• Lietuvos
   • English
 • login

 • Jau metai laiko kaip girdime „Planuokite keliones saugiai“ arba „Neplanuokite kelionės“, tačiau žmogus yra sutvertas judėti, o kiekviena krizė padeda atrasti naujus dalykus, adaptuotis ir judėti tolyn. Šiandienos keliautojui nebeužtenka tik įsigyti bilietą, bet privaloma ir pasidomėti, kokie yra galiojantys valstybiniu mastu leidimai.

  Š. m. balandžio 14 dieną kviečiame į renginį tema „Galimybės saugiai keliauti“ su charizmatiškomis, aktyviomis ir energingomis pranešėjomis:

  Žydrė Gavelienė yra Esatravel kelionių centro vadovė, kuri orientuota tik į aukštos kokybės klientų aptarnavimo paslaugas
  keliautojams visame pasaulyje, taip pat yra ilgametė Lietuvos turizmo rūmų prezidentė.

   

   

  Jūratė Rudienė – viešbučio Radisson Kaunas direktorė ir VMA Valdybos narė.

   

   

  Renginys skirtas išsiaiškinti ir atsakyti į pagrindinius klausimus:

  kokios yra galimybės keliauti šiemet ir ar yra saugių būdų keliauti ir patikimų krypčių?

  Diskutuosime taip pat kas yra:

  • imuniteto pasai
  • žaliasis sertifikatas
  • testavimas
  • sienų atvėrimas

  Būtina registracija.
  Dalyvavimo renginyje kaina: VMA narėms nemokamai, ne nariams ir svečiams 15 eur.
  Prisijungimo nuoroda bus pateikta renginio dieną.

  Į renginį rekomenduojama prisijungti 5-10 min. anksčiau.

   

   

  Š. m. kovo 24 d. organizuota pirmoji Verslo moterų asociacijos Kontaktų mugė, kurios metu VMA narės pristatė save, savo veiklas ir poreikius.

  Daugiausia galima išmokti bendraujant su kitais žmonėmis, turinčiais kitokią patirtį, galinčiais atverti platesnes perspektyvas ir susipažindinti su kitais žmonėmis, galinčiais padėti.
  Kontaktų mugės metu dalyvės rėmėsi vienu pagrindinių tokių mugių principu – siekti ne tik gauti, bet ir būti naudingu.

  Kontaktas – tai naujų tiltų statyba savo veiklai, savo pažintims, savo tikslų įgyvendinimo galimybėms plėsti. 

  Verslo moterų asociacijai labai svarbu skatinti savo narių bendradarbiavimo, draugystės ir bendrystės santykius,
  todėl labai džiaugiamės girdėdami savo narių atsiliepimus apie viena kitos veiklas ir teikiamas rekomendacijas. 

  Šio renginio metu buvo išgirsta daug prisistatymų ir asmeninių istorijų, ko pasekoje užsimezgė nauji bendradarbiavimo keliai
  kaip tarpusavio konsultavimas, pagalba veiklų procesų optimizavime, tinkamų paslaugų atradimas ir t.t.

  Dėkojame visoms narėms už gražius žodžius asociacijai:

   “Džiaugiuosi, kad esu Verslo moterų asociacijos nare.”
                   (VMA narė ir UAB ACONITUM gen. direktorė Rima Balanškienė)

  “Esu jos narė nuo įkūrimo ir galiu pasakyti, kad Verslo moterų asociacija yra stipri organizacija ir nebijo pandemijos iššūkių.”
                   (VMA Valdybos narė ir Grant Thornton Baltic UAB bendrasavininkė Alma Ziziliauskienė)

  “Ačiū, kad esate ir džiaugiuosi būdama Verslo moterų asociacijos narė.”
                   (VMA narė ir UAB TEISA plėtros vadovė Jurgita Peciulevičienė)

  Š. m. kovo 10 d. 15.00 val. Verslo moterų asociacijos narės dalyvavo renginyje “Kariuomenė v. s. verslas – ko galime pasimokyti vieni iš kitų?”,
  kurio pranešėja buvo išskirtinis VMA svečias – Lietuvos Respublikos kariuomenės kapitonė Greta Žiliūtė-Kohout.

  Save Greta pristato kukliau: “tarnauju Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgose, Vilniaus rinktinėje kuopos vade. “,
  bet renginio metu įsitikinsime, kad tai nėra taip kuklu ir kiek lyderystės, vadybos ir  vadovavimo kitų įgūdžių reikia būnant kariuomenėje.

  Renginio metu LR kariuomenės kapitonė Greta Žiliūtė-Kohout supažindino su kariuomenės samprata ir struktūra, pasidalino savo asmeninės karjeros kariuomenėje iššūkiais ir pasiekimais, pasidalino įspūdžiais iš misijos Malyje, kur praleido vienus metus.

  Diskusijų metu aptartos motyvacijos, disciplinos, lyderystės, nuolatinio tobulėjimosi naudą ir dar daug kitų dalykų, kurie būtini kariuomenėje ir lygiagretūs versle. Ypatingas dėmesys skirtas sprendimų priėmimui ‘čia ir dabar’ principu.

  Vertinga patyriminė Gretos įžvalga ” Iššūkiai – ne visus juos reikia įveikti, kartais galima juos apeiti” primena apie prioritetų, laiko ir pastangų santykio įvertinimą.

  Dėkojeme Gretai Žiliūtei-Kohout už puikų pranešimą!

   

  Š. m. kovo 2 d. 15.00 val. Verslo moterų asociacijos narės dalyvavo seminare “Kaip efektyviai išnaudoti vaizdo konferencijų įrankius, siekiant kokybiško komunikavimo proceso?”, kurio pranešėja

  VMA Valdybos narė Danguolė Rutkauskienė.

  Dr. Danguolė Rutkauskienė yra KTU docentė, Nacionalinės distancinio mokymo asociacijos prezidentė, Nacionalinės skaitmeninės

  koalicijos darbo grupės “Moterys ir technologijos” vadovė ir tai tik dalis veiklų, kuriose galime sutikti šią charizmatišką pranešėją.

  Pirmą kartą tokia tema organizuoto seminaro metu aptarėme:

  • Veiksmus prieš renginį ir renginio metu
  • Technologiniai suderinamumus
  • Vizualizacijos elementų svarbą
  • Turinio pateikimas ir reprezentacinės priemonės (pvz. fonas)
  • Ir kt. praktinius patarimus būtinus vaizdo konferencijai

  Renginio metu dr. Danguolė Rutkauskienė talkino kolegos iš KTU – Gerda Žvirblytė ir Greta Volodzkaitė.

  “Jeigu nepasiruoši darbo aplinkos – bus sunku jaustis profesionalu” (D. R.)

   

  Š. m. vasario 24 d. Verslo moterų asociacijos narės dalyvavo seminare ES investicijos verslui”, kurio pranešėja VMA narė Jurgita Peciulevičienė, UAB “Teisa” pardavimų vadovė.

  Šio seminaro metu sužinojome puikias galimybes, kaip reikėtų ruoštis artėjantiems ES paramos kvietimams,
  apžvelgėme naujausią informaciją apie šiuo metu vykstančius ir artėjančius ES paramos priemonių kvietimus.

  Išklausytos temos:

  • Aktualūs kvietimai: Inočekiai, google.org finansavimas ir kt.;
  • Artėjantys kvietimai: E-Verslo modelis COVID-19, Kūrybiniai čekiai COVID-19,
   Žmogiškieji ištekliai Invest LT + Atsinaujinantys šaltiniai ir kt.
  • Įmonės dydžio nustatymas ir subsidija

  Diskusijų metu VMA narės dalinosi savo gerąja patirtimi apie dalyvavimą panašiuose konkursuose ir gryninimo idėjas, kurie ES paramos priemonių kvietimai gali atitikti mūsų verslų siekius ir tikslus.

   

  Visų krizių metu vadovai susiduria su įvairiais iššūkiais, kurių pirmasis būna socialinės terpės palaikymas. Socialinė krizė pasireiškia anksčiausiai, kuomet įsivertinama kas esame ir kaip veikiame kartu.

  Š. m. vasario 17 dieną Verslo moterų asociacijos narės susitiko renginyje, kurio metu gvildenome tokius klausimus kaip vadovavimas krizės metu, su kokiomis lyderystės problemomis susiduriame, ko krizės metu labiausiai reikia tikram lyderiui, kokios yra priemonės ir galimybės priimti krizės iššūkius.

  Diskusijos metu buvo išklausytas Beno Sherwoodo (Ben Sherwood) pranešimas tema “Kaip vadovauti krizės ir sparčios kaitos metu?”. Buvęs kelių „Disney“ įmonių vadovas Benas Sherwoodas, vadovavęs 12 mlrd. dolerių vertės verslui ir kasmet buvęs atsakingu už 25 tūkst. valandų kūrybiško turinio kūrimo. Benas kalbėjo apie tai, kas šiandien aktualu kiekvienam iš mūsų – kaip būti lyderiu ir vadovu besikeičiančiame pasaulyje, kaip priimti naujoves ir kaip elgtis kritinėmis akimirkomis.

  Didelis ačiū diskusijos moderatorei VMA Valdybos prezitentei Verutei Vitkevičienei už puikiai pristatytą temą ir interaktyvias dirbtuves, kurių metu nagrinėjome tokius klausimus kaip kokių įpročių tenka atsisakyti krizės atveju, kaip aktyvinti komandą, įsivertinti realią padėtį ir atlikus analizę kokius įrankius pritaikyti, kad kliūtys virstų galimybėmis.

   

   

   

  Vasario 3 d. VMA Narė, gydytoja Rima Balanaškienė nuotoliniu būdu skaitė pranešimą ypač aktualia šiai dienai tema – „Imunitetas: stebuklų (ne)būna? Ką reikia žinoti apie COVID-19 vakcinas Lietuvoje?”.

  Pranešimo klausytojos susipažino su taip dažnai naudojamos sąvokos “imunitetas” svarba mūsų gyvenime – kodėl jis 45 proc. stipresnis negu pas vyrus, kuri kraujo grupė linkusi sirgti dažniau ir kodėl, kas yra imunoglobinai ir kuo geri beta gliukonai. Taip pat išsamiai apžvelgta COVID-19 vakcinų skirtumai tiek savo sudėtimi, jų veikimo principai. Dalyvės  išgirdo naujausią žinomą informaciją apie vakcinavimą Lietuvoje.

  Verslo moterų asociacija yra atsakinga ir rūpinasi savo narių gerove ir yra labai dėkinga šio pranešimo vedėjai Rimai Balanaškienei.

  Didelė pagarba pristatyti ir klausytis verslios moters pranešimo, kuri  2016 m. pelnė Ūkio ministerijos įsteigtą „Verslios moters 2016″ apdovanojimą, 2018 metais tapo pirmąja Rytų Europos verslininke, patekusi į konkurso „EU prize for Women Innovators” finalą, o 2020 metais buvo vienintelė moteris finalininkė „CPhI Pharma awards” apdovanojimuose, Metų vadovės (Excellence in Pharma: CEO of the Year) nominacijoje.

  Didelis ačiū gyd. Rimai Balanaškienei už duotą patarimą mums visoms dalyvėms:

  “Labai svarbu atkreipti dėmesį, kada rytais liūdna, jaučiami nuolatiniai be priežastiniai galvos skausmai, jaučiamas nenoras dirbti ar neaiškus susirezinimas, pyktis viduje, – būtinai reikia save stebėti ir nepraleisti tokių dalykų ir pirmiausia suteikti sau pagalbą – eiti p a i l s ė t i .”

  Š. m. sausio 20 dieną vyko pirmasis VMA renginys 2021 metais ir renginio tema – Asmeninis prekės ženklas (APŽ).

  Renginio dalyvės sužinojo, kuo skiriasi savirekama nuo APŽ? Taip pat ieškojome atsakymų kas mes esame, kaip mes kalbame, atrodome, elgiamės ar komunikuojame. Diskutavome apie tai, kad socialinių tinklų dėka kiekvienas iš mūsų turime galimybę vystyti, stiprinti savo asmeninį prekės ženklą ne tik siauruose ratuose, bet ir gerokai platesnėse erdvėse. Asmeninis prekės ženklas leidžia tikslinei auditorijai susidaryti įspūdį, atsirinkti, rekomenduoti.

  Pranešėja dr. Dominyka Venciutė akcentavo:
  „Svarbu suprasti, kad asmeninis prekės ženklas – neatsiejama kiekvieno iš mūsų dalis. Visi mes – asmeniniai prekių ženklai, kad ir kaip griežtai, sausai ar teoriškai tai beskambėtų. Tai nusako, kas mes esame, dėl ko esame žinomi ir ką galime pasiūlyti.”.

  Didelis ačiū dr. Dominykai Venciutei, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorei, dėstytojai, asmeninių prekių ženklų įvaizdžio formavimo ir rinkodaros konsultacijų projekto Persona Cognita įkūrėjai už pasidalintas įkvepinačias įžvalgas.

   

  Š. m. gruodžio 16 d. 15.30 val. įvyko VMA šventinis renginys. 

  Nors renginys vyko ir nuotoliniu būdu, VMA narės pasipuošusios raudonos spalvos akcentais ir su šypsenomis atšventė dvi gražias akimirkas – VMA 5-jį gimtadienį ir artėjančias šventes!

  Gerbiamos VMA Steigėjos ne tik palinkėjo “turint dvi rankas niekada jų nenuleisti”, bet ir priminė Verslo moterų asociacijos atsiradimo istoriją, augimą, stiprėjimą ir pagrindines vertybes, kurios vienija visas VMA nares. 

  Didelis ačiū visoms VMA narėms už tai, kad esame kartu ir kad tikime viena kita!

  Ir didelis ačiū už muzikinę dovaną Ąžuoliuko muzikos mokyklos 4-tokui Adomui G.!

   

   

  Š. m. spalio 21 d. susitikome renginyje  –
  „Pasaulinės makroekonomikos bei SME Finance paslaugų pristatymas verslui“.

  Pranešimą skaitė Aleksandras Izgorodinas. Susipažinome su aktualijomis bankų srityje, kaip smulkus verslas pandemijos metu tvarkosi iš tikrųjų, kokios vyrauja nuomonės ekonomikoje ir kuo SME Finance paslaugos yra naudinos verslui. Susitikimo metu sužinojome pačią naujausią verslo statistinę informaciją, išgirdome naujausias įžvalgas ir tendencijas.

   

  O taip pat po renginio pasinaudojome VMA Valdybos narės Jūratės Rudienės pateiktu pasiūlymu  – lepinomės pirtininko Antano Bagdono autorine programa Saulėja SPA.