fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Kviečiame susitikti Kaune ir pamatyti jį kitaip.

  1 dalis. Viešnagė „Aconitum“.
  Apsilankysime mūsų kolegės Rimos Balanaškienės vadovaujamoje įmonėje Aconitum. Visos norime būti sveikos, tačiau to siekiame labai skirtingai. Turėsime puikią progą išgirsti profesionalius patarimus, sužinoti ir suprasti, ką ir kaip gamina šioje įmonėje. ACONITUM – viena iš maisto papildų lyderių Lietuvoje, kuriančių ir gaminančių augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus nuo 1999 m.

  2 dalis. Gurmaniška Kauno istorija
  Po apsilankymo modernioje įmonėje pakviesime persikelti į kitą laikmetį. Ekskursija-degustacija „LDK virtuvė“ atskleidžia, ką valgė ir gėrė Lietuvos valdovai, didikai, bajorai, miestiečiai bei valstiečiai. Jūsų laukia 1 valandos trukmės ekskursija po viduramžių Kauną (senamiestį) ir 1,5 val. degustacija, klausantis pasakojimo apie XIII-XVIII a. Lietuvos virtuvę. Karčema “Antis rūsy” specialiai šiai degustacijai paruošia patiekalus pagal istorinius receptus. Potyriai unikalūs, daug gerų emocijų. Tikrai norėsite sugrįžti dar kartą.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 (SEB bankas).

  Kviečiame į tradicinį VMA tinklaveikos renginį.

  Gyvename pokyčių ir permainų laikais. Bėgame, skubame. Kažką prarandame, kažką surandame. Tačiau yra stabilių dalykų. Vienas iš jų – bendravimas. Tiek verslo, tiek žmogiškąja prasme mums reikalinga bendrystė, palaikymas, išklausymas, supratimas. Kuo daugiau bendraujame, tuo įvairesnių idėjų kyla. Kviečiame susipažinti arba atnaujinti pažintis su VMA kolegėmis bei jų verslais. Aktyviai kvieskime į renginį ir svečius/viešnias tokiu būdu dar labiau išplečiant mūsų verslo pažinčių ratą.

  Bus galimybė pristatyti savo gaminius/prekes tiek asociacijos narėms, tiek svečiams. Užsiregistravę dalyviai gaus išsamią renginio darbotvarkę.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 (SEB bankas).

  Susitikimas turės dvi dalis. Pirmoji – viešnios pranešimas apie skaitmeninį marketingą soc. tinkluose, antroji – VMA visuotinis susirinkimas.

   

  I dalis

  Socialiniai tinklai daugelio gyvenime ir versle užima vis didesnę dalį laiko. Ieškome informacijos, klientų, parduodame, perkame ir t.t. Ar visada randame kokybišką informaciją?
  Kviečiame į susitikimą su komunikacijos specialiste ir turinio kūrėja Gerda Jurėle. Savo veikloje Gerda koncentruojasi į kokybiško turinio kūrybą, naujų formatų paieškas bei efektyvią
  sklaidą, taip pat konsultuoja asmeninio prekės ženklo formavimo klausimais.

   

  Gerda Jurėlė

  Marketingo ir komunikacijos srityje Gerda dirba jau 10 metų. Sukaupusi įvairiapusišką patirtį aplinkosaugos, kino, reklamos vadybos bei bankininkystės srityse kaip projektų vadovė, šiuo metu ji dirba su skirtingų įmonių komunikacija bei socialinių tinklų administravimu, atstovaudama savo įkurtą prekės ženklą Élégant Comms.

   

   

   

  II dalis

  Planuojama susirinkimo darbotvarkė:
  1. Visuotinio susirinkimo atidarymas (VMA Valdybos pirmininkė).
  2. Visuotinio susirinkimo pirmininko(-ės) rinkimai.
  3. Visuotinio susirinkimo sekretoriaus(-ės) rinkimai.
  4. Visuotinio susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas.
  5. Metinės veiklos ataskaitos tvirtinimas už 2023 m.
  6. Metinės finansinės atskaitomybės tvirtinimas už 2023 m.
  7. 2024 m. Asociacijos biudžeto pristatymas ir tvirtinimas.
  8. Kiti klausimai.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Verslo pasaulyje mes nuolat skaičiuojame: savo pinigus, konkurentų pinigus, būsimas pajamas ir galimus nuostolius. Mes baisimės infliacija ir bandom teisingai vertinti rizikas. Dalis veiksmų ir rezultatų priklauso nuo mūsų verslo vidinių išteklių. Tačiau šalies ir pasaulio mastu esame nuolatiniame neapibrėžtume. O būtų labai naudinga nuolat turėti išmintingą patarėją, kurio prognozės ir rekomendacijos įgalintų nuolatinį verslo augimą. Kviečiame į susitikimą su patyrusiu ekonomistu dr. Nerijumi Mačiuliu. Kokios ekonomikos perspektyvos 2024 m.? Ko tikėtis ir kam ruoštis? Kiek galima tikėti prognozėmis?

   

  Dr. Nerijus Mačiulis yra „Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas. 2018 m. paskirtas „Swedbank“ Baltijos šalių makroekonomikos tyrimų vadovu ir „Swedbank“ Grupės vyriausiojo ekonomisto pavaduotoju. Jis yra parašęs ir apgynęs disertaciją apie revalvacines spekuliacines atakas ir valiutos kurso rizikos draudimą jų kontekste. Nerijus praeityje yra dėstęs INSEEC Grand Ecole (Prancūzija), Tecnologico de Monterrey (Meksika), FHS St. Gallen (Šveicarija), University of Ballarat (Australija), ISM (Lietuva). Mokslinių interesų sritys: finansų rinkos, investicijų valdymas, makroekonomika.

   

  Renginio metu vaišinsimės kava / arbata bei saldžiais užkandžiais.


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  VMA valdybos narė Larisa Šalkovskaja kviečia į svečius –  į Marcinkevičiaus akupunktūros kliniką.

  Klinikos akupunktūros gydytojas Mindaugas Liškauskas papasakos apie “mistišką” akupunktūros pasaulį, kuriame atsiskleidžia kūno, dvasios ir proto vienybė. Norinčios galės išbandyti, ar tikrai akupunktūros procedūra yra neskausminga.

  Dirbtinis intelektas dideliais žingsniais skverbiasi į mūsų kasdienybę. Kaip spėjame/norime derintis prie jo tempo?

  Kaip dirbtinis intelektas (DI), įskaitant generatyvinius kalbos modelius, keičia verslo pasaulio veidą. Sužinokite apie DI raidą, jo svarbą šiuolaikinėje verslo aplinkoje ir kaip jūsų įmonė gali panaudoti šias technologijas augimui bei efektyvumui didinti. Pristatyme bus ne tik teoriškai apžvelgiami, bet ir demonstruojami praktiniai ChatGPT taikymo pavyzdžiai. Be to, aptarsime su DI susijusius iššūkius, grėsmes, susijusias rizikas, taip pat pažvelgsime ir naujus fenomenus, tokius kaip dirbtinio intelekto influencerius, kurie atveria naujas marketingo galimybes verslui.

   

  Augustinas Balaišis yra kūrybingumo, vizualinės komunikacijos ir dirbtinio intelekto treneris. Jis vadovauju Vytauto Didžiojo universiteto Kūrybinių industrijų programai, kurioje kūrybinės idėjos virsta realiais projektais Augustinas savo veiklose siekia skatinti efektyvumą ir kūrybingumą.

  Lektoriaus Linkedin paskyra

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Kviečiame kovo 8-ąją dieną paminėti išskirtiniame renginyje.

  „Haydno ir Mozarto susitikimas“? Aišku, šiame koncerte susitiks jų muzika, tačiau dažnai domimasi, ar jie buvo susitikę tikrame gyvenime? Taip, Vienos klasikai buvo bičiuliai, besidžiaugiantys vienas kito kompanija, nors pagal amžių Haydnas tiko Mozartui į tėvus. Liudininkai prisimena, kad jie atlikdavo ir vienas kito kūrinius – griežė kvartetuose ir ansambliuose, o Mozartas Haydnui paskyrė šešis savo styginių kvartetus. Mozartas rašė, kad kelis iš jų atliko su „brangiu draugu Haydnu ir kitais gerais draugais“. Dabar mėgstama cituoti Haydno žodžius, pasakytus Wolfgango Amadeus tėvui Leopoldui: „Prieš Dievą ir kaip sąžiningas žmogus sakau jums, kad jūsų sūnus yra didžiausias kompozitorius, kurį aš žinau, jis turi skonį ir giliausias kompozicijos žinias.“

   

  Prancūzų pianistas, dirigentas ir pedagogas Jeanas-François Heisseris yra itin talentingas menininkas. Šiuo metu jis koncertuoja kaip solistas ir dirigentas, yra „Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine“ muzikos vadovas ir kelių festivalių meno vadovas. Pianistas pasirodo su Londono simfoniniu, Karališkuoju filharmonijos, Prancūzijos radijo filharmonijos, Nacionaliniu Prancūzijos, „Les Siècles“, RAI Turino, Bavarijos radijo simfoniniais; jo repertuaras itin platus: Mozarto, Schumanno, Brahmso, Beethoveno, Saint-Saënso, Debussy, Bergo, Bartóko kūriniai ir ypač daug šiuolaikinės muzikos opusų. Mūsų publika jau turėjo progos susipažinti su šiuo itin talentingu menininku: 2021-ųjų Vilniaus fortepijono festivalyje jis pasirodė kaip pianistas, o šį vakarą dar ir diriguoja Lietuvos kameriniam orkestrui. Greta Haydno ir Mozarto kūrinių bus atlikta Vytauto Barkausko miniatiūra kameriniam orkestrui „Concerto piccolo“. /Lietuvos nacionalinės filharmonija/

  Mes tikime, kad rasi laiko šventei ir kviečiame kuo skubiau rezervuoti bilietą į šį renginį.

   

  Atlikėjai:

  Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov)
  Solistas ir dirigentas JEAN-FRANÇOIS HEISSER (fortepijonas, Prancūzija)


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.

  Daugelio Jūsų pageidavimu – skelbiame įvaizdinę fotosesiją – sėkmingai Jūsų verslo pradžiai su mūsų nare, profesionalia fotografe – Ugne Helene!
  Ugnės fotografija kalba tikru švelnumu, lengvumu, meile…

  Ugnės portfolio

   

  Fotosesija vyks naudojant profesionalią fotostudijos techniką. Jūs gausite 4 portretines nuotraukas. Nuotraukos bus paruoštos per 2 savaites.
  Profesionaliu makiažu rūpinsis Jolita Duškinienė.
  Šio renginio metu bus vykdoma ir VMA fotosesija. Tad labai prašysime visų dalyvauti ir joje, kurios preliminarus laikas – 17:00 val.

   

  • Reprezentacinei išvaizdai nuotraukose labai rekomenduojame pasidaryti ir profesionalų makiažą.
  • SVARBU: fotosesijoje bus galima dalyvauti tik iš anksto užsiregistravus, bei tiksliai norodžius paslaugas, kurias renkatės.  Prieš fotosesiją su Jumis susisieksime ir patikslinsime konkretesnį susitikimo laiką.

  *Vietų skaičius ribotas

  Dovanokime šventę sau!

  Specialiai tik pas mus iš Šveicarijos  atvyksta žymus Latvijos dizaineris Aleksandrs Pavlovs!
  Susipažinkime su naujomis mados tendencijomis, kuriomis dar suspėsime pasinaudoti ir pasipuošti šventėms.

  Aleksandrs Pavlovs – garsus Latvijos dizaineris, modeliuotojas-konstruktorius, kurio sukneles galima nešioti ir išvirkščias. Stilistas, mados ekspertas ir jau 13metų TV šou moterų įvaizdžio “Pokyčiai” vedantysis.

   

  Renginys prasidės Astorija Brasserie pietumis ir taure putojančio vyno.

  Vietų skaičius ribotas.

  Vakaro metu susipažinsime su Prancūzijos vynais ir paragausime jauną vyną. Prisijungsime prie kasmetės tradicijos, kurios metu ragaujame pirmą šių metų derliaus vyną.

   

  Vakaro vynai:

  Joseph Drouhin Laforet Chardonnay Bourgogne AOP (baltasis)

  Alphonse Mellot La Moussiere Sancerre Blanc (baltasis)

  Joseph Drouhin Morgon Domaine des Hospices de Belleville AOP (raudonasis)

  Joseph Drouhin Beaujolais Nouveau 2023 (raudonasis)

   

  Renginio metu bus patiekiami ir lengvi užkandžiai.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.