fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2020-01-15

  Renginio vieta: Viešbučio VILNIA restoranas UPĖ, Maironio g. 1

  2020 m. sausio 15 d. įvyko pirmas 2020 metais Verslo moterų Kontaktų renginys, kurio metu mokėmės kaip efektingai per kuo trumpesnį laiką prisistatyti ir kokie įrankiai taikomi tinklaveikoje.

  Pranešime tinklaveikos (“networking”) tema sužinojome, kaip veikia pagrindiniai tinklaveikos įrankiai ir kaip juos galėtume panaudoti savo verslo tikslams pasiekti. Didelis ačiū pranešėjui Andriui Jarašiūnui už pasidalintas tinklaveikos žinias ir praktikas, kurias po pranešimo turėjome puikią galimybę pritaikyti Kontaktų mugės metu.

  Apie pranešėją: Naujos NLP trenerių kartos Lietuvoje atstovas, kurio kompetencijas patvirtina dviejų tarptautinių organizacijų NLP trenerio licencijos ir įgyvendinti išskirtiniai projektai. Su kolega sukūrė finansinius įgūdžius lavinantį žaidimą „Money Gym“ ir įgyvendino socialinį Asmeninių finansų valdymo įgūdžių lavinimo projektą Lietuvos mokyklose. Autorinė programa „Koučingo vakarai“ buvo pirmieji vakariniai koučingo užsiėmimai ir išaugo į Kauno Koučingo Klubą, kurio nariais ir dalyviais per 5 metus buvo virš 200 žmonių. Organizavo arba skaitė pranešimus tarptautinėse Koučingo ir NLP konferencijose Lietuvoje. Šiuo metu specializuojasi NLP pritaikymu versle ir verslo procesuose. Išleido keletą knygų apie NLP ir specialų įgūdžių treniruoklį pardavėjams bei derybininkams “14 prieštaravimų įveikimo strategijų”.

  Kontaktų mugės metu kiekviena dalyvė turėjo 1 min “eterio”. Gausus dalyvių būrys pristatė save, savo veiklą, idėjas ir poreikius, dalinosi rekomendacijomis ir kontaktais. Buvo išnaudota kiekviena akimirka plečiant savo tinklaveikos ratą. Juk kartais tereikia pasidalinti informacija ir atsakymas ateina visai netikėtu būdu. Esame stipri bendruomenė, kurioje viena kitai galime daug kuo pagelbėti, todėl šio renginio metu pažinome viena kitą geriau!