fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-04-14

  Š. m. balandžio 14 dieną įvyko renginys tema „Galimybės saugiai keliauti“ su charizmatiškomis, aktyviomis ir energingomis pranešėjomis:
  Žydrė Gavelienė yra Estravel Vilnius American Express kelionių centro vadovė, kuri orientuota tik į aukštos kokybės klientų aptarnavimo paslaugas keliautojams visame pasaulyje, taip pat yra ilgametė Lietuvos Respublikos Turizmo rūmai prezidentė.
  Juratė Rudienė – viešbučio Radisson Kaunas (Park Inn By Radisson Kaunas) direktorė ir VMA Valdybos narė.
   
  Renginio metu sužinojome kokios yra galimybės keliauti šiemet ir ar yra saugių būdų keliauti ir patikimų krypčių.
   
  Kelionių planavimas pastaruosius metus yra dėl pandemijos pakoreguotas ir bet kuriam planuojančiam keliauti būtina atkreipti dėmesį apie galiojančius reikalavimus savo šalyje ir toje, į kurią vykstama. Renginio metu išsamiai buvo pristatyta ir išdiskutuota:
  – kas yra imuniteto pasai
  – kas yra žaliasis sertifikatas
  – testavimas: kur, kada, kaip testai daromi
  – sienų atvėrimas: kas vyksta pandemijos metu ir kas planuojama
  – kas yra viešbučių saugumo protokolas ir kaip jis adaptuojamas
  – viešbučių paslaugų lankstumas kliento atžvilgiu
   
  Didelis ačiū Žydrei Gavelienei ir jos kolegai Donatui Kaminskui už Verslo moterų asociacijos narių supažindinimą su kelionių galimybėmis, paskatinimą keliauti ir už visus atsakymus, pateiktus diskusijų metu.
   
  Didelis ačiū Jūratei Rudienei už išsamią viešbučių rinkos apžvalgą ir už paskatinimą nebijoti planuoti trumpas keliones ir pasinaudoti viešbučių paslaugomis, nes šiuo metu viešbučiuose” pusryčiai į lovą jau nebe prabanga”.
   
  Verslo moterų asociacija ragina stebėti naujienas apie keliones https://www.estravel.lt/ puslapyje ir užsisakyti jų naujienlaiškį,
  o planuojantiems trumpas išvykas būtinai apsilankyti Radisson Kaunas viešbutyje: https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/park-inn-kaunas