fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2018-09-17

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  Rūpinimasis darbuotojų sveikata naudingas abipusiai: darbuotojui tai padeda išvengti įvairių rizikos faktorių ir padidinti darbingumą, o kompanija pelno geresnę reputaciją bei pagerina savo verslo efektyvumą.

  Profesinis perdegimas. Spąstai žmogui ir organizacijai.

  Pranešėja: Valerija Buzėnienė, Personalo atrankos ekspertė, lektorė, VMA narė

  Valerija  papasakojo kad perdegimas darbe daug kainuoja abiems pusėms. Statistiniais paskaičiavimais darbdaviams tai kainuoja šimtus milijardų eurų. Pranešėja minėjo, kad ypač dažnai perdegimo problema pasitaiko tarp medicinos personalo, mokytojų ir specialistų, dirbančių su klientais bei vadovų.

  Nuo ko perdegama, ir ką daryti, kad taip neatsitiktų? Kuo darbdavys gali padėti savo darbuotojui? Pasak pranešėjos, būtina nepamiršti padėkoti už gerą darbą, skatinti, efektyvinti darbą naudojantis technologijomis ir net priversti darbuotojus išeiti atostogų… Taip pat kai kuriose įmonėse taikoma praktika „No mail on holiday“, t.y. atostogų metu bei valandomis po darbo ir savaitgaliais į darbuotojo pašto dėžutę siunčiami laiškai yra sulaikomi arba net visai ištrinami, siuntėją informuojant apie kitas galimybes spręsti jo klausimus. Labai svarbu, kad vadovas taip pat rodytų pavyzdį ir taip skatintų darbuotojus nedirbti ne darbo metu.

  Sveikatingumo samprata darbe. Geroji praktika SPA VILNIUS įmonėje.

  Pranešėja: Lina Nosevič, SPA VILNIUS plėtros vadovė, VMA narė

  Lina renginio dalyvėms trumpai pristatė gerąją sveikatingumo praktiką įmonėje “SPA Vilnius”. Įmonėje stengiamasi, kad darbuotojai nepervargtų, jie nedirba viršvalandžių… Pranešėja taip pat pabrėžė, kad atostogos yra labai svarbios!  Taip pat įmonėje praktikuojamos mankštos, darbuotojams organizuojami renginiai su sveikatingumo pranešėjais.

  Renginio pabaigoje Lina pristatė “SPA Vilnius” profesionalią masažo meistrę Liuciją, sukūrusią savimasažo programą. Liucijos praktiškai pademonstruota pamoka sulaukė didelio renginio dalyvių susidomėjimo ir įsitraukimo…

   

  Pastaruoju metu vis labiau pabrėžiama, kad bet kurio verslo ateitis priklausys nuo to, kokius santykius palaikysime su savo darbuotojais ir ar sugebėsime būti supratingu bei motyvuojančiu darbdaviu. Tad būkime tokiu darbdaviu, kurio darbuotojai su malonumu atliktų savo darbą.