fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-12-07

  Renginio vieta: A. Vienuolio g. 1, Vilnius (LNOBT)

  Š. m. gruodžio 7 d. 18.30 val. įvyko šventiškas Verslo moterų asociacijos vakaras Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir
  po ilgos pertraukos kartu klausantis G. Verdi operos TRAVIATA.

  G. Verdi Traviata – viena populiariausių ir dažniausiai statomų pasaulyje operų, šiuo spektakliu prasidėjo ir Lietuvos operos, kurios gyvavimo šimtmetį šventėme 2020 metų gruodžio 31 d., kelias. LNOBT repertuare, nuo pat teatro įsikūrimo, ji neskambėjo vos porą metų, tad dažnai pavadiname ją „nacionaline lietuvių opera“. Tai bus jau devintasis šios operos pastatymas LNOBT.

  Naujojo pastatymo režisierius Fabio Ceresa sako: „pirmiausia spektaklyje ieškau nuostabos efekto, kurį patiriame matydami gražias scenas, išpuoselėtus kostiumus. Svarbu susitelkti į dramaturgijos idėjas ir spektaklio esmę, bet estetinis grožis tik sustiprina meno vertę, akį traukiantis vaizdas perteikia tikrąją operos magiją. Mano spektaklių kostiumai persmelkti prabangos, istorijos ir fantazijos – tai padeda kurti šią magiją. Tas pat pasakytina ir apie scenas – jos prabangios, keliančios nuostabos, estetinio pasigėrėjimo jausmą. Man tai labai svarbu. Tai neatsiejama operos dalis, kurią, mano supratimu, svarbu išsaugoti ir perteikti.“

   

  Labai džiaugiamės Verslo moterų asociacijos narių aktyvumu, bendryste, palaikymur ir kūrybiškumu. Šventinio vakaro metu VMA narės šventiškai pasipuošusios gėrėjosi nuostabia opera Traviata, dalinosi verslo idėjomis ir kitų metų planais.

  Verslo moterų asociacija sveikina visas su artėjančiomis šventėmis ir kviečia pasimatyti ateinančiais jau 2022 metais dar didesniame mūsų būryje, kadangi laukia daug įdomaus darbo, veiklų ir susitikimų!