fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2022-04-27

  Renginio vieta: Courtyard Vilnius City Center (Rinktinės g. 3, Vilnius)

  Š. m. balandžio 27 d. įvyko Verslo moterų asociacijos visuotinis narių susirinkimas.
  Didelis ačiū renginio partneriui placer.lt ir „Courtyard Vilnius City Center“ už puikiai parinktą vietą!

  VMA narių visuotinio susirinkimo svečias GoForward academy lektorė, docentė Adrija Čepaitė pranešimo „KAIP TAPTI STIPRESNIU ŠIUO LAIKOTARPIU?“ metu uždavė auditorijai labai aktualius ir gilius klausimus ir suteikė daug atsakymų. „Tiesa išeina į pirmą planą, nes žmonėms atsibodo melas“ – taikli frazė, kuri iš savęs papasakoja ilgą ir pamokančią istoriją sau apie save ir visiems apie visus. Prašenšėja pasiūlė nebijoti ir „vietoje kaltės pasirinkti atsakomybę“.

  VMA visuotinio narių susirinkimo metu buvo dalyvių kvorumas ir buvo pasitvirtintos veiklos ataskaita už 2021 metus bei finansinės atskaitomybės ataskaitos.

  VMA direktorė Renata Gelažauskienė pasidžiaugė, kad tokiu visiems įdomiu ir besikeičiančiu laikotarpiu Verslo moterų asociacija gali pasidžiaugti gausiu aktyviu VMA narių būriu ir kad kasmet renginių ir veiklų skaičius išlieka labai aktyvus mūsų kalendoriuose.

  VMA Valdybos prezidentė Verutė Vitkevičienė pasidalino praėjusių 2021 metų veiklų iššūkiais ir nuveiktomis veiklomis. Padėkojo VMA narėms už jų aktyvumą, drąsą ir norą veikti kartu. „Būkime ir toliau aktyvios, būkime visada kartu ir kurkime VMA tokią, kokią kiekviena norime ją matyti“.