fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • 2023 m. sausio  25 d. 14.00 val. kviečiame Jus į renginį, kuris vyks Aconitum gamykloje Kauno LEZ‘e adresu Inovacijų g. 4, Biruliškės, Kauno r. kurį rengia VMA narė, gydytoja ir farmacijos įmonės „Aconitum“ generalinė direktorė  tema “

  Pikantiška tema.

  Renginio pranešėja yra VMA Narė, gydytoja Rima Balanaškienė – ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC” vedėja, Žinių radijo laidos „Sveikatos laikas” kūrėja ir farmacijos įmonės „Aconitum”  generalinė direktorė, jau daugiau nei 25 metus dirba farmacijos srityje. Nuo studijų laikų Rima domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu, bet ir skaitydama pranešimus. Ji sugeba mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

   

  VMA narė, ILAW LEXTAL Partnerė, advokatė Džiuginta Balčiūnė pristatė daugeliui darbdavių aktualias temas:

  • Atsiskaitymas su kreditoriais nemokumo akivaizdoje;
  • Pinigų plovimo prevencija;
  • Tikrųjų naudos gavėjų registracija;
  • JANGIS registras.

  Dėl įvairiausių priežasčių verslas šiuo metu patiria daug iššūkių. Deja, kartais aplinkybės susiklosto taip, jog vadovui tenka priimti ir tokius itin nemalonius sprendimus, kaip įmonės veiklos sustabdymas ir bankroto paskelbimas.

  Advokatė D.Balčiūnė papasakojo apie tai, kokias tendencijas šiuo metu pastebi teisininkai ir ką apie savo pareigas vadovui verta žinoti iš anksto, jei verslas yra ant nemokumo ribos. 

  Be to, buvo pristatyti 2022 m. rugsėjo 28 d. įsigalioję naudos gavėjų registro (JANGIS) pakeitimai bei numatomi akcinių bendrovių įstatymo pakeitimai.

  Susitikime buvo paliesta dar viena tema: nuobaudos, kurios gresia vadovui, nesilaikančiam Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo.

  Verslo Moterų Asociacija advokatės Džiugintos Balčiūnės pranešimas

  Ispaniškos muzikos 2 dalių operetė “Sarsuela” – ispanų nacionalinis muzikinio teatro žanras, viename spektaklyje derinantis vokalinius numerius, dialogus ir šokį. Spektaklis sukonstruotas iš įvairių ispaniškų arijų ir dainų, atskleidžiančių ir personažų charakterius, ir siužeto vingius.

  Veiksmas vyksta nedidelio Andalūzijos miestelio šeimos tavernoje, apsuptoje jaukios žalumos ir šilumos. Joje skamba muzika, verda aistros, liejasi vynas, šokama… Tos muzikos abejingai negalima nei atlikti, nei klausyti – ji tiesiog neskambės. Joje turi pajusti pietų karštį, vyno skonį, tamsiaakės ispanės viliones. “Sarsuela” – tarsi tyro oro gurkšnis visiems, pavargusiems nuo šiandienos aktualijų. Joje bus saulės, šilumos ir tikrų jausmų, daug aistringos muzikos, tango ir flamenko šokių!

  Susitikime gražiausias metų šventes pasitikti kartu!

   

  DĖMESIO! Bilietų skaičius ribotas. Jūsų dalyvavimas renginyje bus patvirtintas tik po registracijos ir apmokėjimo (būtini abu veiksmai). Daugiau informacijos – registravimosi formoje; jos kopiją po registracijos rasite savo el.pašte.

   

  VMA narės smagiai praleido Jauno Božolė vyno degustacijos popietę Kaune!

   

   

   

   

  Apie jauno vyno božolė papasakojo kviestinis someljė Julita Liutikaitė.

  Degustacijos metu buvo ragaujami keturi božolė vynai su prancūzišku pyragu ir įvairiais sūriais.

   

  „Atvyko jaunas božolė!“ (pranc. Le Beaujolais nouveau est arrivé!) – šiuo šūkiu prasideda didžiausia naujojo derliaus vyno šventė visame pasaulyje.

  Kasmet trečiąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje švenčiama Jauno vyno šventė. Jos ištakos – Prancūzija, Božolė regionas, o pati šventė Prancūzijoje pradėta švęsti nuo 1951 metų.

  Božolė vyno kasmet pagaminami didžiuliai kiekiai. Vynas savitas tuo, kad jį gaminant sultys fermentuojasi nesuspaustų „Gamay“ vynuogių viduje ir suteikia gėrimui būdingo gėlių, aviečių, vyšnių aromato, vaisių ir prieskonių skonio bei lengvumo. Božolė vyno negalima ilgai laikyti, jį reikia išgerti per kelis mėnesius!

   

  Išskirtinai VMA nariams spalio 19 d. vyko renginys Lietuvos Respublikos Seime.

  Ekskursijos metu buvo pristatyta Seimo institucija, aplankyta Seimo posėdžių salė, susipažindinta su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija.

  Po ekskursijos susitikome su karo istoriku LR Seimo nariu Valdu Rakučiu.

  V.Rakutis remdamasis savo, kaip istoriko ir parlamentaro, požiūriu, kalbėjo apie dabartinę situaciją Ukrainos kare, paaiškino šio karo istorines ištakas.

  Valdas Rakutis studijavo karo istoriją, yra vienas iš Lietuvos karo istorijos draugijos kūrėjų. Dėstė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Vytauto didžiojo universitete, Klaipėdos universitete. Vadovavo Lietuvos karo istorijos centrui. 2015-2020 metais buvo vyr. patarėjas Lietuvos kariuomenėje. LR Seimo narys nuo 2020 m.

  Praūžė VMA 2022 m. rudeninė kontaktų mugė. Renginio metu turėjome galimybę pristatyti save, savo gaminius, paslaugas, poreikius…

  VMA rudenio kontaktų mugės svečias – italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco!

  Gian Luca Demarco yra italų kilmės virtuvės šefas, kulinaras, Italijoje baigęs profesionalaus virėjo studijas, vystantis verslą Lietuvoje, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose projektuose. Jo ypatingas talentas – bet kokią informaciją pateikti įdomiai ir su humoro prieskoniu. O jo pranešimo tema tikrai praplėtė mūsų akiratį!

  Dalinamės nuotraukomis

  Šįkart pas mus svečiuose viešėjo sertifikuota Systems Business Coaching specialistė Raimonda Kostiuškevičiūtė. Kalbėjomės apie asmenines kiekvieno verslininko savybes bei žinias, įgūdžius, kurie gali nulemti verslo žlugimą arba, atvirkščiai, sparčiai augti.

  „Valdyti smulkųjį verslą sunku. Sunkiau, nei maniau, kad bus… Per daug reikia nuveikti, tiek daug konkuruojančių prioritetų ir nepakanka laiko viską padaryti… Verslas nuolat kinta ir sunku suspėti prisitaikyti. Darbuotojai nežino, ką daryti, arba daro tai neteisingai. Aš esu vienintelė, kuri gali ką nors padaryti teisingai. Aš neuždirbu pinigų, iš esmės dirbu už dyką. Aš išsekusi. Verslas atima mano sveikatą, laiką su šeima. Tai sukelia konfliktą gyvenime… Ką aš čia veikiu?”

  Daugelis smulkiojo verslo savininkų apie tai galvoja. Tiesa, tai daro tyliai ir vieni. Gal būt ir Tau kyla panašios mintys:
  • Kodėl pasauliui reikia smulkiojo verslo?
  • Su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduria Jūsų verslas ?
  • Kodėl net 80 proc. smulkiojo verslo žlunga per pirmuosius 5 metus?
  • Kodėl svarbu sutelkti dėmesį į lyderystę ?

  Žinant KODĖL, atsiranda ir KAIP!
  „……. Įsivaizduok pasaulį, kuriame visi verslo savininkai turi įgūdžių ir pasitikėjimo, kad galėtų teigiamai prisidėti prie sveikos pasaulio ekonomikos, kuriant saugų, prasmingą darbą, išlaikant asmeninę gerovę ir laisvę. „
  Beverlee Rasmusse CEC PCC, Systems Business Coaching autorė.

  O dėl kokios priežasties TU pradėjai savo verslą ?
  Kaip arti esi SAVO svajonės ?
  Kas yra TAVO didžiausias iššūkis?

  “Aš esu Raimonda.
  Turiu supergalią – gebu girdėti ir suprasti verslo vadovus, o girdėdama galiu
  padėti jiems išgirsti save bei atskleisti savo dar neišnaudojamą potencialą.
  Esu sertifikuota Systems Business Coaching specialistė, priklausau Tarptautinei
  koučingo federacijai (ICF) ir esu coaching.lt bendruomenės narė.
  Prieš pasirinkdama koučingo kelią, daugiau nei 17 metų dirbau pardavimo bei
  klientų aptarnavimo srityse – su stambiausiais verslo koncernais bei svarbiomis
  valstybės institucijomis. Dar daugiau sėkmingų pardavimų vertės ir asmeninio
  pasitenkinimo atradau vadovaudama nevyriausybinių organizacijų lėšų
  pritraukimo skyriams, kai jų biudžetai ir galimybės padėti kitiems išaugdavo
  keliolika kartų.
  Man koučingas leidžia – kartais pačiu netikėčiausiu momentu – išgirsti ir atrasti
  savyje būtent tai, kas pakeičia verslą ir gyvenimą ta kryptimi, apie kurią daug
  svajota. Leiskite man padėti Jums išgirsti save, nes tikiu – ir Jūs turite savo
  supergalią!”
  Raimonda Kostiuškevičiūtė

  *****

  Taip pat šio renginio metu buvo paskelbta apie VMA direktorės pasikeitimą: vietoje Renatos Gelažauskienės, kuri asociacijos direktore buvo nuo 2020-ųjų pradžios, nuo šiol šias pareigas užima Jurgita Peciulevičienė. Plačiau apie tai skaitykite čia>

   

  Daugybę renginio fotoakimirkų rasite čia>

  Už puikias nuotraukas dėkojame jų autorei Ugnei Helenei! Plačiau apie ją>

  2022 m. birželio 8 d. VMA narės ir svečiai dalyvavo mokymuose tema „Būk matomas interneto erdvėje“, adresu Courtyard Vilnius City Center (Rinktinės g. 3, Vilnius).

  Renginio svečias VMA narė Edita Mackevičienė – Alma Master Lyderių meistriškumo klasės startuolio bendrasavininkė ir paskutinius 2 metus CSMO.
  Devynerių metų patirtis pardavimų srityje, 12 metų savo verslo paslaugų srityje kūrimas, plėtimas ir pardavimas. 1 metai pragyventa Australijoje, kas įkvėpė vystyti startuolį Alma Master – internetinį verslą, kas leistų toliau keliauti ir dirbti Lietuvoje.

  Mokymų metu aptarėme šiuos klausimus:
   Jūsų svetainė- jūsų turtas
   META
   Facebook ir Instagram siena, Ads administravimo zona, pixel
   LinkedIn – siena ir reklamų administravimo zona
   Google produktai
   Analytics, Ads reklamų zona, YouTube
   TikTok ir kiti tinklai

  • Kiek pinigų skirti reklamoms?
  • Kur reklamuotis ir kada?

  Renginio metu vaišinsomės kava/arbata ir lengvais užkandžiais.

  Video: https://youtube.com/shorts/M77hF4e-HfE?feature=share

  AAA Law kvietė VMA nares pagilinti žinias ir pasiklausyti pranešimo tema:
  „Intelektinės nuosavybės praktika: vakar, šiandien ir rytoj“.

  Šio pranešimo metu susipažinome kas buvo kuriama, registruojama ir saugoma anksčiau, kas yra kuriama, registruojama ir saugoma šiandien ir kaip viskas keičiasi. Susitikimo metu sužinojome:
  – kodėl svarbu ir naudinga apsaugoti intelektinę nuosavybę,
  – taip pat išgirsime apie prekių ženklų apsaugos galimybes,
  – kokią paramą gali gauti mažos ir vidutinės įmonės, norinčios apsaugoti savo intelektinės nuosavybės teises ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje ar užsienyje.


  Pranešimą skaitė ir savo ilgamete praktine patirtimi pasidalino AAA Law ekspertė partnerė ir patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė.
  Pranešėja specializuojasi prekių ženklų ir dizaino teisių apsaugoje ir gynime, konsultuoja klientus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos ir dalyvauja ginčuose, ginant teises į ją. Klientai vertina Aušrą dėl puikaus savo srities išmanymo, analitinio loginio mąstymo ir sąžiningo jų interesų atstovavimo. Kolegos vadina ją „prekių ženklų guru“.

  Aušra turi daugiau nei 20 metų patirtį registruojant prekių ženklus ir pramoninį dizainą, ruošiant atsakymus į patentų biurų ekspertų paklausimus, konsultuojant klientus intelektinės nuosavybės teisių apsaugos ir gynimo klausimais, atstovaujant ginčuose dėl prekių ženklų, dizaino ir patentų Valstybiniame patentų biure, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje ir teismuose.

  Š. m. gegužės 11 dieną 15.00 val. įvyko šilta ir jauki bei labai smagi ir rimta VMA spalvota popietė su Laima Pauliukėne.
  Renginio svečias yra VMA narė, kuri jau 14 metų piešia ir moko piešti fraktalus. Šiuo metu Laima pildo fraktalų piešimą įvairiomis naujomis technikomis, su bendraminčių grupe organizavo fraktalų parodas ligoninėse, senelių globos namuose, įvairiuose dienos centruose, sveikatos ministerijoje ir t.t. Šiuo metu domisi ir praktikuoja akrilo liejimo techniką.
  Renginio metu Laima kvietė atvykti ne vienoms, tad buvo labai smagu matyti svečius renginyje ir visų dalyvių pasinėrimą į fraktalų meną.

  – Ar tai buvo sudėtinga? Atsakymas tikrai ne.
  – Ar reikėjo mokėti piešti? Ir vėl, atsakymas tikrai ne.

  Fraktalai padėjo mums kiekvienai atrasti savyje gero tai, kas pamiršta, priminti sau tai, ko trokštame ir būtent šio renginio metu, dar kartą pasisemti mūsų VMA geros nuotaikos ir energijos.