fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-02-17

  Visų krizių metu vadovai susiduria su įvairiais iššūkiais, kurių pirmasis būna socialinės terpės palaikymas. Socialinė krizė pasireiškia anksčiausiai, kuomet įsivertinama kas esame ir kaip veikiame kartu.

  Š. m. vasario 17 dieną Verslo moterų asociacijos narės susitiko renginyje, kurio metu gvildenome tokius klausimus kaip vadovavimas krizės metu, su kokiomis lyderystės problemomis susiduriame, ko krizės metu labiausiai reikia tikram lyderiui, kokios yra priemonės ir galimybės priimti krizės iššūkius.

  Diskusijos metu buvo išklausytas Beno Sherwoodo (Ben Sherwood) pranešimas tema “Kaip vadovauti krizės ir sparčios kaitos metu?”. Buvęs kelių „Disney“ įmonių vadovas Benas Sherwoodas, vadovavęs 12 mlrd. dolerių vertės verslui ir kasmet buvęs atsakingu už 25 tūkst. valandų kūrybiško turinio kūrimo. Benas kalbėjo apie tai, kas šiandien aktualu kiekvienam iš mūsų – kaip būti lyderiu ir vadovu besikeičiančiame pasaulyje, kaip priimti naujoves ir kaip elgtis kritinėmis akimirkomis.

  Didelis ačiū diskusijos moderatorei VMA Valdybos prezitentei Verutei Vitkevičienei už puikiai pristatytą temą ir interaktyvias dirbtuves, kurių metu nagrinėjome tokius klausimus kaip kokių įpročių tenka atsisakyti krizės atveju, kaip aktyvinti komandą, įsivertinti realią padėtį ir atlikus analizę kokius įrankius pritaikyti, kad kliūtys virstų galimybėmis.