fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2022-12-20

  Renginio vieta: Lietuvos Nacionalinis Operos ir baleto teatras  ( A.Vienuolio g.1, Vilnius)

  Ispaniškos muzikos 2 dalių operetė “Sarsuela” – ispanų nacionalinis muzikinio teatro žanras, viename spektaklyje derinantis vokalinius numerius, dialogus ir šokį. Spektaklis sukonstruotas iš įvairių ispaniškų arijų ir dainų, atskleidžiančių ir personažų charakterius, ir siužeto vingius.

  Veiksmas vyksta nedidelio Andalūzijos miestelio šeimos tavernoje, apsuptoje jaukios žalumos ir šilumos. Joje skamba muzika, verda aistros, liejasi vynas, šokama… Tos muzikos abejingai negalima nei atlikti, nei klausyti – ji tiesiog neskambės. Joje turi pajusti pietų karštį, vyno skonį, tamsiaakės ispanės viliones. “Sarsuela” – tarsi tyro oro gurkšnis visiems, pavargusiems nuo šiandienos aktualijų. Joje bus saulės, šilumos ir tikrų jausmų, daug aistringos muzikos, tango ir flamenko šokių!

   

  2022 metų gruodžio 21 dieną Veslo moterų asociacijai – septyneri! 

  Regis, taip greit prabėgo šie septyni metai, bet, jei gerai pagalvoji, kiek daug per juos visko nutiko!… Kiek daug naujų veidų sutikom, tik vieni užsiliko ilgam ar net visiems laikams, o kiti tik praėjo pro šalį. Kiek daug naujų jausmų išgyvenom… Kiek daug naujų dalykų atradom…

  Skaičius 7 – vienas svarbiausių žmogaus gyvenime. Sakoma, kad jis simbolizuoja žinias, išmintį ir intelektą, tačiau taip pat tai yra ir užbaigto ciklo skaitmuo. 

  Ką tai reiškia mums? Tai reiškia, kad esame taške, nuo kurio prasideda mūsų naujasis ciklas – mums atsiveria naujos galimybės, nauji verslo santykiai ir potyriai! Ir tik nuo mūsų visų kartu priklausys, kur būsime dar po septynerių metų.

  Verslo moterų asociacijos stiprybė – bendrystė ir nuoširdus palaikymas. Mielos narės, puoselėkime šiuos dalykus ir toliau aukime kartu su savo organizacija. Džiaukimės buvimu kartu.

  Labai laukiame ir naujų narių iš įvairiausių Lietuvos kampelių!