fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2024-06-05

  Renginio vieta: Aconitum, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj.

  Renginio laikas: 15:00

  Renginio kaina: 45 Eur - narėms, 55 Eur - viešnioms

  Registruotis iki: 2024-06-03

  Iki registracijos pabaigos liko: 7 dienos

  Kviečiame susitikti Kaune ir pamatyti jį kitaip.

  1 dalis. Viešnagė „Aconitum“.
  Apsilankysime mūsų kolegės Rimos Balanaškienės vadovaujamoje įmonėje Aconitum. Visos norime būti sveikos, tačiau to siekiame labai skirtingai. Turėsime puikią progą išgirsti profesionalius patarimus, sužinoti ir suprasti, ką ir kaip gamina šioje įmonėje. ACONITUM – viena iš maisto papildų lyderių Lietuvoje, kuriančių ir gaminančių augalinius vaistus, biomedicininius preparatus ir maisto papildus nuo 1999 m.

  2 dalis. Gurmaniška Kauno istorija
  Po apsilankymo modernioje įmonėje pakviesime persikelti į kitą laikmetį. Ekskursija-degustacija „LDK virtuvė“ atskleidžia, ką valgė ir gėrė Lietuvos valdovai, didikai, bajorai, miestiečiai bei valstiečiai. Jūsų laukia 1 valandos trukmės ekskursija po viduramžių Kauną (senamiestį) ir 1,5 val. degustacija, klausantis pasakojimo apie XIII-XVIII a. Lietuvos virtuvę. Karčema “Antis rūsy” specialiai šiai degustacijai paruošia patiekalus pagal istorinius receptus. Potyriai unikalūs, daug gerų emocijų. Tikrai norėsite sugrįžti dar kartą.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 (SEB bankas(.