fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2017-01-23

  Renginio vieta: Inovacijų g. 4, Biruliškių k., LEZ, Kauno raj.

  Lankėmės unikalioje „lietuviškoje“ farmacinėje kompanijoje, kurios vertybių pagrindas yra ekologija, inovacijos ir modernumas. Įmonė įsikūrusi Kauno LEZ teritorijoje, specialiai jos poreikiams pastatytame pastate. Produkcijai gaminti čia naudojama šiuolaikinė įranga ir sutelkti aukštos kvalifikacijos specialistai.

  Renginio dalyvių laukė apžvalginė ekskursija – daugeliui buvo netikėta ir labai įdomu savo akimis pamatyti, kokie aukšti yra vaistų gamybai keliami reikalavimai, koks sudėtingas vaistų atsiradimo kelias.

  Taip pat renginio dalyvės ne tik turėjo progą geriau susipažinti viena su kitos verslu, bet vyko ir labai įdomus dialogas su UAB „Aconitum“ generaline direktore Rima Balanaškiene apie iššūkius versle ir moters gyvenime.
  Trumpai apie įmonę:
  UAB „Aconitum“ – viena iš augalinių vaistų ir maisto papildų gamybos lyderių Lietuvoje, kuri farmacinę veiklą vykdo nuo 1999 metų. Kiekvienais metais įmonėje pagaminama ir į rinką išleidžiama daugiau kaip 10 naujų preparatų. Įmonė turi „Geros gamybos praktikos“ (ang. GMP – Good Manufacturing Practice) pažymėjimą, ji buvo nominuota „Gazelės“ apdovanojimui, jai įteiktas „Baltijos šalių inovacijų prizas“. Per pastaruosius metus „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais apdovanota daugiau, nei penkiolika UAB „Aconitum“ gaminamų preparatų, jie pripažįstami ir vertinami įvairiausiose pasaulio šalyse – šiuo metu eksportas vykdomas daugiau, nei į 36 šalis.
  2016 metų pabaigoje Lietuvos Ūkio ministerija UAB „Aconitum“ generalinei direktorei Rimai Balanaškienei skyrė „Versli moteris 2016“ apdovanojimą.