi savo mintimis, kvietė susimąstyti, skatino nepamiršti vertinti tai, ką turime… Diskusiją moderavo viena iš mūsų asociacijos steigėjų, advokatė Dalia Foigt-Norvaišienė.

  Antroje renginio dalyje grožėjomės tango iš arti. Su Carlos Rodrigez (2021m. Europos  tarptautinio  Argentinietiško tango čempionato Miunsteryje čempionas) šoko mūsų asociacijos narė, viena iš steigėjų Alma Ziziliauskienė. Aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai aidėjo stebint Almos pasirodymą. Po to mūsų svečias Carlos visas renginio dalyves pakvietė išbandyti  Argentinietiško tango viliones – susipažinome su Chacarera šokiu.

  Šventinė viešbučio Radisson Blue Royal Astorija aplinka, gurmaniška vakarienė, rėmėjų dovanėlės bei gėlės sukūrė ypatingą laiką sau. Labai šventiškai, įdomiai ir gurmaniškai paminėjome šią TARPTAUTINĘ MOTERS DIENĄ!

  Susitikome. Patyrėme. Džiaugėmės buvimu drauge.

  VMA narių susitikimas

  Verslo vystymas – pagrindinis kiekvieno vadovo, stovinčio už įmonės vairo, tikslas.

  Pastaraisiais metais nuolatiniai globalūs, valstybiniai, energetiniai iššūkiai palietė visus – tiek verslus, tiek ir jų klientus bei vartotojus. Kintant situacijai rinkoje, kintant klientų ir vartotojų poreikiams bei problemoms, auga įtampa versle: kaip išlaikyti konkurencinį pranašumą, kaip kurti vertę klientams tam, kad verslas generuotų pajamas – ne stotų, o tvariai augtų?

  Lina Armaitytė, verslo konsultacijų įmonės “Impact Advisory” bendrasavininkė, koučerė, savo pranešime kalbės apie tai, kas yra tie esminiai elementai versle, kurie leidžia išlaikyti verslo konkurencingumą ir aktualumą rinkoje.

  Didžiausia pranešėjos Lina Armaitytės motyvacija – suprasti verslininkų iššūkius, problemas, su kuriomis jie susiduria ir pateikti jiems sprendimus, galinčius suteikti taip trokštamą proveržį. Būtent tai labiausiai jai patinka: susitikti su naujais žmonėmis, susipažinti su naujais verslais ir rasti atsakymus, kurie padėtų jiems tvariai ir atsakingai siekti savo tikslų.

  Kaip teigia Lina, visi verslo žmonės turi teisę į paprastus, prieinamus ir veiksmingus įrankius, leidžiančius augti tvariai ir lengviausiu įmanomu keliu.

  Verslo Moterų Asociacija fotosesija

  Šauniai pavyko VMA narių įvaizdinė fotosesija!

  Asmeninio prekės ženklo kūrimas tai lyg gyvenimo istorijos pasakojimas, o kiekvienos mūsų veidas – tikrasis reprezentuojamos veiklos logotipas. Visos mes esame unikalios, nepriklausomai nuo to, kokių karjeros bei asmeninio gyvenimo aukštumų esame pasiekę, tad nukreipkite visus žibintus į save, moterį lyderę!

  Fotosesijos metu gautą rezultatą VMA narės naudos savo nuožiūra – reprezentuojant savo veiklas,  komunikacijai socialiniuose tinkluose ar tiesiog asmeniniam albumui papildyti. 

  Fotografavo VMA narė, profesionali fotografė Ugnė Helenė, kurios fotografija kalba tikru švelnumu, lengvumu, meile…  Jos potfolio: https://www.ugnehelene.com/portfolio/

  Fotosesija vyko naudojant profesionalią fotostudijos techniką.
  3 pasirinktos nuotraukos retušuotos ir paruoštos per 2-3 savaites.

  Čia keletas nuotraukų iš vykusio renginio:

  Buvo siūlomos ir papildomosvizažistės ir plaukų meistrės – paslaugos!

  Reprezentacinei išvaizdai nuotraukose buvo rekomenduojame pasidaryti profesionalų makiažą bei šukuoseną. 

  Šią paslaugą įsigyjo renginio metu iš profesionalios grimerės – stilistės Eglės Plumpaitės iš grožio salono „Vasco by I.C.O.N“. 

  E.Plumpaitė dirba su tokiais televiziniais projektais, kaip LNK žinios, „Kaukės“, „Kadadu“ bei filmų projektais „Širdys“, „I Want to Live“, „Anastasia“. Be kita ko, ji grimuoja ir LR prezidentą. 

  Papildomos paslaugos kainos:
  Makiažas ir šukuosena kartu (trunka iki 40 min) – 50,00 Eur

  Tik makiažas – 40,00 Eur

  Tik šukuosena – 20,00 Eur

  2023 m. sausio  25 d. 14.00 val. mus į svečius priėmė VMA narė, gydytoja ir farmacijos įmonės „Aconitum“ generalinė direktorė Rima Balanaškienė.

  Rima Balanaškienė farmacijos srityje dirba jau daugiau kaip 25 metus. Nuo pat studijų laikų ji domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu – Rima yra ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC” vedėja, “Žinių radijo” laidos „Sveikatos laikas” kūrėja.

  R.Balanaškienė dažnai kviečiama skaityti pranešimus. Ji geba mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

  Pristatyta direktorė Birutė Velykienė apdovanota Aconitum pasididžiavimu – inovatyviais NO-AGE produktais.

  Visi svečiai gavo Aconitum dovanų – saldus miegas ir naujos epigenetinės linijos papildų.

  Dalis gražiausių nuotraukų – dėkojame mūsų VMA narei fotografei Ugnei Helenei.

  Dar daugiau Ugnės foto iš renginio jos profilyje https://ugnehelene.pixieset.com/bwa_aconitum/

  Nuotraukos