fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2016-10-24

  Verslo moterų asociacijos iniciatyva 2016 m. spalio 24 d. Kaune vyko Verslo moterų asociacijos narių ir verslių moterų iš Kauno susitikimas su Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Sigitu Šliažu bei Plėtros programų ir investicijų skyriaus atstove Sonata Senkiene.

  Diskusijoje, kurią moderavo Verslo moterų asociacijos Valdybos pirmininkė dr. Dalia Foigt-Norvaišienė, buvo paliesti aktualūs Kaunui ir jo visuomenei, o taip pat verslui, klausimai. Pašnekovai pristatė Kauno miesto vystymo viziją ir konkrečius projektus iki 2020-ųjų metų – pastaruoju metu Kaune planuojama arba jau vykdoma apie 60 investicinių projektų. Didžiausios investicijos nukreipiamos į viešosios infrastuktūros, susisiekimo, aplinkosaugos sektorių vystymą.

  Buvo pristatyti tokie projektai, kaip S.Dariaus ir S.Girėno stadiono rekonstrukcija, Koncertų ir kongresų rūmų bei Nacionalinio mokslo ir inovacijų centro statyba, Kauno autobusų stoties renovacija, aviacijos bazės Aleksote pritaikymas viešai infrastruktūrai, verslo centrų projektai.

  Kaune kasmet skiriama vis daugiau lėšų ir verslo startuolių finansavimui.

  Kalbant apie tvaraus miesto vystymą, buvo paminėta, kad Kauno autobusų parką planuojama papildyti suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomais autobusais, numatoma plėsti elektromobilių įkrovimo stotelių tinklą, o taip pat bus tiesiami nauji dviračių takai – visos aplinkosauginės priemonės bus diegiamos kompleksiškai ir darniai.

  Susitikimo pabaigoje verslo moterys turėjo galimybę pristatyti savo verslus ir užmegzti naudingus kontaktus. Daugelis minėjo, jog tokie renginiai visapusiškai naudingi ir naujų žinių, ir ryšių praplėtimo klausimais.

  Susitikimas vyko viešbutyje  „Park Inn by Radisson Kaunas”.