fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-09-29

  Renginio vieta: Upės. g. 21, Vilnius

  VMA rudens kontaktų renginio svečias buvo “Gyvenimui be streso” knygos autorė, lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė (www.ritaregale.lt ), kuri dalinosi holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, kurios įgalino susimąstyti ir padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas su sąmoningu apie stresą supratimu.

  VMA rudens kontaktų mugėje gimė ne tik nauji kontaktai ir naujos pažintys, bet buvo sukurtas visas pasakojimas apjungiantis kiekvienos dalyvės veiklas ir pasiūlymus. O pasakojimas prasidėjo nuo to, kad draugiškų moterų kolektyvas nusprendė susiorganizuoti pasibuvimą mieste ir viskas prasidėjo nuo to, kad….

  Kad nuspręsti susitikti reikalinga ne tik data ir laikas, bet ir vieta. Šį iššūkį apsiėmė išspręsti VMA narė Lina Noisevič su www.placer.lt paslaugomis. Tai vietų ir erdvių paieškos sistema su papildomos paslaugomis.

  Tad apsižiūrėjusios, kur kolektyvui būtų  tinkamiausia susitikti, moterys pradėjo ruoštis, puoštis ir gražintis. Ir čia į pagalbą atėjo Rasa Žvinytė su fantastiško grožio Gler papuošalais (https://www.facebook.com/glercraft ), o Edita Radziukynienė pasiūlė sukurti kiekvienai individualius kvepalus. Puoštis padėjo Justinos Buklytės asmeninio prekinio ženklo https://justline.lt/ drabužiai.

  Taigi, pasipuošusios ir pakilios nuotaikos moterys nusprendė, kad geriausia bus apsilankyti Kauno senamiestyje esančiame restorane viename gerai žinomų viešbučių, kurį pristatė VMA valdybos narė Jūratė Rudienė, Radisson Hotel Group gen. direktorė. Pagyrė moterų pasirinkimą ir galimybe susiplanuoti susitikimą viešbutyje, kuris garsėja CO2 programa, SPA, skaniu maistu ir labai gražiai atnaujintais kambariais (https://www.radissonhotels.com/en-us/meeting-conference-hotels/carbon-neutral ).

  Visos gražios ir laimingos, apsitojusios Radisson Hotel Kaunas viešbutyje, moterys susitiko gyviems pokalbiams, o kad diskusija būtų turininga ir prasminga, VMA narė Birutė Velykienė pristatė Bendravimo akademija, MB pasiūlymus ir galimybes tobulėti kartu (http://www.bendravimoakademija.lt/ ).

  Visada yra nuostabu, kai puikus ne tik malonus bendravimas, bet ir graži  ir stilinga aplinka, ergonomiškai bei patogūs baldai ir VMA labai apsidžiaugė sulaukusi svečio Juditos Striukienės, Artex architektūros studija, UAB interjero dizainerės, kurios ilgametė patirtis architektūroje ir interneto dizaino srityse, ne tik pagilino mūsų žinias, bet ir tapo dar vienu nauju naudingu kontaktu.

  O kad kiekvienas renginys (ar vakarėlis, ar išvyka) vyktų sklandžiai, labai svarbu gerai susiplanuoti jo finansinę dalį ir tai VMA rudens kontaktų mugėje profesionaliai padėjo suprasti ilgametė VMA narė Sonata Stanislovienė, Baltoji buhalterija, UAB direktorė (www.baltojibuhalterija.lt ). Verslo moterų asociacija yra Sonatai labai dėkinga už puikiai prižiūrimą ir kontroliuojamą VMA finansinę dalį ir kad visada pasiruošusi padėti kiekvienam savo klientui turėti „gražų finansinį įmonės veidą“.

  Ir pats geriausias renginio rezultatas yra tuomet, kada kuriami nauji planai ir planuojama ateitis. VMA valdybos narė Jurgita Peciulevičienė, Teisa, UAB pardavimų vadovė (www.teisa.lt ), pristatė galimybes dalyvauti ES skelbiamuose kvietimuose ir plėsti, įtvirtinti savo verslo galimybes.

  VMA direktorė Renata Gelažauskienė pasidalino savo kaip projektų vykdytojos ir organizavimo patirtimi ir pažadėjo, kad kiekvieną VMA narės norą susiburti ir organizuoti renginį pasitiks tik su džiaugsmu. Renatos ilgametė patirtis bendruomeniniame ir savivaldos gyvenime padeda ne tik rasti kompromisus verslui ir valstybinėms įstaigoms, bet ir įgalina kiekvienos bendruomenės narius būti atsakingais ir aktyviais (www.tarande.org ).

  Atskiras dėmesys skiriamas VMA valdybos narei Almai Ziziliauskienei, Grant Thornton Baltic, UAB partnerei, už visakeriopą pagalbą prisidedant prie VMA renginių organizavimo ir konsultuojant VMA nares audito ir finansų klausimais. Didelis ačiū Almai ir jos komandai!

  Ar patiko šis VMA kontaktų mugės pasakojimas? Renginio dalyvėms jis labia patiko!

  Kviečiame tapti ir Jus VMA narėmis, kad ir Jūs taptumėte VMA pasakojimų dalimi.