fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2016-03-21

  Vilniaus vizija – kokia ji?
  Kaip bus pertvarkomi vaikų namai? Kur ir kiek Vilniuje turėsime baseinų? Kur atsiras nauji dviračių takai ir net japoniškas sodas?

  VMA tradiciniame susitikime viešėjusios Savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė bei jos komandos narė, investicinių projektų valdymo skyriaus vedėja Lina Melianienė pristatė prioritetines Vilniaus miesto Savivaldybės veiklos sitis, papasakojo apie konkrečius, visiems vilniečiams aktualius investicinius projektus, atsakė į gausius susitikimo dalyvių klausimus.

  Pasak miesto Savivaldybės administracijos vadovės, tiesiogiai bei per pavaldžias savivaldybės įmones ji vadovauja daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Miestui ji skiria visą savo darbo laiką ir laisvalaikį, stengiasi įsigilinti į visas gyventojų problemas. Tad ir verslo moteris p. Alma Vaikunskienė paskatino būti aktyviomis ir drąsiai kreiptis į Savivaldybę su pačiais įvairiausiais klausimais bei pasiūlymais, dalyvauti konkursuose į Savivaldybės valdomų įmonių valdybas ir pan. Taip pat ji pažadėjo ir ateityje verslo moterų auditorijai pristatyti sostinės aktualijas.