• Lietuvos
   • English
 • login

 • VMA Kontaktų mugės metu turėjome galimybę pristatyti save, savo produkciją, gaminius ir tai kuo jūs užsiimate.
  Visos, kas ieškojo idėjų ar partnerių – visa tai įgyvendino renginio metu.

  Taip pat, šis renginys buvo puiki proga VMA narėms pasikviesti svečių ir jas supažindinti su mūsų asociacijos veikla, kitomis VMA narėmis ir jų verslais.
  VMA Kontaktų mugės metu svečiams parodėme kokios mes aktyvios ir kaip mūsų bendruomenė stipriai veikia, todėl VMA narės pasidalino savo Sėkmės istorijomis su kitomis (kaip joms pavyko VMA ar jos narių pagalba praplėsti verslą, surasti tikslinių klientų ar padidinti verslo apimtis). 

  Pranešimo tema buvo „Story telling’as” – „pasakojančios istorijos” – kas tai, kaip viso to pagalba pristatyti save klientui ir padėti jam nupirkti pristatė MB Mokymų akademijos įkūrėjas, lektorius Gintaras Ignatavičius.

  Š. m. birželio 17 d. (trečiadienį)  kavinėje “Mano Guru”, Vilnius, įvyko Visuotinis VMA narių susirinkimas, kurio metu buvo patvirtinta Asociacijos finansinių metų veiklos ataskaita.

  VMA visutinio surinkimo svečias – “Bendravimo akademija” savininkė, bendravimo įgūdžių trenerė Birutė Velykienė.

  “Kaip tapti savo būsenos šeimininku?” mokymų metu  ieškojome atsakymų į tokius klausimus kaip:

  Kiek būsena priklauso nuo to, ką šneka oficialūs kanalai ar virtuali erdvė, daro kiti? Kaip suvokti streso poveikį man? Kiek laiko skiriu gyvenimui, o kiek mąstymui apie jį? Kur prasideda geresnis mano gyvenimas? Kaip valdyti savo būseną?

  Nuotraukų galerija:

  Kadangi, labai Jūsų visų – VMA narių – pasiilgome, tad š. m. gegužės 27 d. pakvietėme susitikti nuotoliniu būdu Zoom kambaryje.

  Pandemijos laikotarpis yra nemažas iššūkis kiekvienam verslui, todėl susitikimas buvo skirtas mums moterims pasikalbėti apie verslų situaciją šiuo laikotarpiu, apie planus, diskutavome, dalinomės įžvalgomis, patarėme viena kitai.

  Diskusiją moderavo VMA valdybos narė Rima Ingstad.

   

   

   

   

  Po šio susitikimo norisi palinkėti kiekvienai išlikti ramia, kaip VMA narė Birutė Velykienė pasakė:
  “Aš esu ramus, tada esu stiprus”.

  Nuotraukų galerija:

  Sveikos mielos moterys,

  tęsiame savo kelionę VMA Akademijos naujuose mokymuose „Kartų  kinetika“.
  Šis pranešimas buvo skaitytas 2019 m. Pasaulinės Lyderystės Konferencijoje.

   

   

   

  Autorius Džeisonas Dorsėjus  yra Pasaulinio mokslinio tyrimo centro  Kartų kinetika prezidentas. Tyrimų centras tyrinėja kartų skirtumus ir padeda atskleisti kas tiesa, o kas mitas. Džeisonas pataria  lyderiams kaip reikia dirbti su skirtingų kartų darbuotojais ir pasiekti veiksmingų rezultatų. Autorius savo pirmą bestselerį yra parašęs būdamas 18 metų. Yra dalyvavęs daugiau kaip 200 įvairių  laidų visame pasaulyje. Linkime gero žiūrėjimo!

   

  Dėkojame savo bičiuliams PLK kurie maloniai dalinasi šia medžiaga!

  VMA Akademijos mokymai skirti tik VMA narėms ir seminaro nuorodą visos VMA narės gaus į elektroninius paštus.
  Prašome prisijungti kelios minutės iki seminaro.

  Turime galimybę mokytis iš geriausių pasaulio profesionalų, naudokimės šia proga. Kaip visada lauksime Jūsų atsiliepimų apie šį pranešimą.

  Malonaus visoms žiūrėjimo, transliacija lietuvių kalba, trukmė 30 min.

  Pagarbiai,
  VMA Prezidentė Verutė Vitkevičienė

  Verslo moterų asociacija š. m. balandžio 23 d. 14.00 val.  aktyviai dalyvavo „Rock it on DIGITALGIRLS“ interaktyviame internetiniame seminare, kuris skirtas pažymėti pasaulinę “Merginos ir technologijos” dieną.

  Patirtimi dalinosi net tik dvi mūsų VMA narės – Danguolė Rutkauskienė ir Renata Gelažauskienė, bet ir kitos labai garbingos mokslo srities moterys. Jaunas merginas skatinome siekti aukštumų, nestovėti vietoje ir drąsiai eiti į išmaniąs džiungles.

  Pagrindinė seminaro idėja – IT pasaulis gali būti labai įdomus ir merginoms, ir kad moksleivės jau mokykloje įvairiais būdais turėtų gilinti žinias STEAM srityse, kad įstotų į prestižines IT specialybes, kad sėkmingai galėtų mokytis, ir kad gautų įdomius ir kūrybingus darbus IT srityje, ir kad nevengtų būti lyderėmis.

  Seminaro metu buvo galima užduoti visus aktualius klausimus, kad geriau susipažinti su IT pasauliu.

  Verslo moterų asociacija džiaugiasi galėdama prisidėti prie inovatyvaus ir interaktyvaus projekto, todėl ir Jus visus kviečia dalintis šia informacija.

  Laba diena, mielos VMA narės!

  ketvirtadienį balandžio 23 d. 16.00 val. VMA Akademijos mokymuose tęsėme kelionę ir dalyvavome webinar‘e tema „Tigrų ganymas“ su Todd Henry.

  Jis moko lyderius ir organizacijas įtvirtinti tam tikras praktikas. Todd Henry dalinosi puikiomis idėjomis kaip produktyviai darbuotis, pasiekti rezultatus ir išsaugoti sveikatą. Autorius įsitikinęs, kad nepritaikytas įkvėpimas greitai išgaruoja.

  Savo kalboje jis pateikė paprastų gyvenimiškų patarimų. Parašęs 4 knygas, kurios išverstos į 12 kalbų, paskutinė pavadinta „Tigrų ganymas“ (anglų k. „Herding Tigers“). Tai praktinis vadovėlis kiekvienam vadovui, siekiančiam kuo geriau ir produktyviau dirbti su savo komanda. Sužinojome daug naudingų patarimų, kad darbas su savo komanda nevirstų tigrų ganymu.

  Dėkojame savo bičiuliams PLK kurie maloniai dalinasi šia medžiaga!

  VMA Akademijos mokymai skirti tik VMA narėms.

  VMA Akademija tęsia savo renginių ciklą ir ketvirtadienį (balandžio 9 d. 16.00 val.) matėme CHRIS VOSS pranešimą tema Kodėl kiekvienam praverstų pasimokyti derybų meno“.

   

   

   

  Buvęs FTB įkaitų derybininkas; „The Black Swan Group“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.

  Krisas Vosas įkūrė „The Black Swan Group“ įmonę, kuri per sudėtingas derybas apmoko ir konsultuoja įmones iš „Fortune 500“. Vosas 24 metus praleido FTB, vadovavo tarptautinių įkaitų derybininkų komandai ir mokėsi ne tik FTB, bet ir Skotland Jarde bei Harvado teisės mokykloje. Savo knygoje „Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended On It“ („Jokių kompromisų!“), jis pristato strategijas, kurias savo darbovietėse, versluose ar namuose gali naudoti kiekvienas.


  Šis pranešimas buvo skaitomas Pasaulio Lyderystės Konferencijos (PLK) metu 2019 metais.
  Dėkojame savo bičiuliams PLK kurie maloniai dalinasi šia medžiaga!

  Džiugu, kad turime galimybę mokytis iš geriausių pasaulio profesionalų, didelis ačiū VMA prezidentei Verutei Vitkevičienei už šią galimybę!

  Renginio metu kalbėjome apie tai, kodėl vienų organizacijų veiklos tampa ilgalaikėmis, o kitos veiklą baigia nepasiekusios finišo.

  -Kokie yra sėkmės receptai?

  -Kaip tikslo įvardinimas įtakoja organizacijos veiklą?

  -Kokią strategiją pasirinkti?

  Atsakyti į šiuos klausimus mums padėjo Simono Oliverio Sineko pranešimas “Begalinis ir baigtinis žaidimai” video formate su vertimu į lietuvių kalbą.

  Simonas Oliveris Sinekas yra britų ir  amerikiečių autorius, motyvacijos pranešėjas. Jis yra penkių knygų, įskaitant „Start With Why“ ir „The Infinite Game“, autorius. Pastaroji knyga 2019 metais laimėjo Goodread CHOISE Awards nominacijoje Best Business Books.

  Tolimesnę diskusiją vedė Verutė Vitkevičienė. VMA Prezidentė, PLK (Pasaulinė lyderystės konferencija) Lietuvos padalinio valdybos narė ir VšĮ “Versli Lietuva” mentorė.

  Renginio metu ne tik žiūrėjome video įrašą, bet diskutavome apie organizacijos gyvavimą, kalbėjome, kaip svarbu pasirinkti tinkamą tikslą bei kitus organizacijoms svarbius dalykus ir žinoma … tiesiog maloniai bendravome .

  O renginį užbaigėme labai įdomioje ir informatyvioje parodoje “VDU diplomatinės tarnybos Lietuvos 100-čiui paminėti”.

   

   

  Šių mini-mokymų metu siekėme suprasti vertinamojo pokalbio vertę, žinoti jo struktūrą ir gebėti pravesti jį sklandžiai be streso sau ir darbuotojui.

  Tai tema, kuri naudinga ir didesnio kolektyvo vadovei, ir tai, kuri dirba pati sau…

  Metų sandūroje dažnam kyla minčių: ar viską gerai darau? Kur link einu ir kur nueisiu, jei viską darysiu taip pat? Ką turiu padaryti, kad sužinočiau, ar einu tinkama kryptimi? Tenka stabtelti ir įsivertinti, pažvelgti kiek kitu kampu, nei kasdien.

  Ir tam yra sugalvota puiki priemonė – pokalbiai su darbuotojais. Arba su pačiu savimi… Beje, ryškėja tendencija, kad nepakanka tai daryti tik kartą per metus. Yra verslo segmentų, kuriuose augimas itin spartus, verslo aplinka greitai kintanti, o personalo kaita labai dinamiška, tad ten, kad verslas neprarastų savo konkurencinio pranašumo ir gerų specialistų, susitikimai su darbuotojais (kolegomis) turi vykti nuolat.

  Mokymus organizuoja: „Sėkmės laboratorija“, https://www.sekmeslab.lt/lt/

  Lektorė: Aida Gudaitienė,  verslo konsultantė, turinti psichologinį išsilavinimą ir daugiau kaip 17 metų pardavimo ir vadovaujamojo darbo patirtį. Aida specializuojasi klientų aptarnavimo, pardavimo, konfliktinių situacijų bei streso valdymo, veiklos vertinamojo pokalbio vedimo ir asmeninio koučingo srityse. Taip pat yra darbuotojų vertinimo Profiles International instrumentais konsultantė.

  Mini-mokymų “Vertinamasis pokalbis” metu buvo aptartos šios aktualiausios temos:

  Vertinamojo pokalbio vertė  – kodėl jis reikalingas?

  • Kokius didžiausius iššūkius patiria vadovai ir darbuotojai vertinamojo pokalbio metu?
  • Vertinamojo pokalbio tikslai, struktūra ir pokalbio planas.  Kas svarbiausia ruošiantis vertinamajam pokalbiui?
  • Ar mokame kelti tikslus, kad galėtume kuo objektyviau vertinti darbuotojų rezultatą metams pasibaigus?
  • Vertinamojo pokalbio dokumentų pavyzdžiai ir jų aptarimas.
  • Darbuotojų vertinimo skalės, matavimų kriterijai.
  • Kaip dirbti su darbuotoju visus metus, kad metinis pokalbis būtų efektyvus darbuotojo veiklos planavimo ir ugdymo įrankis?

  Praktika rodo, jog metinio pokalbio rezultatai ir vertė priklauso nuo vadovo gebėjimų tinkamai valdyti šį procesą. Teisingai pravestas vertinamasis pokalbis padeda suprasti abipusius, vadovo ir darbuotojo, lūkesčius, ugdo darbuotojo motyvaciją, tikslingai nukreipia kompetencijos augimą. Tai stiprina darbuotojo lojalumą organizacijai ir didina pasitikėjimą savimi ir vadovu.

  2020 m. sausio 15 d. įvyko pirmas 2020 metais Verslo moterų Kontaktų renginys, kurio metu mokėmės kaip efektingai per kuo trumpesnį laiką prisistatyti ir kokie įrankiai taikomi tinklaveikoje.

  Pranešime tinklaveikos (“networking”) tema sužinojome, kaip veikia pagrindiniai tinklaveikos įrankiai ir kaip juos galėtume panaudoti savo verslo tikslams pasiekti. Didelis ačiū pranešėjui Andriui Jarašiūnui už pasidalintas tinklaveikos žinias ir praktikas, kurias po pranešimo turėjome puikią galimybę pritaikyti Kontaktų mugės metu.

  Apie pranešėją: Naujos NLP trenerių kartos Lietuvoje atstovas, kurio kompetencijas patvirtina dviejų tarptautinių organizacijų NLP trenerio licencijos ir įgyvendinti išskirtiniai projektai. Su kolega sukūrė finansinius įgūdžius lavinantį žaidimą „Money Gym“ ir įgyvendino socialinį Asmeninių finansų valdymo įgūdžių lavinimo projektą Lietuvos mokyklose. Autorinė programa „Koučingo vakarai“ buvo pirmieji vakariniai koučingo užsiėmimai ir išaugo į Kauno Koučingo Klubą, kurio nariais ir dalyviais per 5 metus buvo virš 200 žmonių. Organizavo arba skaitė pranešimus tarptautinėse Koučingo ir NLP konferencijose Lietuvoje. Šiuo metu specializuojasi NLP pritaikymu versle ir verslo procesuose. Išleido keletą knygų apie NLP ir specialų įgūdžių treniruoklį pardavėjams bei derybininkams “14 prieštaravimų įveikimo strategijų”.

  Kontaktų mugės metu kiekviena dalyvė turėjo 1 min “eterio”. Gausus dalyvių būrys pristatė save, savo veiklą, idėjas ir poreikius, dalinosi rekomendacijomis ir kontaktais. Buvo išnaudota kiekviena akimirka plečiant savo tinklaveikos ratą. Juk kartais tereikia pasidalinti informacija ir atsakymas ateina visai netikėtu būdu. Esame stipri bendruomenė, kurioje viena kitai galime daug kuo pagelbėti, todėl šio renginio metu pažinome viena kitą geriau!