fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2019-04-03

  Renginio vieta: „Moller Auto Keturi žiedai” Audi centras, Ukmergės g. 252, Vilnius

  Kur link juda automobilių pramonė? Kaip ją paveikė dyzelio skandalas? Ar jau užplūdo mūsų kelius hibridiniai ir elektriniai automobiliai? Ką pasaulio ekonomikai reiškia autonominių automobilių atsiradimas? Šios milžiniškos ekonomikos šakos viziją iki 2050-ųjų, kuri pagrįsta teiginiu, jog automobilių ir jų serviso paslaugų pardavimo pramonė transformuosis į judumo (mobilumo) sprendimus teikiančią pramonę, pristatė UAB “Ecodriving LT” vadovė Vaida Balčiūnienė.

  Pokyčiai nesustabdomi ir jau vyksta, tačiau vairuoti dar tikrai teks. Todėl Artūras Pakėnas, UAB „Ecodriving LT“ lektorius, saugaus vairavimo ir ekovairavimo treneris, vairavimo koučingo specialistas, autorinės laidos „Prie vairo“ radijo stotyje Gold FM vedėjas, papasakojo, ką reikia žinoti, nutikus eismo įvykiui arba radus apgadintą automobilį. Kaip nepasimesti, įvykus eismo įvykiui? Kaip teisingai elgtis, jei tik apgadintas turtas ir, jei įvykio metu nukentėjo žmonės? Kaip nebūti apkaltintam pabėgimu iš eismo įvykio vietos? Kaip tinkamai užpildyti eismo įvykio deklaraciją?

  Renginio desertui –  vos 2019-ųjų kovo mėn. Lietuvą pasiekusio pirmojo vien tik elektra varomo Audi visureigio Audi e-tron pristatymas!  Moderniausios automobilinės technologijos ir stebina, ir džiugina… Galbūt dar reikia šiek tiek laiko apsiprasti su mintimi, kad vidaus degimo varikliai palengva perleidžia turėtas pozicijas elektra ir kitais – alternatyviais ir tvaresniais – energijos šaltiniais varomiems varikliams. Bet tai tik laiko klausimas…

  Renginio dalyvius maloniai priėmė Audi atstovai Vilniuje UAB “Moller Auto Keturi Žiedai”. Dėkojame šio jaukaus salono vadovei Laimai Gatelienei ir visai Audi komandai!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  *****

   

   

  UAB “Moller auto Keturi žiedai” yra oficialus Audi automobilių importuotojas. Lietuvoje bendrovė dirba jau daugiau, kaip 20 metų. Čia parduodami ir nauji, ir naudoti Audi automobiliai.

      *****

   

   

  UAB “Ecodriving LT” yra saugaus ir efektyvaus vairavimo mokymų įmonėms organizatorė. Mokymų programos sukurtos, remiantis pažangiausia ES šalių praktika ir yra skirtos visiems, vairuojantiems lengvuosius automobilius, sunkiojo transporto vairuotojams profesionalams, vairavimo instruktoriams bei egzaminuotojams. Įmonės veikla vystoma devintus metus, o jos geografija apima Lietuvą, Latviją, Estiją ir Sakartvelą. Taip pat organizuojami edukaciniai-pramoginiai vairavimo renginiai įmonėms (darbuotojų kolektyvams, įmonės partneriams). Daugiau informacijos galite rasti mūsų interneto svetainėje čia>>