fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2022-05-25

  Renginio vieta: Courtyard Vilnius City Center (Rinktinės g. 3, Vilnius)

  AAA Law kvietė VMA nares pagilinti žinias ir pasiklausyti pranešimo tema:
  „Intelektinės nuosavybės praktika: vakar, šiandien ir rytoj“.

  Šio pranešimo metu susipažinome kas buvo kuriama, registruojama ir saugoma anksčiau, kas yra kuriama, registruojama ir saugoma šiandien ir kaip viskas keičiasi. Susitikimo metu sužinojome:
  – kodėl svarbu ir naudinga apsaugoti intelektinę nuosavybę,
  – taip pat išgirsime apie prekių ženklų apsaugos galimybes,
  – kokią paramą gali gauti mažos ir vidutinės įmonės, norinčios apsaugoti savo intelektinės nuosavybės teises ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje ar užsienyje.


  Pranešimą skaitė ir savo ilgamete praktine patirtimi pasidalino AAA Law ekspertė partnerė ir patentinė patikėtinė Aušra Pakėnienė.
  Pranešėja specializuojasi prekių ženklų ir dizaino teisių apsaugoje ir gynime, konsultuoja klientus dėl intelektinės nuosavybės apsaugos ir dalyvauja ginčuose, ginant teises į ją. Klientai vertina Aušrą dėl puikaus savo srities išmanymo, analitinio loginio mąstymo ir sąžiningo jų interesų atstovavimo. Kolegos vadina ją „prekių ženklų guru“.

  Aušra turi daugiau nei 20 metų patirtį registruojant prekių ženklus ir pramoninį dizainą, ruošiant atsakymus į patentų biurų ekspertų paklausimus, konsultuojant klientus intelektinės nuosavybės teisių apsaugos ir gynimo klausimais, atstovaujant ginčuose dėl prekių ženklų, dizaino ir patentų Valstybiniame patentų biure, Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyboje ir teismuose.