fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2017-03-20

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  2017 m. kovo 20 d. Vilniuje įvyko visuotinis Verslo moterų asociacijos narių susirinkimas.

  Asociacijos valdybos pirmininkė Dalia Foigt-Norvaišienė pristatė praėjusio laikotarpio valdybos ataskaitą, o asociacijos direktorė Rima Ingstad – 2017 m. kovo mėn. – 2018 m. vasario mėn. laikotarpio veiklos gaires. Susirinkimas pritarė šioms asociacijos direktorės pateiktoms veiklos gairėms, taip pat buvo aptarti artėjantys darbai, renginiai, projektai.

  Susirinkimas patvirtino 2016 m. finansinės atskaitomybės ataskaitą, kurią pateikė 2016-ais metais buhalterės pareigas ėjusi Rasita Juodkazienė. Taip pat  buvo aktyviai diskutuojama dėl 2017 m . biudžeto projekto, kurį pristatė dabartinė asociacijos buhalterė Sonata Stanislovaitienė.

  Susirinkimo sprendimu buvo pakeistas asociacijos adresas į Ratnyčios 58, Vilnius.

  Buvo renkamos dvi naujos Valdybos narės. Iškelta keletas kandidatūrų, o slapto balsavimo būdu daugiausiai balsų surinko ir Valdybą papildė Ana Zlotkovska bei Skaidra Vaicekauskienė. Pilną VMA vadovų sąstatą galima matyti čia>

  Renginyje pranešimą skaitė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Jis palietė tokias temas, kaip pasaulio demografinė kaita, pasaulio gyventojų telkimasis į miestus megapolius, o taip pat kalbėjo apie švietimo situaciją Lietuvoje, atsakė į renginio dalyvių klausimus apie nekilnojamo turto vystymą Lietuvoje.

  Renginio pabaigoje VMA narės turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti įspūdžiais ir naujienomis.