fbpx
  • Lietuvos
   • English
 • login

 • Renginio data: 2018-01-22

  Renginio vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija", Didžioji g. 35/2, Vilnius

  Verslo moterų asociacija priėmė dvi garbingas viešnias diplomates: Estijos ambasadorę Lietuvoje Jana Vanaveski bei J.D. Karalienės Didžiosios Britanijos ambasadorę Claire Lawrence.

  Ambasadorės pasidalino mintimis apie savo karjeros kelią, darbo įvairiose šalyse iššūkius, kliūtis ir išbandymus siekiant diplomatinės karjeros ir dirbant joje, apie karjeros ir šeimos derinimo subtilybes.

  Estijos Nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski

  Jungtinės Karalystės ambasadorė Claire Lawrence

  Ambasadorė Claire Lawrence pasidalijo savo kaip jaunos diplomatės ir mamos patirtimi, papasakojo apie ambasados darbą, darbuotojus, diplomato kasdienybę. Ambasadorė Claire yra dirbusi ir Kinijoje – ji papasakojo, kaip moters diplomatės pozicija yra traktuojama įvairiose šalyse.

  Estijos ambasadorė Jana Vanaveski sužavėjo moteris nuoširdžiai papasakodama, kaip ji pradėjo savo diplomatinę karjerą, būdama labai jauna, atstovaudama savo šalį ekonomikos srityje, ir kaip vėliau ji tapo ambasadore. VMA narių nuomone, ji yra “gimusi” būti diplomate.

  Buvo labai įdomu išgirsti ambasadorių įžvalgas ir mintis nuoširdžioje ir jaukioje privačioje aplinkoje. Planuojame tęsti tradiciją ir surengti daugiau susitikimų su moterimis diplomatėmis, yra ko iš jų pasimokyti.