fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2019-11-18

  86400 Eur kasdien į Jūsų sąskaitą… Ir išleidžiate, kur norisi. Bet kas per dieną neišleista, nesusitaupo – tiesiog išnyksta.  Ir taip kasdien, tačiau bet kurią dieną be jokio išankstinio perspėjimo tai gali baigtis. Nepasinaudojai vakar, o rytoj gal jau tokios galimybės nebeturėsi… Kaip elgtumėtės su šiais pinigais?..

  86400 – šis magiškas skaičius nuskambėjo jau pačioje pabaigoje seminaro, kurį vedė lektorius Laurynas Pečkaitis,  „Intelektinio Kapitalo Ugdymas” direktorius, „Svajonių mokyklos” vadovas, karjeros konsultantas, koučingo specialistas (ICF), NLP ir eneagramos praktikas ir meistras.

  Užsiėmimo metu į laiko planavimą pažvelgėme netradiciškai. Kiekviena dalyvė išsigrynino ir užrašė savo gyvenimo misiją ir pamėgino susiplanuoti artimiausią savaitę taip, kad į ją “tilptų” visi jos trokštami gyvenimo “vaidmenys”: kaip įmonės vadovės, kaip motinos, dukters ar tiesiog moters…

  O jei į skaičių 86400 pažvelgsime ne kaip į pinigus, o kaip į sekundes paroje?..

  Tai iškart priverčia susimąstyti: ar tikrai turiu pakankamai laiko paroje, kad jį švaistyčiau? Kur aš einu? Ar einu ten, kur man norisi eiti? Ar darau tai, ką noriu daryti? Ar yra darbų arba pareigų, kurios mane vargina? Ką turiu pakeisti savo gyvenime, kad mano kelias vestų mano misijos link – nors po truputį kasdien?

  O renginio pabaigoje NVO “Vaikų linija” projektų koordinatorė Elvyra Vilkienė pristatė savo atstovaujamos organizacijos misiją – padėti vaikams, kurie susiduria su bendravimo ar patyčių problemomis arba tiesiog neturi, su kuo pasikalbėti jiems svarbiais klausimais… Išgirdome, kokia prasminga yra “Vaikų linijos” veikla ir kuo galėtume prisidėti prie šios veiklos sėkmingo vystymo.