fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2023-09-20

  Renginio vieta: Technopolis DELTA, Aistis salė (J. Balčikonio g. 9, Vilnius)

  Tikriausiai esate girdėję knygų autoriaus Tim Sanders posakį „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų. Tik kodėl daugelis vis dar drovisi ar “tingi” užkalbinti nepažįstamąjį? Kokios priežastys tai lemia ir kaip kurti naujus įpročius? Kaip įsivertinti ir auginti savo tinklą? Kurti platų ar mažesnį, bet daugiau dėmesio gaunanti ratą? Kaip savo kontaktų tinklą įgalinti padėti siekiant savo tikslų ir kaip už tai atsidėkoti? Jungdama savo patirtį su įdomiausiais tarptautiniais tyrimais ir istorijomis Networking’o mentorė Kotryna padės atrasti kaip kurti savo tvarų profesinių ir asmeninių ryšių tinklą.

  „Realijos darbo rinkoje atrankų įmonės akimis“ – mūsų asociacijos narė Laima Pauliukėnė pasidalins savo įžvalgomis apie darbuotojų paiešką.

  Po pranešimų vyks trumpi visų dalyvių prisistatymai bei tinklaveika praktiškai.

  ***

  Per daugiau nei 15 metų profesinės ir visuomeninės veiklos Lietuvoje bei pasaulyje Kotryna sukūrė tvirtą ryšių tinklą. Dėl jos pomėgio burti ir jungti žmones prieš keletą metų ėmė vis dažniau gauti kvietimus konferencijose ir mokymuose pasidalinti savo Networking’o patirtimi. Todėl sukūrė profesionalams skirtą paskaitą bei mokymus, kuriuose dalyvavę atranda naują požiūrio kampą, vertingų įžvalgų ir įkvėpimą sąmoningai auginti savo autentišką pažinčių ratą.

  Šiandien Kotryna yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė, teikiančio finansinę paramą mokslininkams, studentams ir entrepreneriams norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje. Prieš prisidedant prie šio fondo vystymo, beveik 6 metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Prieš grįžtant į Lietuvą Kotryna tris metus dirbo tarptautinėse organizacijose bei įmonėse Singapūre ir Malaizijoje.

  ***

  Renginio trukmė: 2 val.

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374  SEB bankas.