fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2016-03-08

  Savo sėkmės istorijomis bei gyvenimiškais nutikimais dalinosi žinomos ir daug pasiekę moterys: leidėja, rašytoja ir jogos trenerė Eva Tombak, festivalio “Kino Pavasaris” direktorė Vida Ramaškienė bei „Radisson Blu Royal Astorija“ direktorė Jūratė Rudienė. Diskusijos moderatorė – Verslo moterų asociacijos Valdybos pirmininkė, advokatė Dalia Foigt-Norvaišienė.

  Ar lyderystė būna vyriška ir moteriška? Kokios savybės būdingos lyderiams? Kaip moterų lyderystė dera su šeima? Kas inspiravo didžiausius gyvenimo pokyčius?.. Šiltas ir jaukus susitikimas, į kurį susirinko apie penkias dešimtis moterų, be jokių abejonių taps tradiciniu kasmetiniu renginiu.

  Renginį organizavo viešbutis “Radisson Blu Royal Astorija” ir Verslo moterų asociacija.

  „Rezidor“ viešbučių grupė, kuriai priklauso ir viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, propaguoja „Women in Leadership“ programą, kurios misija – skatinti moteris siekti pačių aukščiausių karjeros viršūnių, eiti į verslą ir būti aktyviomis visuomenės narėmis.
  Verslo moterų asociacija, kurios vienas pagrindinių tikslų yra skatinanti moterų tarpusavio bendravimą, partnerystę ir savitarpio pagalbą, yra būtent ta organizacija, kurioje galima atrasti ne tik daugybę naujų galimybių, bet ir stiprų palaikymą, kai jo labiausiai reikia.