fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2017-02-20

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  Šis Verslo moterų asociacijos susitikimas buvo skirtas prasmingiems pokyčiams – juk artėjantis pavasaris visuomet įgalina norą atgimti ir tobulėti…

  Verslininkas, verslo konsultantas, politikas, fizikos ir matematikos mokslų daktaras Aleksandras Abišala savo pasisakymą pradėjo klausimu, ar dauguma iš dalyvaujančių susitikime verslininkių, įmonių savininkių turi aiškiai aprašytą savo veiklos strategiją? Pakilus vos kelioms rankoms, pokalbis natūraliai pakrypo link strategijos apibrėžimo teoriniu aspektu. A.Abišala pateikė svarius argumentus, pagrindžiančius strateginio planavimo svarbą kiekvienai įmonei ar organizacijai, siekiant veiklos efektyvumo.  VMA narės ypač susidomėję gilinosi į strategijos kūrimo procesus, informacijos pilnaverčiam planui surinkimo prielaidas ir praktinius pavyzdžius.  Prezentacijos eigoje užsimezgė gan įdomi diskusija apie darbuotojų įtraukimą į strategijos vystymo procesą bei vadovo kompetencijas,  diegiant ar lanksčiai adaptuojant ilgalaikius planus, besikeičiant verslo sąlygoms.

  Pokyčių temą tądien tęsė antroji pranešėja – VMA narė Lina Lukinienė, profesionali verslo konsultantė, ilgą laiką dirbusi Finansų sektoriuje. Jos pranešimas buvo labiau skirtas asmeniniam tobulėjimui , investicijai į savo gerą savijautą bei sveikatą.

  Aromaterapija –  alternatyviosios medicinos kryptis, kuomet gydoma eteriniais aliejais ir kitomis aromatinėmis medžiagomis.  Lina jau kurį laiką ypač domisi aromaterapiniu gydymu, tad nuoširdžiai pasidalino savo atradimais su kitomis Asociacijos narėmis. Susitikimo dalyvės turėjo išskirtinę progą pajausti grynuosius pipirmetės, šalavijo ar ypatingąjį frankincense eterinius aliejus, sužinoti apie unikalias eterinių aliejų savybes, jų panaudojimo galimybes, aliejų mišinius skirtingiems sveikatinimo poreikiams.

  Susitikimui skirtas laikas ištirpo nepastebėtai greitai… Narės skubėjo grįžti prie kasdienės veiklos, tačiau skirstėsi, kaip visuomet, pasisėmę naujų idėjų, įkvėpimo ir prasmingai praleidę vieno mėnesio pirmadienio pietus bendraminčių rate.

  SPAUSKITE IR ATSISIŲSKITE Linos Lukinienės parengtą eterinių aliejų pristatymą bei patarimus, kaip pasinaudoti jų savybėmis sveikatinimo tikslais.