• Lietuvos
   • English
 • login

 • Kviečiame drauge paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo datą!

  Renginio svečias: Saulius Pilinkus, menotyrininkas, kolekcininkas, buvęs Vilniaus Rotušės ceremonmeisteris, buvęs Lietuvos ambasados Izraelyje kultūros ataše, daugybės kultūros renginių iniciatorius, vienas iš Užupio Respublikos įkūrėjų, pažintinių TV ir laidų ir filmų kūrėjas, šiuo metu  – populiarios TV laidos “Daiktų istorijos” vedėjas.

  Renginio trukmė: 2 val.

  Į renginio kainą įskaičiuoti užkandžiai ir kava.

  ***

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  Šių mini-mokymų tikslas – suprasti vertinamojo pokalbio vertę, žinoti jo struktūrą ir gebėti pravesti jį sklandžiai be streso sau ir darbuotojui.

  Praktika rodo, jog metinio pokalbio rezultatai ir vertė priklauso nuo vadovo gebėjimų tinkamai valdyti šį procesą. Teisingai pravestas vertinamasis pokalbis padeda suprasti abipusius, vadovo ir darbuotojo, lūkesčius, ugdo darbuotojo motyvaciją, tikslingai nukreipia kompetencijos augimą. Tai stiprina darbuotojo lojalumą organizacijai ir didina pasitikėjimą savimi ir vadovu.

  Pagrindinės temos:

  • Vertinamojo pokalbio vertė  – kodėl jis reikalingas?
  • Kokius didžiausius iššūkius patiria vadovai ir darbuotojai vertinamojo pokalbio metu?
  • Vertinamojo pokalbio tikslai, struktūra ir pokalbio planas.  Kas svarbiausia ruošiantis vertinamajam pokalbiui?
  • Ar mokame kelti tikslus, kad galėtume kuo objektyviau vertinti darbuotojų rezultatą metams pasibaigus?
  • Vertinamojo pokalbio dokumentų pavyzdžiai ir jų aptarimas.
  • Darbuotojų vertinimo skalės, matavimų kriterijai.
  • Kaip dirbti su darbuotoju visus metus, kad metinis pokalbis būtų efektyvus darbuotojo veiklos planavimo ir ugdymo įrankis?

  Mokymus organizuoja: „Sėkmės laboratorija“, https://www.sekmeslab.lt/lt/

  Lektorė: Aida Gudaitienė,  verslo konsultantė, turinti psichologinį išsilavinimą ir daugiau kaip 17 metų pardavimo ir vadovaujamojo darbo patirtį. Aida specializuojasi klientų aptarnavimo, pardavimo, konfliktinių situacijų bei streso valdymo, veiklos vertinamojo pokalbio vedimo ir asmeninio koučingo srityse. Taip pat yra darbuotojų vertinimo Profiles International instrumentais konsultantė.

  *****

  Renginio trukmė: 2 val.

  Į renginio kainą įskaičiuoti užkandžiai ir kava.

  ***

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  2020 m. sausio 15 d. įvyko pirmas 2020 metais Verslo moterų Kontaktų renginys, kurio metu mokėmės kaip efektingai per kuo trumpesnį laiką prisistatyti ir kokie įrankiai taikomi tinklaveikoje.

  Pranešime tinklaveikos (“networking”) tema sužinojome, kaip veikia pagrindiniai tinklaveikos įrankiai ir kaip juos galėtume panaudoti savo verslo tikslams pasiekti. Didelis ačiū pranešėjui Andriui Jarašiūnui už pasidalintas tinklaveikos žinias ir praktikas, kurias po pranešimo turėjome puikią galimybę pritaikyti Kontaktų mugės metu.

  Apie pranešėją: Naujos NLP trenerių kartos Lietuvoje atstovas, kurio kompetencijas patvirtina dviejų tarptautinių organizacijų NLP trenerio licencijos ir įgyvendinti išskirtiniai projektai. Su kolega sukūrė finansinius įgūdžius lavinantį žaidimą „Money Gym“ ir įgyvendino socialinį Asmeninių finansų valdymo įgūdžių lavinimo projektą Lietuvos mokyklose. Autorinė programa „Koučingo vakarai“ buvo pirmieji vakariniai koučingo užsiėmimai ir išaugo į Kauno Koučingo Klubą, kurio nariais ir dalyviais per 5 metus buvo virš 200 žmonių. Organizavo arba skaitė pranešimus tarptautinėse Koučingo ir NLP konferencijose Lietuvoje. Šiuo metu specializuojasi NLP pritaikymu versle ir verslo procesuose. Išleido keletą knygų apie NLP ir specialų įgūdžių treniruoklį pardavėjams bei derybininkams “14 prieštaravimų įveikimo strategijų”.

  Kontaktų mugės metu kiekviena dalyvė turėjo 1 min “eterio”. Gausus dalyvių būrys pristatė save, savo veiklą, idėjas ir poreikius, dalinosi rekomendacijomis ir kontaktais. Buvo išnaudota kiekviena akimirka plečiant savo tinklaveikos ratą. Juk kartais tereikia pasidalinti informacija ir atsakymas ateina visai netikėtu būdu. Esame stipri bendruomenė, kurioje viena kitai galime daug kuo pagelbėti, todėl šio renginio metu pažinome viena kitą geriau!

   

  Artėjant gražiausioms metų šventėms ir metų virsmui mus aplankė nuostabi pora: poetas, prozininkas, dramaturgas Mindaugas Valiukas ir aktorė Valda Bičkutė-Valiukienė.

  Šios interaktyvios poezijos ir dainų popietės metu renginio dalyvių laukė staigmenos: kiekvienai dalyvei buvo skirtas asmeninis palinkėjimas – kam eiliuotas, kam muzikinis, kam labai trumpas, o kam ir labai ilgas… Sakoma, kad niekas gyvenime nevyksta atsitiktinai, tad kai kurie palinkėjimai buvo akivaizdžiai taiklūs, o kai kurie galbūt palietė tai, ką tik pats žinutės gavėjas galėjo žinoti apie save…

  Autorinė muzika, taiklios eilės ir sveikas humoras – ko dar reikia, kad galėtum smagiai praleisti laiką jaukioje kompanijoje, niekur neskubant pasidžiaugti buvimu kartu?..

  Na, o asociacijos 4-ojo gimtadienio proga gyvenimą pasaldino dar ir nuostabus “Bijolos” tortas!

  Nuo 2020 m. sausio 1 d. Verslo moterų asociacijai vadovaus naujai išrinkta Prezidentė Verutė Vitkevičienė ir naujai paskirta direktorė Renata Gelažauskienė. Apie šiuos pokyčius skaitykite skiltyje “Naujienos” arba paspauskite čia>

  Nuotraukų autorė: Laima Beržinytė Gulbinienė.

  Pilną nuotraukų albumą galite peržiūrėti paspaudę čia>

  86400 Eur kasdien į Jūsų sąskaitą… Ir išleidžiate, kur norisi. Bet kas per dieną neišleista, nesusitaupo – tiesiog išnyksta.  Ir taip kasdien, tačiau bet kurią dieną be jokio išankstinio perspėjimo tai gali baigtis. Nepasinaudojai vakar, o rytoj gal jau tokios galimybės nebeturėsi… Kaip elgtumėtės su šiais pinigais?..

  86400 – šis magiškas skaičius nuskambėjo jau pačioje pabaigoje seminaro, kurį vedė lektorius Laurynas Pečkaitis,  „Intelektinio Kapitalo Ugdymas” direktorius, „Svajonių mokyklos” vadovas, karjeros konsultantas, koučingo specialistas (ICF), NLP ir eneagramos praktikas ir meistras.

  Užsiėmimo metu į laiko planavimą pažvelgėme netradiciškai. Kiekviena dalyvė išsigrynino ir užrašė savo gyvenimo misiją ir pamėgino susiplanuoti artimiausią savaitę taip, kad į ją “tilptų” visi jos trokštami gyvenimo “vaidmenys”: kaip įmonės vadovės, kaip motinos, dukters ar tiesiog moters…

  O jei į skaičių 86400 pažvelgsime ne kaip į pinigus, o kaip į sekundes paroje?..

  Tai iškart priverčia susimąstyti: ar tikrai turiu pakankamai laiko paroje, kad jį švaistyčiau? Kur aš einu? Ar einu ten, kur man norisi eiti? Ar darau tai, ką noriu daryti? Ar yra darbų arba pareigų, kurios mane vargina? Ką turiu pakeisti savo gyvenime, kad mano kelias vestų mano misijos link – nors po truputį kasdien?

  O renginio pabaigoje NVO “Vaikų linija” projektų koordinatorė Elvyra Vilkienė pristatė savo atstovaujamos organizacijos misiją – padėti vaikams, kurie susiduria su bendravimo ar patyčių problemomis arba tiesiog neturi, su kuo pasikalbėti jiems svarbiais klausimais… Išgirdome, kokia prasminga yra “Vaikų linijos” veikla ir kuo galėtume prisidėti prie šios veiklos sėkmingo vystymo.

  Tema: „Verslo įvaizdis ir komunikacija socialiniuose tinkluose”

  Kodėl ir kada verta savo verslą pristatyti socialiniuose tinkluose? Kuo skiriasi socialiniai tinklai ir kokie žmonės – potencialūs Jūsų klientai ir partneriai – ten sutinkami? Aptarsime populiariausius socialinius tinklus, o į Facebook, LinkedIn ir Instagram pažvelgsime atidžiau. Kaip juose komunikuoti? Kokias žinutes žmonės noriai skaito ir žiūri? Kaip populiarinti savo prekės ženklą ir uždirbti iš žinomumo?

  Lektorė: Danguolė Kraskauskienė

  Akredituota koučingo specialistė, viešo kalbėjimo, komandinio darbo bei lyderystės ekspertė, tinklaraščio „Metas Augti” autorė.

  2019 m. rugsėjo 23 d. įvykusiame neeiliniame Visuotiniame Verslo moterų asociacijos narių susirinkime priimti Asociacijos Įstatų pakeitimai ir naujais nariais papildyta Valdyba.

  Renginio pradžioje ypač nuotaikingą toną uždavė viešnia – žurnalistė, TV ir radijo laidų vedėja, įvairiausių šventinių bei labdaros projektų autorė, scenaristė, prodiuserė, knygų autorė ir dokumentinių filmų kūrėja… Edita Mildažytė. Ji itin atvirai dalinosi savo gyvenimo fragmentais – nuo studentavimo laikų iki šių dienų. Iš pirmų lūpų išgirdome ir pikantiškų istorijų, ir rimtų pasvarstymų apie gyvenimą. Viešnią kalbino VMA direktorė Vaida Balčiūnienė.

  Asociacijos Prezidentė Alma Ziziliauskienė pristatė per pastarąjį pusmetį nuveiktus Valdybos darbus.

  Plačiau apie įstatų pakeitimus ir pasikeitimus VMA valdymo organuose skaitykite skiltyje Naujienos>

  Liepos 17 d. susitikome su Kauno verslo vadovų klubu. Bendravome, dalinomės kontaktais, skanavome „Bijolos“ ir „Saviolos“ delikatesus. Susipažinome su Informacijos technologijų mokymo centru, sužinojome, kokie mokymai patys įdomiausi ir populiariausi.
  Vėliau draugišku būriu funikulieriumi pasikėlėme į Prisikėlimo bažnyčią, kur mūsų laukė nuostabus mons. Vytauto Grigaravičiaus priėmimas. Pamatėme filmą apie bažnyčios istoriją, pasigrožėjome Kaunu nuo stogo… https://www.prisikelimas.lt/index.php?id=4
  Buvome sužavėti ekskursija.
  Už nuotraukas ačiū Regimantui Meilučiui.

  Birželio 17 d. popietę Galerijoje 555 šurmuliavo VMA kontaktų mugė. Moterys bendravo, dalinosi gerąją patirtimi, domėjosi viena kito verslais bei produktais. Ačiū Violetai Moščinskienei už puikų siurprizą parodos „Vasaros atostogos“ pristatymą.
  Renginio maistu rūpinosi „Mažoji Ragainė“, „In 555“, „Balrena“, „Matuma“, „Sveikas balansas“, „Bijola“.
  Už nuotraukas ačiū fotografei Alinai Ožič.

  Vadovas, pardavėjas, moteris… Emocijų formulė ir jos praktinis pritaikymas. Kaip nuolat gyventi laimingai ir viršyti klientų, darbuotojų bei savo lūkesčius…

  Lektorius: Aurimas Vietrinas, daugiau kaip 20-ies metų patirtį turintis įkvepiantis verslo vadybos konsultantas ir praktikas – treneris, lektorius, koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, mokymų agentūros „Vauma“ vadovas.

   

  Renginio akimirkos