fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2023-02-08

  Renginio vieta: Courtyard Vilnius City Center (Rinktinės g. 3, Vilnius)

  Verslo vystymas – pagrindinis kiekvieno vadovo, stovinčio už įmonės vairo, tikslas.

  Pastaraisiais metais nuolatiniai globalūs, valstybiniai, energetiniai iššūkiai palietė visus – tiek verslus, tiek ir jų klientus bei vartotojus. Kintant situacijai rinkoje, kintant klientų ir vartotojų poreikiams bei problemoms, auga įtampa versle: kaip išlaikyti konkurencinį pranašumą, kaip kurti vertę klientams tam, kad verslas generuotų pajamas – ne stotų, o tvariai augtų?

  Lina Armaitytė, verslo konsultacijų įmonės “Impact Advisory” bendrasavininkė, koučerė, savo pranešime kalbės apie tai, kas yra tie esminiai elementai versle, kurie leidžia išlaikyti verslo konkurencingumą ir aktualumą rinkoje.

  Didžiausia pranešėjos Lina Armaitytės motyvacija – suprasti verslininkų iššūkius, problemas, su kuriomis jie susiduria ir pateikti jiems sprendimus, galinčius suteikti taip trokštamą proveržį. Būtent tai labiausiai jai patinka: susitikti su naujais žmonėmis, susipažinti su naujais verslais ir rasti atsakymus, kurie padėtų jiems tvariai ir atsakingai siekti savo tikslų.

  Kaip teigia Lina, visi verslo žmonės turi teisę į paprastus, prieinamus ir veiksmingus įrankius, leidžiančius augti tvariai ir lengviausiu įmanomu keliu.