fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2023-12-06

  Renginio vieta: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

  Kviečiame į tradicinį šventinį vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Klausysime ir grožėsimės opera „Bohema“.

  Teatras šią operą pristato taip:

   

  „2006 m. Kongresų rūmuose parodyta G. Puccini Bohemos premjera (dir. Gintaras Rinkevičius, rež. Dalia Ibelhauptaitė, scenografas Dirk Bird ir kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius) sulaukė ypatingo pasisekimo, kūrėjus, oficialiai vadintus Vilnius City Opera, netgi imta vadinti bohemiečių vardu. Tuomet Bohema su didžiule sėkme buvo parodyta daugiau nei 40 kartų! Šis G. Puccini operos pastatymas tapo unikaliu spektakliu, savotišku reiškiniu, legenda Lietuvos operos istorijoje. Prabėgus 15 metų, pastatymo idėjos ir estetika tebėra įspūdingos ir įkvepiančios, tad LNOBT kartu su bohemiečiais kūrėjais sumanė atgaivinti spektaklį mūsų scenoje. Pirmieji premjeriniai pasirodymai įvyko 2021 vasarą festivalyje LNOBT Open Valdovų rūmų kieme, o dabar kviečiame į bohemiečių Bohemą, atgijusią mūsų teatro scenoje“.

   

  Metai tiesiog praskrieja, o prisiminimuose lieka tik geros emocijos, grožio pojūtis, užburiantys garsai bei jauki bendrystė. Mes tikime, kad rasi laiko šventei ir kviečiame kuo skubiau rezervuoti bilietą į šį renginį.

   


  Maloniai primename, kad už dalyvavimą renginyje sumokama iš anksto pavedimu į Asociacijos sąskaitą: Verslo moterų
  asociacija, kodas 304154454, a/s nr. LT50 7044 0600 0807 0374 SEB bankas.