fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2018-12-12

  Renginio vieta: Lietuvos Nacionalinė Filharmonija, Aušros vartų g. 5, Vilnius

  Palydint besibaigiančius 2018-uosius, į Lietuvos nacionalinę filharmoniją susirinko beveik septyniasdešimt Verslo moterų asociacijos narių iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir kitų miestų. Pakylėtas ir šventinis renginys gražiai įprasmino šiuos visai Lietuvai tokius svarbius metus ir dar labiau subūrė mūsų organizacijos narius gražiai ir prasmingai draugystei.

  Koncertinė programa, kuri buvo dedikuota Lietuvos atkūrimo 100-mečiui „Taip niekas tavęs nemylės!” įprasmino lietuvių tautos kelią, nusidriekusį per paskutinius šimtą metų ir nužymėtą įvairiausiais, ne vien tik džiugiais įvykiais.

  Diriguojant Maestro Petrui Bingeliui, Kauno valstybinio choro atliekami gražiausi lietuvių kompozitorių choriniai kūriniai tematiškai derėjo su skaitovo aktoriaus Dainiaus Svobono išraiškingais tekstiniais intarpais. Tarsi būtume keliavę laiku – kartu su to laikmečio herojais džiaugėmės, juokėmės, tramdėme ašaras…

  Programos sumanytojas ir tekstų rengėjas Vidmantas Bartulis šio koncertinio projekto žanrą vadina laisvai traktuojama dokumentika, grįsta istorine-patriotine tematika. Programoje skambėję ištraukos yra paremtos tikrais faktais, įvykių aprašymais bei skaudžiais likimais. O subtiliai įterptas humoras, pasitelkiant mūsų dabartinėmis akimis labai linksmas tarpukario meto reklamas bei anekdotus, suteikė visai šiai „puokštei“ nepakartojamo žavesio…

  Renginio dalyvių laukė ne vienas siurprizas…

  Po koncerto turėjome galimybę susipažinti ir pabendrauti su Kauno valstybinio choro meno vadovu, vyr. dirigentu Petru Bingeliu bei aktoriumi Dainiumi Svobonu.

  Verslo moterų asociacijos Valdybos pirmininkė dr. Dalia Foigt-Norvaišienė pasveikino renginio dalyves, padėkojo už buvimą kartu ir, pratęsdama koncerto temą „Taip niekas tavęs nemylės!”, palinkėjo visoms dar daug daug meilės… Renginio dalyvės gavo mielas Verslo moterų asociacijos dovanėles.

  Jau ne pirmą, bet tikrai išskirtinę fotosesiją Lietuvos nacionalinės filharmonijos patalpose mums surengė charismatiškasis buvęs JAV Baltųjų Rūmų fotografas Ludo Segers!

  Meilės temą pratęsė mūsų narė Alma Ziziliauskienė, kartu su savo šokių partneriu be galo nustebinusi jausmingu rumba…

  O didžiulis įspūdingas konditerijos gaminių įmonės „Bijola“, kurios savininkė Jolanta Valaikienė taip pat yra mūsų narė, dovanotas tortas pasipuošė trimis fejerverkais – lygiai tiek, kiek metų jau visai netrukus,  gruodžio 21 d., sukaks Verslo moterų asociacijai.