fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2017-05-15

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Royal Astorija” vykęs Verslo moterų asociacijos kasmėnesinis renginys buvo skirtas verslo įžvalgoms. Dabartiniame beprotišku greičiu besikeičiančiame pasaulyje ypač svarbu suspėti su tais pokyčiais ir laiku suprasti, ką reikia nuveikti šiandien, kad išgyventum rytoj, jau visai kitokioje aplinkoje.

  Garsi ekonomistė Rūta Vainienė skaitė pranešimą apie ekonomikos ciklus  „Ką mums žada šeštoji banga?“ – jos pakilimus ir kritimus bei tendencijas. Ji juos labai įdomiai pristatė, palygindama globalius ekonomikos vystymosi procesus su visos žmonijos raidai svarbiais moksliniais atradimais (chemijos ir kitose srityse), pasiekimais tekstilės, metalo apdirbimo pramonėje, energetikoje, geležinkelių ir automobilių transporto srityse, o taip pat telekomunikacijų ir interneto srityse. Pranešėja pateikė prognozes, jog artimiausia pokyčių banga jau visai arti, ir kad ji turėtų būti tampriai susieta su tokiomis temomis, kaip globalizacija, demografiniai pokyčiai, ekologija, labai mažų struktūrų (nano dalelių) panaudojimo išplitimu bei holistine sveikata.

  Antrasis pranešimas „Darbuotojų paieškos kanalai ir jų pritraukimas“ buvo skirtas personalo paieškos, atrankos ir darbuotojų išlaikymo įmonėje temai.  Akivaizdu, jog ši tema daugeliui aktuali, nes pranešėjos – UAB „Emplonet“ partnerės Eglė Jackūnienė bei Justa Gėgžnaitė – sulaukė labai daug klausimų, kilo daug diskusijų.