fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2023-03-08

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  Pavasaris, kaip ir kasmet, mums moterims, atnešė šventę – Tarptautinę MOTERS dieną. Kovo 8-oji per daugybę metų buvo įvairiai minima: švenčiama, nuvertinama, intriguojanti, patraukianti dėmesį. Kaip ir MOTERIS – silpna ir stipri, atidi ir išdidi, pasiaukojanti ir griežta… Nenuspėjama, nes ji MOTERIS. Ji LYDERĖ sau, savo verslui, savo aplinkai. Lyderystė neturi vienintelio apibrėžimo. Vieni lyderiai mus lydi, paskui kitus sekame. Tai kokia gi yra MOTERIS-LYDERĖ?

  Pirmojoje renginio dalyje ir kalbėjomės apie visa tai. Diskusijos „Moters lyderystės paslaptis“ svečiai – Rūta Prusevičienė (Vilniaus filharmonijos direktorė), Vilija Radzvilavičienė (viešbučių Radisson Blue Royal Astorija ir Park Inn direktorė), Odeta Bložienė (restoranų tinklo „Jurgis ir drakonas“ vadovė), Rolandas Juraitis (koučingo profesionalas, verslininkas) – dalinosi savo mintimis, kvietė susimąstyti, skatino nepamiršti vertinti tai, ką turime… Diskusiją moderavo viena iš mūsų asociacijos steigėjų, advokatė Dalia Foigt-Norvaišienė.

  Antroje renginio dalyje grožėjomės tango iš arti. Su Carlos Rodrigez (2021m. Europos  tarptautinio  Argentinietiško tango čempionato Miunsteryje čempionas) šoko mūsų asociacijos narė, viena iš steigėjų Alma Ziziliauskienė. Aplodismentai ir susižavėjimo šūksniai aidėjo stebint Almos pasirodymą. Po to mūsų svečias Carlos visas renginio dalyves pakvietė išbandyti  Argentinietiško tango viliones – susipažinome su Chacarera šokiu.

  Šventinė viešbučio Radisson Blue Royal Astorija aplinka, gurmaniška vakarienė, rėmėjų dovanėlės bei gėlės sukūrė ypatingą laiką sau. Labai šventiškai, įdomiai ir gurmaniškai paminėjome šią TARPTAUTINĘ MOTERS DIENĄ!

  Susitikome. Patyrėme. Džiaugėmės buvimu drauge.