• Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2020-02-26

  Renginio vieta: Viešbutis Parkinn by Radisson, K. Donelaičio g. 27, Kaunas

  Renginio laikas: 15:00

  Renginio kaina: 12.00 Eur nariams, 22.00 Eur svečiams

  Registracija baigiasi šiandien

  Renginys apie tai, kodėl vienų organizacijų veiklos tampa ilgalaikėmis, o kitos veiklą baigia nepasiekusios finišo.

  -Kokie yra sėkmės receptai?

  -Kaip tikslo įvardinimas įtakoja organizacijos veiklą?

  -Kokią strategiją pasirinkti?

  Atsakyti į šiuos klausimus mums padės Simono Oliverio Sineko pranešimas “Begalinis ir baigtinis žaidimai” video formate su vertimu į lietuvių kalbą.

  Simonas Oliveris Sinekas yra britų ir  amerikiečių autorius, motyvacijos pranešėjas. Jis yra penkių knygų, įskaitant „Start With Why“ ir „The Infinite Game“, autorius. Pastaroji knyga 2019 metais laimėjo Goodread CHOISE Awards nominacijoje Best Business Books.

  Tolimesnę diskusiją ves Verutė Vitkevičienė. VMA Prezidentė, PLK (Pasaulinė lyderystės konferencija) Lietuvos padalinio valdybos narė ir VšĮ “Versli Lietuva” mentorė.

  Renginio metu ne tik žiūrėsime video įrašą, bet diskutuosime apie organizacijos gyvavimą, kalbėsime, kaip svarbu pasirinkti tinkamą tikslą bei kitus organizacijoms svarbius dalykus ir žinoma …tiesiog maloniai bendrausime .

  Pasinaudokite šia unikalia galimybe išgirsti S. O. Sineko video įrašo, kadangi šio įrašo niekur kitur nerasite!

  *****

  Renginio trukmė: 2 val.

  Į renginio kainą įskaičiuoti užkandžiai ir kava.

  ***

  Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  Išsamesnę informaciją apie dalyvavimo VMA renginiuose tvarką rasite  šio renginio aprašymo puslapio viršuje paspaudę mygtuką INFORMACIJA DĖL DALYVAVAIMO RENGINIUOSE.