fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2019-03-18

  Renginio vieta: Viešbučio VILNIA restoranas, Maironio g. 1

  Kodėl asmeninė misija turi būti dominuojanti motyvacija tarp pokyčio valdymo komandos narių? Kodėl pasiekiami gali būti tik tie tikslai, kuriuos žmogus pats sau išsikelia? Kaip kintančioje organizacijoje tvyrančią nežinomybės atmosferą paversti stiprybe, pokyčio komunikacijoje išryškinant kvietimo į nuotykį elementą?

  Visų tautų ir kultūrų mitai kalba apie teigiamą pokyčių įtaką žmogaus gyvenimui. Bondo mitas – ne išimtis. Renginio pranešėjas Bernardas Gailius, pasitelkus mito ir mitologijos įvaizdžius, pasakojo, kaip rasti naujų būdų valdyti pokytį ir jo komunikaciją tiek savo organizacijos viduje, tiek kitose srityse ar net pritaikyti šiuos dėsnius asmeniniame gyvenime.

  Netikėtos paralelės renginio dalyves privertė susimąstyti ir iššaukė aktyvią diskusiją.

  Pranešėjas – Bernardas Gailius, politikos apžvalgininkas, lektorius ir saviraiškos konsultantas. Knygų „Džeimsas Bondas. Mitas ir politika“ (2017) ir „Teisingas gyvenimas“ (2019) autorius.

  Renginio metu taip pat buvo pristatyta tarptautinė moterų organizacija European Women‘s Management Development International Network. Jos vadovė Aušra Gaivenienė papasakojo apie  šios organizacijos tikslus, veiklą ir pakvietė bendradarbiauti bei dalyvauti tarptautiniuose projektuose.