fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-03-10

  Š. m. kovo 10 d. 15.00 val. Verslo moterų asociacijos narės dalyvavo renginyje “Kariuomenė v. s. verslas – ko galime pasimokyti vieni iš kitų?”,
  kurio pranešėja buvo išskirtinis VMA svečias – Lietuvos Respublikos kariuomenės kapitonė Greta Žiliūtė-Kohout.

  Save Greta pristato kukliau: “tarnauju Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgose, Vilniaus rinktinėje kuopos vade. “,
  bet renginio metu įsitikinsime, kad tai nėra taip kuklu ir kiek lyderystės, vadybos ir  vadovavimo kitų įgūdžių reikia būnant kariuomenėje.

  Renginio metu LR kariuomenės kapitonė Greta Žiliūtė-Kohout supažindino su kariuomenės samprata ir struktūra, pasidalino savo asmeninės karjeros kariuomenėje iššūkiais ir pasiekimais, pasidalino įspūdžiais iš misijos Malyje, kur praleido vienus metus.

  Diskusijų metu aptartos motyvacijos, disciplinos, lyderystės, nuolatinio tobulėjimosi naudą ir dar daug kitų dalykų, kurie būtini kariuomenėje ir lygiagretūs versle. Ypatingas dėmesys skirtas sprendimų priėmimui ‘čia ir dabar’ principu.

  Vertinga patyriminė Gretos įžvalga ” Iššūkiai – ne visus juos reikia įveikti, kartais galima juos apeiti” primena apie prioritetų, laiko ir pastangų santykio įvertinimą.

  Dėkojeme Gretai Žiliūtei-Kohout už puikų pranešimą!