• Lietuvos
   • English
 • login

 •  

  VMA Narė, gydytoja Rima Balanaškienė – ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC” vedėja, Žinių radijo laidos „Sveikatos laikas” kūrėja ir farmacijos įmonės „Aconitum”  generalinė direktorė, jau daugiau nei 25 metus dirba farmacijos srityje. Nuo studijų laikų Rima domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu, bet ir skaitydama pranešimus. Ji sugeba mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

  Vasario 3 d. 14.00 val. nuotoliniu būdu galėsite išgirsti jos pranešimą ypač aktualia šiai dienai tema – „Imunitetas: stebuklų (ne)būna? Ką reikia žinoti apie COVID-19 vakcinas Lietuvoje?”.

  Apdovanojimai ir įvertinimai: 2016 m. Rima Balanaškienė pelnė Ūkio ministerijos įsteigtą „Verslios moters 2016″ apdovanojimą, 2018 metais tapo pirmąja Rytų Europos verslininke, patekusi į konkurso „EU prize for Women Innovators” finalą, o 2020 metais buvo vienintelė moteris finalininkė „CPhI Pharma awards” apdovanojimuose, Metų vadovės (Excellence in Pharma: CEO of the Year) nominacijoje.

  Pranešimo trukmė – 1 val.

  Dalyvavimas nemokamas.

  Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta diena prieš renginį visiems užsiregistravusiems dalyviams.

   

  Š. m. sausio 20 dieną vyko pirmasis VMA renginys 2021 metais ir renginio tema – Asmeninis prekės ženklas (APŽ).

  Renginio dalyvės sužinojo, kuo skiriasi savirekama nuo APŽ? Taip pat ieškojome atsakymų kas mes esame, kaip mes kalbame, atrodome, elgiamės ar komunikuojame. Diskutavome apie tai, kad socialinių tinklų dėka kiekvienas iš mūsų turime galimybę vystyti, stiprinti savo asmeninį prekės ženklą ne tik siauruose ratuose, bet ir gerokai platesnėse erdvėse. Asmeninis prekės ženklas leidžia tikslinei auditorijai susidaryti įspūdį, atsirinkti, rekomenduoti.

  Pranešėja dr. Dominyka Venciutė akcentavo:
  „Svarbu suprasti, kad asmeninis prekės ženklas – neatsiejama kiekvieno iš mūsų dalis. Visi mes – asmeniniai prekių ženklai, kad ir kaip griežtai, sausai ar teoriškai tai beskambėtų. Tai nusako, kas mes esame, dėl ko esame žinomi ir ką galime pasiūlyti.”.

  Didelis ačiū dr. Dominykai Venciutei, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorei, dėstytojai, asmeninių prekių ženklų įvaizdžio formavimo ir rinkodaros konsultacijų projekto Persona Cognita įkūrėjai už pasidalintas įkvepinačias įžvalgas.

   

  Š. m. gruodžio 16 d. 15.30 val. įvyko VMA šventinis renginys. 

  Nors renginys vyko ir nuotoliniu būdu, VMA narės pasipuošusios raudonos spalvos akcentais ir su šypsenomis atšventė dvi gražias akimirkas – VMA 5-jį gimtadienį ir artėjančias šventes!

  Gerbiamos VMA Steigėjos ne tik palinkėjo “turint dvi rankas niekada jų nenuleisti”, bet ir priminė Verslo moterų asociacijos atsiradimo istoriją, augimą, stiprėjimą ir pagrindines vertybes, kurios vienija visas VMA nares. 

  Didelis ačiū visoms VMA narėms už tai, kad esame kartu ir kad tikime viena kita!

  Ir didelis ačiū už muzikinę dovaną Ąžuoliuko muzikos mokyklos 4-tokui Adomui G.!

   

   

  Š. m. spalio 21 d. susitikome renginyje  –
  „Pasaulinės makroekonomikos bei SME Finance paslaugų pristatymas verslui“.

  Pranešimą skaitė Aleksandras Izgorodinas. Susipažinome su aktualijomis bankų srityje, kaip smulkus verslas pandemijos metu tvarkosi iš tikrųjų, kokios vyrauja nuomonės ekonomikoje ir kuo SME Finance paslaugos yra naudinos verslui. Susitikimo metu sužinojome pačią naujausią verslo statistinę informaciją, išgirdome naujausias įžvalgas ir tendencijas.

   

  O taip pat po renginio pasinaudojome VMA Valdybos narės Jūratės Rudienės pateiktu pasiūlymu  – lepinomės pirtininko Antano Bagdono autorine programa Saulėja SPA.

   

   

   

   

  VMA Kontaktų mugės metu turėjome galimybę pristatyti save, savo produkciją, gaminius ir tai kuo jūs užsiimate.
  Visos, kas ieškojo idėjų ar partnerių – visa tai įgyvendino renginio metu.

  Taip pat, šis renginys buvo puiki proga VMA narėms pasikviesti svečių ir jas supažindinti su mūsų asociacijos veikla, kitomis VMA narėmis ir jų verslais.
  VMA Kontaktų mugės metu svečiams parodėme kokios mes aktyvios ir kaip mūsų bendruomenė stipriai veikia, todėl VMA narės pasidalino savo Sėkmės istorijomis su kitomis (kaip joms pavyko VMA ar jos narių pagalba praplėsti verslą, surasti tikslinių klientų ar padidinti verslo apimtis). 

  Pranešimo tema buvo „Story telling’as” – „pasakojančios istorijos” – kas tai, kaip viso to pagalba pristatyti save klientui ir padėti jam nupirkti pristatė MB Mokymų akademijos įkūrėjas, lektorius Gintaras Ignatavičius.

  Š. m. birželio 17 d. (trečiadienį)  kavinėje “Mano Guru”, Vilnius, įvyko Visuotinis VMA narių susirinkimas, kurio metu buvo patvirtinta Asociacijos finansinių metų veiklos ataskaita.

  VMA visutinio surinkimo svečias – “Bendravimo akademija” savininkė, bendravimo įgūdžių trenerė Birutė Velykienė.

  “Kaip tapti savo būsenos šeimininku?” mokymų metu  ieškojome atsakymų į tokius klausimus kaip:

  Kiek būsena priklauso nuo to, ką šneka oficialūs kanalai ar virtuali erdvė, daro kiti? Kaip suvokti streso poveikį man? Kiek laiko skiriu gyvenimui, o kiek mąstymui apie jį? Kur prasideda geresnis mano gyvenimas? Kaip valdyti savo būseną?

  Nuotraukų galerija:

  Kadangi, labai Jūsų visų – VMA narių – pasiilgome, tad š. m. gegužės 27 d. pakvietėme susitikti nuotoliniu būdu Zoom kambaryje.

  Pandemijos laikotarpis yra nemažas iššūkis kiekvienam verslui, todėl susitikimas buvo skirtas mums moterims pasikalbėti apie verslų situaciją šiuo laikotarpiu, apie planus, diskutavome, dalinomės įžvalgomis, patarėme viena kitai.

  Diskusiją moderavo VMA valdybos narė Rima Ingstad.

   

   

   

   

  Po šio susitikimo norisi palinkėti kiekvienai išlikti ramia, kaip VMA narė Birutė Velykienė pasakė:
  “Aš esu ramus, tada esu stiprus”.

  Nuotraukų galerija:

  Sveikos mielos moterys,

  tęsiame savo kelionę VMA Akademijos naujuose mokymuose „Kartų  kinetika“.
  Šis pranešimas buvo skaitytas 2019 m. Pasaulinės Lyderystės Konferencijoje.

   

   

   

  Autorius Džeisonas Dorsėjus  yra Pasaulinio mokslinio tyrimo centro  Kartų kinetika prezidentas. Tyrimų centras tyrinėja kartų skirtumus ir padeda atskleisti kas tiesa, o kas mitas. Džeisonas pataria  lyderiams kaip reikia dirbti su skirtingų kartų darbuotojais ir pasiekti veiksmingų rezultatų. Autorius savo pirmą bestselerį yra parašęs būdamas 18 metų. Yra dalyvavęs daugiau kaip 200 įvairių  laidų visame pasaulyje. Linkime gero žiūrėjimo!

   

  Dėkojame savo bičiuliams PLK kurie maloniai dalinasi šia medžiaga!

  VMA Akademijos mokymai skirti tik VMA narėms ir seminaro nuorodą visos VMA narės gaus į elektroninius paštus.
  Prašome prisijungti kelios minutės iki seminaro.

  Turime galimybę mokytis iš geriausių pasaulio profesionalų, naudokimės šia proga. Kaip visada lauksime Jūsų atsiliepimų apie šį pranešimą.

  Malonaus visoms žiūrėjimo, transliacija lietuvių kalba, trukmė 30 min.

  Pagarbiai,
  VMA Prezidentė Verutė Vitkevičienė

  Verslo moterų asociacija š. m. balandžio 23 d. 14.00 val.  aktyviai dalyvavo „Rock it on DIGITALGIRLS“ interaktyviame internetiniame seminare, kuris skirtas pažymėti pasaulinę “Merginos ir technologijos” dieną.

  Patirtimi dalinosi net tik dvi mūsų VMA narės – Danguolė Rutkauskienė ir Renata Gelažauskienė, bet ir kitos labai garbingos mokslo srities moterys. Jaunas merginas skatinome siekti aukštumų, nestovėti vietoje ir drąsiai eiti į išmaniąs džiungles.

  Pagrindinė seminaro idėja – IT pasaulis gali būti labai įdomus ir merginoms, ir kad moksleivės jau mokykloje įvairiais būdais turėtų gilinti žinias STEAM srityse, kad įstotų į prestižines IT specialybes, kad sėkmingai galėtų mokytis, ir kad gautų įdomius ir kūrybingus darbus IT srityje, ir kad nevengtų būti lyderėmis.

  Seminaro metu buvo galima užduoti visus aktualius klausimus, kad geriau susipažinti su IT pasauliu.

  Verslo moterų asociacija džiaugiasi galėdama prisidėti prie inovatyvaus ir interaktyvaus projekto, todėl ir Jus visus kviečia dalintis šia informacija.

  Laba diena, mielos VMA narės!

  ketvirtadienį balandžio 23 d. 16.00 val. VMA Akademijos mokymuose tęsėme kelionę ir dalyvavome webinar‘e tema „Tigrų ganymas“ su Todd Henry.

  Jis moko lyderius ir organizacijas įtvirtinti tam tikras praktikas. Todd Henry dalinosi puikiomis idėjomis kaip produktyviai darbuotis, pasiekti rezultatus ir išsaugoti sveikatą. Autorius įsitikinęs, kad nepritaikytas įkvėpimas greitai išgaruoja.

  Savo kalboje jis pateikė paprastų gyvenimiškų patarimų. Parašęs 4 knygas, kurios išverstos į 12 kalbų, paskutinė pavadinta „Tigrų ganymas“ (anglų k. „Herding Tigers“). Tai praktinis vadovėlis kiekvienam vadovui, siekiančiam kuo geriau ir produktyviau dirbti su savo komanda. Sužinojome daug naudingų patarimų, kad darbas su savo komanda nevirstų tigrų ganymu.

  Dėkojame savo bičiuliams PLK kurie maloniai dalinasi šia medžiaga!

  VMA Akademijos mokymai skirti tik VMA narėms.