fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2017-05-25

  Renginio vieta: Mykolo Riomerio universitetas, Ateities g. 20, Vilnius

  Gegužės 25–26 d. VMA narės dalyvavo Azijos ir Europos susitikimo (angl. Asia–Europe Meeting, ASEM) konferencijoje „Moterų ekonominis įgalinimas: lygios galimybės darbo pasaulyje“ („Women’s Economic Empowerment: Creating Equal Opportunities in the World of Work“). Konferenciją organizavo Užsienio reikalų ministerija kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Mykolo Romerio universitetu.

  Konferencijos globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
  Renginio partneriai – Europos lyčių lygybės institutas ir Verslo moterų asociacija.

  Konferencijoje buvo diskutuojama lyčių lygybės, ekonominio moterų įgalinimo ekonominę moterų padėtį ir keitėsi patirtimi šioje srityje bei tarėsi kaip gerinti sąlygas moterims siekti ekonominės lygybės.

  Tai viena didžiausių tokio lygio konferencijų, kada nors vykusių Lietuvoje. Konferencijoje dalyvavo daug įžymių ir įdomių moterų – politikos, verslo, švietimo lyderių – iš įvairių pasaulio šalių (Singapūro, Indijos, Maltos, Šveicarijos, Filipinų, Japonijos, Portugalijos, Lenkijos ir kt.), tokių kaip Lakshmi Puri, Mari Kiviniemi, Madi Sharma ir kt.

  Verslo moterų asociacijos Valdybos pirmininkė Dalia Foigt-Norvaišienė moderavo konferencijos sesiją, skirtą moterų verslumui.

  VMA pakvietė kelių šalių atstovus papietauti „Rib room“ restorane. Tai buvo unikali galimybė iš arčiau pabendrauti su moterimis iš Vietnamo, Tailando, Šveicarijos, Latvijos, Britanijos, Filipinų, Japonijos, taip pat Asia Europe foundation atstovu iš Singapūro. Buvo užmegzti naudingi kontaktai su įvairių šalių moterų organizacijomis.