fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Dirbtinis intelektas dideliais žingsniais skverbiasi į mūsų kasdienybę. Kaip spėjame/norime derintis prie jo tempo?

  Kaip dirbtinis intelektas (DI), įskaitant generatyvinius kalbos modelius, keičia verslo pasaulio veidą. Sužinokite apie DI raidą, jo svarbą šiuolaikinėje verslo aplinkoje ir kaip jūsų įmonė gali panaudoti šias technologijas augimui bei efektyvumui didinti. Pristatyme bus ne tik teoriškai apžvelgiami, bet ir demonstruojami praktiniai ChatGPT taikymo pavyzdžiai. Be to, aptarsime su DI susijusius iššūkius, grėsmes, susijusias rizikas, taip pat pažvelgsime ir naujus fenomenus, tokius kaip dirbtinio intelekto influencerius, kurie atveria naujas marketingo galimybes verslui.

   

  Augustinas Balaišis yra kūrybingumo, vizualinės komunikacijos ir dirbtinio intelekto treneris. Jis vadovauju Vytauto Didžiojo universiteto Kūrybinių industrijų programai, kurioje kūrybinės idėjos virsta realiais projektais Augustinas savo veiklose siekia skatinti efektyvumą ir kūrybingumą.

  Lektoriaus Linkedin paskyra

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Kviečiame kovo 8-ąją dieną paminėti išskirtiniame renginyje.

  „Haydno ir Mozarto susitikimas“? Aišku, šiame koncerte susitiks jų muzika, tačiau dažnai domimasi, ar jie buvo susitikę tikrame gyvenime? Taip, Vienos klasikai buvo bičiuliai, besidžiaugiantys vienas kito kompanija, nors pagal amžių Haydnas tiko Mozartui į tėvus. Liudininkai prisimena, kad jie atlikdavo ir vienas kito kūrinius – griežė kvartetuose ir ansambliuose, o Mozartas Haydnui paskyrė šešis savo styginių kvartetus. Mozartas rašė, kad kelis iš jų atliko su „brangiu draugu Haydnu ir kitais gerais draugais“. Dabar mėgstama cituoti Haydno žodžius, pasakytus Wolfgango Amadeus tėvui Leopoldui: „Prieš Dievą ir kaip sąžiningas žmogus sakau jums, kad jūsų sūnus yra didžiausias kompozitorius, kurį aš žinau, jis turi skonį ir giliausias kompozicijos žinias.“

   

  Prancūzų pianistas, dirigentas ir pedagogas Jeanas-François Heisseris yra itin talentingas menininkas. Šiuo metu jis koncertuoja kaip solistas ir dirigentas, yra „Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine“ muzikos vadovas ir kelių festivalių meno vadovas. Pianistas pasirodo su Londono simfoniniu, Karališkuoju filharmonijos, Prancūzijos radijo filharmonijos, Nacionaliniu Prancūzijos, „Les Siècles“, RAI Turino, Bavarijos radijo simfoniniais; jo repertuaras itin platus: Mozarto, Schumanno, Brahmso, Beethoveno, Saint-Saënso, Debussy, Bergo, Bartóko kūriniai ir ypač daug šiuolaikinės muzikos opusų. Mūsų publika jau turėjo progos susipažinti su šiuo itin talentingu menininku: 2021-ųjų Vilniaus fortepijono festivalyje jis pasirodė kaip pianistas, o šį vakarą dar ir diriguoja Lietuvos kameriniam orkestrui. Greta Haydno ir Mozarto kūrinių bus atlikta Vytauto Barkausko miniatiūra kameriniam orkestrui „Concerto piccolo“. /Lietuvos nacionalinės filharmonija/

  Mes tikime, kad rasi laiko šventei ir kviečiame kuo skubiau rezervuoti bilietą į šį renginį.

   

  Atlikėjai:

  Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov)
  Solistas ir dirigentas JEAN-FRANÇOIS HEISSER (fortepijonas, Prancūzija)


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Daugelio Jūsų pageidavimu – skelbiame įvaizdinę fotosesiją – sėkmingai Jūsų verslo pradžiai su mūsų nare, profesionalia fotografe – Ugne Helene!
  Ugnės fotografija kalba tikru švelnumu, lengvumu, meile…

  Ugnės portfolio

   

  Fotosesija vyks naudojant profesionalią fotostudijos techniką. Jūs gausite 4 portretines nuotraukas. Nuotraukos bus paruoštos per 2 savaites.
  Profesionaliu makiažu rūpinsis Jolita Duškinienė.
  Šio renginio metu bus vykdoma ir VMA fotosesija. Tad labai prašysime visų dalyvauti ir joje, kurios preliminarus laikas – 17:00 val.

   

  • Reprezentacinei išvaizdai nuotraukose labai rekomenduojame pasidaryti ir profesionalų makiažą.
  • SVARBU: fotosesijoje bus galima dalyvauti tik iš anksto užsiregistravus, bei tiksliai norodžius paslaugas, kurias renkatės.  Prieš fotosesiją su Jumis susisieksime ir patikslinsime konkretesnį susitikimo laiką.

  *Vietų skaičius ribotas

  Dovanokime šventę sau!

  Specialiai tik pas mus iš Šveicarijos  atvyksta žymus Latvijos dizaineris Aleksandrs Pavlovs!
  Susipažinkime su naujomis mados tendencijomis, kuriomis dar suspėsime pasinaudoti ir pasipuošti šventėms.

  Aleksandrs Pavlovs – garsus Latvijos dizaineris, modeliuotojas-konstruktorius, kurio sukneles galima nešioti ir išvirkščias. Stilistas, mados ekspertas ir jau 13metų TV šou moterų įvaizdžio “Pokyčiai” vedantysis.

   

  Renginys prasidės Astorija Brasserie pietumis ir taure putojančio vyno.

  Vietų skaičius ribotas.

  Vakaro metu susipažinsime su Prancūzijos vynais ir paragausime jauną vyną. Prisijungsime prie kasmetės tradicijos, kurios metu ragaujame pirmą šių metų derliaus vyną.

   

  Vakaro vynai:

  Joseph Drouhin Laforet Chardonnay Bourgogne AOP (baltasis)

  Alphonse Mellot La Moussiere Sancerre Blanc (baltasis)

  Joseph Drouhin Morgon Domaine des Hospices de Belleville AOP (raudonasis)

  Joseph Drouhin Beaujolais Nouveau 2023 (raudonasis)

   

  Renginio metu bus patiekiami ir lengvi užkandžiai.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Kviečiame į tradicinį šventinį vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Klausysime ir grožėsimės opera „Bohema“.

  Teatras šią operą pristato taip:

   

  „2006 m. Kongresų rūmuose parodyta G. Puccini Bohemos premjera (dir. Gintaras Rinkevičius, rež. Dalia Ibelhauptaitė, scenografas Dirk Bird ir kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius) sulaukė ypatingo pasisekimo, kūrėjus, oficialiai vadintus Vilnius City Opera, netgi imta vadinti bohemiečių vardu. Tuomet Bohema su didžiule sėkme buvo parodyta daugiau nei 40 kartų! Šis G. Puccini operos pastatymas tapo unikaliu spektakliu, savotišku reiškiniu, legenda Lietuvos operos istorijoje. Prabėgus 15 metų, pastatymo idėjos ir estetika tebėra įspūdingos ir įkvepiančios, tad LNOBT kartu su bohemiečiais kūrėjais sumanė atgaivinti spektaklį mūsų scenoje. Pirmieji premjeriniai pasirodymai įvyko 2021 vasarą festivalyje LNOBT Open Valdovų rūmų kieme, o dabar kviečiame į bohemiečių Bohemą, atgijusią mūsų teatro scenoje“.

   

  Metai tiesiog praskrieja, o prisiminimuose lieka tik geros emocijos, grožio pojūtis, užburiantys garsai bei jauki bendrystė. Mes tikime, kad rasi laiko šventei ir kviečiame kuo skubiau rezervuoti bilietą į šį renginį.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Gyvename nenuspėjamų pokyčių laike. Pandemija, ekonominė krizė ir karas ištiko mus tuo metu, kai atrodė, kad visuomenė žengė į pilnatvės, tobulumo ir saugumo amžių. Tarpdisciplininiai tyrimai rodo, kad ribotumas, neišbaigtumas, stoka – įvairiais savo pavidalais – yra neatsiejami nuo žmogaus gyvenimo ir būties. Stoka yra augimo, tobulėjimo ir kūrybiškumo sandas, tačiau yra ir kitos stokos, atsirandančios dėl neetiškų žmogaus veiksmų, ribotumo, klaidų. Kodėl suprasti šią takoskyrą yra taip svarbu? Kaip stoka prakalbina mūsų laikmetį, balansuojantį tarp realybės ir tobulo pasaulio alkio?

  Klausėmės E. Leontjevos išvadų iš tarpdisciplininio projekto „Stoka, Moralė ir Viešoji Politika”, jos įžvalgų, diskutavome apie verslininko įvaizdį ir stokos sampratą. Labai gilus ir prasmingas susitikimas.

  Elena Leontjeva, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė.

  Elena yra viena iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto steigėjų, buvusi (1993–2001 m.), ir esama prezidentė.

  Lietuvai tapus nepriklausoma, Elena reikšmingai prisidėjo prie socialinių ir ekonominių pokyčių konceptualiais reformų pasiūlymais. Svarbiausi jų – patikimos ir stabilios valiutos užtikrinimas 1994–2015 m., vertybinių popierių ir akcijų rinkos sukūrimas, bankininkystės, mokesčių ir biudžeto reformos, privatus pensijų draudimas, debiurokratizacijos proceso inicijavimas.

  Nepriklausomos Lietuvos valstybės kūrimosi pradžioje E. Leontjeva buvo Valstybės konsultantė ekonomikos reformos klausimais, taip pat Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus patarėja ekonomikos klausimais. Vėliau ji darbavosi kaip publicistė, o pasitraukusi iš aktyvios visuomeninės veiklos, atsidėjo literatūrinei kūrybai. 2020 m publikuotas jos romanas „Turgaus aikštė arba dviejų Žanų istorija”, netrukus pasirodys ir lietuvių kalba. Nuo 2007 m. nagrinėja stokos reiškinį, yra tarpdisciplininio projekto „Stoka, Moralė ir Viešoji Politika” sumanytoja ir vadovė.

   

  Akimirkos iš vykusio renginio

  Tikriausiai esate girdėję knygų autoriaus Tim Sanders posakį „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų. Tik kodėl daugelis vis dar drovisi ar “tingi” užkalbinti nepažįstamąjį? Kokios priežastys tai lemia ir kaip kurti naujus įpročius? Kaip įsivertinti ir auginti savo tinklą? Kurti platų ar mažesnį, bet daugiau dėmesio gaunanti ratą? Kaip savo kontaktų tinklą įgalinti padėti siekiant savo tikslų ir kaip už tai atsidėkoti? Jungdama savo patirtį su įdomiausiais tarptautiniais tyrimais ir istorijomis Networking’o mentorė Kotryna padės atrasti kaip kurti savo tvarų profesinių ir asmeninių ryšių tinklą.

  „Realijos darbo rinkoje atrankų įmonės akimis“ – mūsų asociacijos narė Laima Pauliukėnė pasidalins savo įžvalgomis apie darbuotojų paiešką.

  Po pranešimų vyks trumpi visų dalyvių prisistatymai bei tinklaveika praktiškai.

  ***

  Per daugiau nei 15 metų profesinės ir visuomeninės veiklos Lietuvoje bei pasaulyje Kotryna sukūrė tvirtą ryšių tinklą. Dėl jos pomėgio burti ir jungti žmones prieš keletą metų ėmė vis dažniau gauti kvietimus konferencijose ir mokymuose pasidalinti savo Networking’o patirtimi. Todėl sukūrė profesionalams skirtą paskaitą bei mokymus, kuriuose dalyvavę atranda naują požiūrio kampą, vertingų įžvalgų ir įkvėpimą sąmoningai auginti savo autentišką pažinčių ratą.

  Šiandien Kotryna yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė, teikiančio finansinę paramą mokslininkams, studentams ir entrepreneriams norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje. Prieš prisidedant prie šio fondo vystymo, beveik 6 metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Prieš grįžtant į Lietuvą Kotryna tris metus dirbo tarptautinėse organizacijose bei įmonėse Singapūre ir Malaizijoje.

  ***

  Renginio trukmė: 2 val.

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374  SEB bankas.

   

  „Deimantai yra tikrieji moterų draugai“- tikrai esate girdėję šį posakį. O kiek žinome apie deimantus ir kitus brangakmenius?

  Didžiuosius brangakmenius ir papuošalus tūkstantmečiais lydi įvairiausios paslaptingos ir lemtingos istorijos. Mes jas skaitome, žiūrime filmus… Bet istorijos gali būti visai šalia.

  Kviečiame susitikti Kaune, juvelyrikos salone „Du safyrai“, kurio savininkas juvelyras A. Kleišmantas yra įkūręs gemologijos muziejų. Ne tik įkūręs. Muziejuje vyksta įdomiausios ekskursijos, nes Arūnas apie savo darbą, akmenis ir jų istorijas gali pasakoti valandų valandas. Arūnas juokauja esą rimtai serga profesine liga: “Sergu akmenlige ir niekaip pasveikti negaliu.”

   

  *****

  Muziejuje, kuris veikia nuo 1996 m. eksponuojami įvairūs brangieji, juvelyriniai ir dailės akmenys bei retieji mineralai, jų rūšys ir atmainos. Šalia muziejaus veikia ir brangakmenių tyrimo laboratorija, kurioje Arūnas Kleišmantas, turintis tarptautinio eksperto vardą, atlieka ekspertizes jau nuo 1992 m.

  Lietuvos liaudies buities muziejuje veikianti autentiška lietuviška pirtis turi savo mėgėjų būrį. Ir garsas apie pirties malonumus sklinda plačiai per visą Lietuvą. 

  Kviečiame į edukacinį potyrių vakarą. Išgarinsime viską, kas atgyveno. Išsivalysime nuo nereikalingų minčių ir nuovargio. Bendrausime, diskutuosime, ilsėsimės. Ir išsiskirstysime vasaros atostogoms.

  Dviejų pirtininkų vedama programa truks 3-4 val.

  Vietų skaičius ribotas, todėl skubėkite registruotis.

  Išsamesnę informaciją atsiųsime užsiregistravusioms.