fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Verslo moterų asociacija kovo 8 renginys

  Pavasaris, kaip ir kasmet, mums moterims, atnešė šventę – Tarptautinę MOTERS dieną. Kovo 8-oji per daugybę metų buvo įvairiai minima: švenčiama, nuvertinama, intriguojanti, patraukianti dėmesį. Kaip ir MOTERIS – silpna ir stipri, atidi ir išdidi, pasiaukojanti ir griežta… Nenuspėjama, nes ji MOTERIS. Ji LYDERĖ sau, savo verslui, savo aplinkai. Lyderystė neturi vienintelio apibrėžimo. Vieni lyderiai mus lydi, paskui kitus sekame. Tai kokia gi yra MOTERIS-LYDERĖ?

  Pirmojoje renginio dalyje ir kalbėjomės apie visa tai. Diskusijos „Moters lyderystės paslaptis“ svečiai – Rūta Prusevičienė (Vilniaus filharmonijos direktorė), Vilija Radzvilavičienė (viešbučių Radisson Blue Royal Astorija ir Park Inn direktorė), Odeta Bložienė (restoranų tinklo „Jurgis ir drakonas“ vadovė), Rolandas Juraitis (koučingo profesionalas, verslininkas) – dalinosi savo mintimis, kvietė susimąstyti, skatino nepamiršti vertinti tai, ką turime… Diskusiją moderavo viena iš mūsų asociacijos steigėjų, advokatė Dalia Foigt-Norvaišienė.

  Antroje renginio dalyje grožėjomės tango iš arti. Su Carlos Rodrigez (2021m. Europos  tarptautinio  Argentinietiško tango čempionato Miunsteryje čempionas) šoko mūsų asociacijos narė, viena iš steigėjų Alma Ziziliauskienė. Aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai aidėjo stebint Almos pasirodymą. Po to mūsų svečias Carlos visas renginio dalyves pakvietė išbandyti  Argentinietiško tango viliones – susipažinome su Chacarera šokiu.

  Šventinė viešbučio Radisson Blue Royal Astorija aplinka, gurmaniška vakarienė, rėmėjų dovanėlės bei gėlės sukūrė ypatingą laiką sau. Labai šventiškai, įdomiai ir gurmaniškai paminėjome šią TARPTAUTINĘ MOTERS DIENĄ!

  Susitikome. Patyrėme. Džiaugėmės buvimu drauge.

  VMA narių susitikimas

  Verslo vystymas – pagrindinis kiekvieno vadovo, stovinčio už įmonės vairo, tikslas.

  Pastaraisiais metais nuolatiniai globalūs, valstybiniai, energetiniai iššūkiai palietė visus – tiek verslus, tiek ir jų klientus bei vartotojus. Kintant situacijai rinkoje, kintant klientų ir vartotojų poreikiams bei problemoms, auga įtampa versle: kaip išlaikyti konkurencinį pranašumą, kaip kurti vertę klientams tam, kad verslas generuotų pajamas – ne stotų, o tvariai augtų?

  Lina Armaitytė, verslo konsultacijų įmonės “Impact Advisory” bendrasavininkė, koučerė, savo pranešime kalbės apie tai, kas yra tie esminiai elementai versle, kurie leidžia išlaikyti verslo konkurencingumą ir aktualumą rinkoje.

  Didžiausia pranešėjos Lina Armaitytės motyvacija – suprasti verslininkų iššūkius, problemas, su kuriomis jie susiduria ir pateikti jiems sprendimus, galinčius suteikti taip trokštamą proveržį. Būtent tai labiausiai jai patinka: susitikti su naujais žmonėmis, susipažinti su naujais verslais ir rasti atsakymus, kurie padėtų jiems tvariai ir atsakingai siekti savo tikslų.

  Kaip teigia Lina, visi verslo žmonės turi teisę į paprastus, prieinamus ir veiksmingus įrankius, leidžiančius augti tvariai ir lengviausiu įmanomu keliu.

  Verslo Moterų Asociacija fotosesija

  Šauniai pavyko VMA narių įvaizdinė fotosesija!

  Asmeninio prekės ženklo kūrimas tai lyg gyvenimo istorijos pasakojimas, o kiekvienos mūsų veidas – tikrasis reprezentuojamos veiklos logotipas. Visos mes esame unikalios, nepriklausomai nuo to, kokių karjeros bei asmeninio gyvenimo aukštumų esame pasiekę, tad nukreipkite visus žibintus į save, moterį lyderę!

  Fotosesijos metu gautą rezultatą VMA narės naudos savo nuožiūra – reprezentuojant savo veiklas,  komunikacijai socialiniuose tinkluose ar tiesiog asmeniniam albumui papildyti. 

  Fotografavo VMA narė, profesionali fotografė Ugnė Helenė, kurios fotografija kalba tikru švelnumu, lengvumu, meile…  Jos potfolio: https://www.ugnehelene.com/portfolio/

  Fotosesija vyko naudojant profesionalią fotostudijos techniką.
  3 pasirinktos nuotraukos retušuotos ir paruoštos per 2-3 savaites.

  Čia keletas nuotraukų iš vykusio renginio:

  Buvo siūlomos ir papildomosvizažistės ir plaukų meistrės – paslaugos!

  Reprezentacinei išvaizdai nuotraukose buvo rekomenduojame pasidaryti profesionalų makiažą bei šukuoseną. 

  Šią paslaugą įsigyjo renginio metu iš profesionalios grimerės – stilistės Eglės Plumpaitės iš grožio salono „Vasco by I.C.O.N“. 

  E.Plumpaitė dirba su tokiais televiziniais projektais, kaip LNK žinios, „Kaukės“, „Kadadu“ bei filmų projektais „Širdys“, „I Want to Live“, „Anastasia“. Be kita ko, ji grimuoja ir LR prezidentą. 

  Papildomos paslaugos kainos:
  Makiažas ir šukuosena kartu (trunka iki 40 min) – 50,00 Eur

  Tik makiažas – 40,00 Eur

  Tik šukuosena – 20,00 Eur

  2023 m. sausio  25 d. 14.00 val. mus į svečius priėmė VMA narė, gydytoja ir farmacijos įmonės „Aconitum“ generalinė direktorė Rima Balanaškienė.

  Rima Balanaškienė farmacijos srityje dirba jau daugiau kaip 25 metus. Nuo pat studijų laikų ji domisi medicinos naujienomis ir šia turima informacija dalinasi ne tik TV ir radijo laidų metu – Rima yra ilgametė televizijos laidos „Sveikatos ABC” vedėja, “Žinių radijo” laidos „Sveikatos laikas” kūrėja.

  R.Balanaškienė dažnai kviečiama skaityti pranešimus. Ji geba mokslinę informaciją pateikti įdomiai ir suprantamai.

  Pristatyta direktorė Birutė Velykienė apdovanota Aconitum pasididžiavimu – inovatyviais NO-AGE produktais.

  Visi svečiai gavo Aconitum dovanų – saldus miegas ir naujos epigenetinės linijos papildų.

  Dalis gražiausių nuotraukų – dėkojame mūsų VMA narei fotografei Ugnei Helenei.

  Dar daugiau Ugnės foto iš renginio jos profilyje https://ugnehelene.pixieset.com/bwa_aconitum/

  Nuotraukos

   

  VMA narė, ILAW LEXTAL Partnerė, advokatė Džiuginta Balčiūnė pristatė daugeliui darbdavių aktualias temas:

  • Atsiskaitymas su kreditoriais nemokumo akivaizdoje;
  • Pinigų plovimo prevencija;
  • Tikrųjų naudos gavėjų registracija;
  • JANGIS registras.

  Dėl įvairiausių priežasčių verslas šiuo metu patiria daug iššūkių. Deja, kartais aplinkybės susiklosto taip, jog vadovui tenka priimti ir tokius itin nemalonius sprendimus, kaip įmonės veiklos sustabdymas ir bankroto paskelbimas.

  Advokatė D.Balčiūnė papasakojo apie tai, kokias tendencijas šiuo metu pastebi teisininkai ir ką apie savo pareigas vadovui verta žinoti iš anksto, jei verslas yra ant nemokumo ribos. 

  Be to, buvo pristatyti 2022 m. rugsėjo 28 d. įsigalioję naudos gavėjų registro (JANGIS) pakeitimai bei numatomi akcinių bendrovių įstatymo pakeitimai.

  Susitikime buvo paliesta dar viena tema: nuobaudos, kurios gresia vadovui, nesilaikančiam Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo.

  Verslo Moterų Asociacija advokatės Džiugintos Balčiūnės pranešimas

  Ispaniškos muzikos 2 dalių operetė “Sarsuela” – ispanų nacionalinis muzikinio teatro žanras, viename spektaklyje derinantis vokalinius numerius, dialogus ir šokį. Spektaklis sukonstruotas iš įvairių ispaniškų arijų ir dainų, atskleidžiančių ir personažų charakterius, ir siužeto vingius.

  Veiksmas vyksta nedidelio Andalūzijos miestelio šeimos tavernoje, apsuptoje jaukios žalumos ir šilumos. Joje skamba muzika, verda aistros, liejasi vynas, šokama… Tos muzikos abejingai negalima nei atlikti, nei klausyti – ji tiesiog neskambės. Joje turi pajusti pietų karštį, vyno skonį, tamsiaakės ispanės viliones. “Sarsuela” – tarsi tyro oro gurkšnis visiems, pavargusiems nuo šiandienos aktualijų. Joje bus saulės, šilumos ir tikrų jausmų, daug aistringos muzikos, tango ir flamenko šokių!

   

  2022 metų gruodžio 21 dieną Veslo moterų asociacijai – septyneri! 

  Regis, taip greit prabėgo šie septyni metai, bet, jei gerai pagalvoji, kiek daug per juos visko nutiko!… Kiek daug naujų veidų sutikom, tik vieni užsiliko ilgam ar net visiems laikams, o kiti tik praėjo pro šalį. Kiek daug naujų jausmų išgyvenom… Kiek daug naujų dalykų atradom…

  Skaičius 7 – vienas svarbiausių žmogaus gyvenime. Sakoma, kad jis simbolizuoja žinias, išmintį ir intelektą, tačiau taip pat tai yra ir užbaigto ciklo skaitmuo. 

  Ką tai reiškia mums? Tai reiškia, kad esame taške, nuo kurio prasideda mūsų naujasis ciklas – mums atsiveria naujos galimybės, nauji verslo santykiai ir potyriai! Ir tik nuo mūsų visų kartu priklausys, kur būsime dar po septynerių metų.

  Verslo moterų asociacijos stiprybė – bendrystė ir nuoširdus palaikymas. Mielos narės, puoselėkime šiuos dalykus ir toliau aukime kartu su savo organizacija. Džiaukimės buvimu kartu.

  Labai laukiame ir naujų narių iš įvairiausių Lietuvos kampelių! 

   

  VMA narės smagiai praleido Jauno Božolė vyno degustacijos popietę Kaune!

   

   

   

   

  Apie jauno vyno božolė papasakojo kviestinis someljė Julita Liutikaitė.

  Degustacijos metu buvo ragaujami keturi božolė vynai su prancūzišku pyragu ir įvairiais sūriais.

   

  „Atvyko jaunas božolė!“ (pranc. Le Beaujolais nouveau est arrivé!) – šiuo šūkiu prasideda didžiausia naujojo derliaus vyno šventė visame pasaulyje.

  Kasmet trečiąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje švenčiama Jauno vyno šventė. Jos ištakos – Prancūzija, Božolė regionas, o pati šventė Prancūzijoje pradėta švęsti nuo 1951 metų.

  Božolė vyno kasmet pagaminami didžiuliai kiekiai. Vynas savitas tuo, kad jį gaminant sultys fermentuojasi nesuspaustų „Gamay“ vynuogių viduje ir suteikia gėrimui būdingo gėlių, aviečių, vyšnių aromato, vaisių ir prieskonių skonio bei lengvumo. Božolė vyno negalima ilgai laikyti, jį reikia išgerti per kelis mėnesius!

   

  Išskirtinai VMA nariams spalio 19 d. vyko renginys Lietuvos Respublikos Seime.

  Ekskursijos metu buvo pristatyta Seimo institucija, aplankyta Seimo posėdžių salė, susipažindinta su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija.

  Po ekskursijos susitikome su karo istoriku LR Seimo nariu Valdu Rakučiu.

  V.Rakutis remdamasis savo, kaip istoriko ir parlamentaro, požiūriu, kalbėjo apie dabartinę situaciją Ukrainos kare, paaiškino šio karo istorines ištakas.

  Valdas Rakutis studijavo karo istoriją, yra vienas iš Lietuvos karo istorijos draugijos kūrėjų. Dėstė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Vytauto didžiojo universitete, Klaipėdos universitete. Vadovavo Lietuvos karo istorijos centrui. 2015-2020 metais buvo vyr. patarėjas Lietuvos kariuomenėje. LR Seimo narys nuo 2020 m.

  Praūžė VMA 2022 m. rudeninė kontaktų mugė. Renginio metu turėjome galimybę pristatyti save, savo gaminius, paslaugas, poreikius…

  VMA rudenio kontaktų mugės svečias – italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco!

  Gian Luca Demarco yra italų kilmės virtuvės šefas, kulinaras, Italijoje baigęs profesionalaus virėjo studijas, vystantis verslą Lietuvoje, aktyviai dalyvaujantis įvairiuose projektuose. Jo ypatingas talentas – bet kokią informaciją pateikti įdomiai ir su humoro prieskoniu. O jo pranešimo tema tikrai praplėtė mūsų akiratį!

  Dalinamės nuotraukomis

  Šįkart pas mus svečiuose viešėjo sertifikuota Systems Business Coaching specialistė Raimonda Kostiuškevičiūtė. Kalbėjomės apie asmenines kiekvieno verslininko savybes bei žinias, įgūdžius, kurie gali nulemti verslo žlugimą arba, atvirkščiai, sparčiai augti.

  „Valdyti smulkųjį verslą sunku. Sunkiau, nei maniau, kad bus… Per daug reikia nuveikti, tiek daug konkuruojančių prioritetų ir nepakanka laiko viską padaryti… Verslas nuolat kinta ir sunku suspėti prisitaikyti. Darbuotojai nežino, ką daryti, arba daro tai neteisingai. Aš esu vienintelė, kuri gali ką nors padaryti teisingai. Aš neuždirbu pinigų, iš esmės dirbu už dyką. Aš išsekusi. Verslas atima mano sveikatą, laiką su šeima. Tai sukelia konfliktą gyvenime… Ką aš čia veikiu?”

  Daugelis smulkiojo verslo savininkų apie tai galvoja. Tiesa, tai daro tyliai ir vieni. Gal būt ir Tau kyla panašios mintys:
  • Kodėl pasauliui reikia smulkiojo verslo?
  • Su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduria Jūsų verslas ?
  • Kodėl net 80 proc. smulkiojo verslo žlunga per pirmuosius 5 metus?
  • Kodėl svarbu sutelkti dėmesį į lyderystę ?

  Žinant KODĖL, atsiranda ir KAIP!
  „……. Įsivaizduok pasaulį, kuriame visi verslo savininkai turi įgūdžių ir pasitikėjimo, kad galėtų teigiamai prisidėti prie sveikos pasaulio ekonomikos, kuriant saugų, prasmingą darbą, išlaikant asmeninę gerovę ir laisvę. „
  Beverlee Rasmusse CEC PCC, Systems Business Coaching autorė.

  O dėl kokios priežasties TU pradėjai savo verslą ?
  Kaip arti esi SAVO svajonės ?
  Kas yra TAVO didžiausias iššūkis?

  “Aš esu Raimonda.
  Turiu supergalią – gebu girdėti ir suprasti verslo vadovus, o girdėdama galiu
  padėti jiems išgirsti save bei atskleisti savo dar neišnaudojamą potencialą.
  Esu sertifikuota Systems Business Coaching specialistė, priklausau Tarptautinei
  koučingo federacijai (ICF) ir esu coaching.lt bendruomenės narė.
  Prieš pasirinkdama koučingo kelią, daugiau nei 17 metų dirbau pardavimo bei
  klientų aptarnavimo srityse – su stambiausiais verslo koncernais bei svarbiomis
  valstybės institucijomis. Dar daugiau sėkmingų pardavimų vertės ir asmeninio
  pasitenkinimo atradau vadovaudama nevyriausybinių organizacijų lėšų
  pritraukimo skyriams, kai jų biudžetai ir galimybės padėti kitiems išaugdavo
  keliolika kartų.
  Man koučingas leidžia – kartais pačiu netikėčiausiu momentu – išgirsti ir atrasti
  savyje būtent tai, kas pakeičia verslą ir gyvenimą ta kryptimi, apie kurią daug
  svajota. Leiskite man padėti Jums išgirsti save, nes tikiu – ir Jūs turite savo
  supergalią!”
  Raimonda Kostiuškevičiūtė

  *****

  Taip pat šio renginio metu buvo paskelbta apie VMA direktorės pasikeitimą: vietoje Renatos Gelažauskienės, kuri asociacijos direktore buvo nuo 2020-ųjų pradžios, nuo šiol šias pareigas užima Jurgita Peciulevičienė. Plačiau apie tai skaitykite čia>

   

  Daugybę renginio fotoakimirkų rasite čia>

  Už puikias nuotraukas dėkojame jų autorei Ugnei Helenei! Plačiau apie ją>