fbpx
  • Lietuvos
 • login

 • Renginio data: 2021-02-03

   

  Vasario 3 d. VMA Narė, gydytoja Rima Balanaškienė nuotoliniu būdu skaitė pranešimą ypač aktualia šiai dienai tema – „Imunitetas: stebuklų (ne)būna? Ką reikia žinoti apie COVID-19 vakcinas Lietuvoje?”.

  Pranešimo klausytojos susipažino su taip dažnai naudojamos sąvokos “imunitetas” svarba mūsų gyvenime – kodėl jis 45 proc. stipresnis negu pas vyrus, kuri kraujo grupė linkusi sirgti dažniau ir kodėl, kas yra imunoglobinai ir kuo geri beta gliukonai. Taip pat išsamiai apžvelgta COVID-19 vakcinų skirtumai tiek savo sudėtimi, jų veikimo principai. Dalyvės  išgirdo naujausią žinomą informaciją apie vakcinavimą Lietuvoje.

  Verslo moterų asociacija yra atsakinga ir rūpinasi savo narių gerove ir yra labai dėkinga šio pranešimo vedėjai Rimai Balanaškienei.

  Didelė pagarba pristatyti ir klausytis verslios moters pranešimo, kuri  2016 m. pelnė Ūkio ministerijos įsteigtą „Verslios moters 2016″ apdovanojimą, 2018 metais tapo pirmąja Rytų Europos verslininke, patekusi į konkurso „EU prize for Women Innovators” finalą, o 2020 metais buvo vienintelė moteris finalininkė „CPhI Pharma awards” apdovanojimuose, Metų vadovės (Excellence in Pharma: CEO of the Year) nominacijoje.

  Didelis ačiū gyd. Rimai Balanaškienei už duotą patarimą mums visoms dalyvėms:

  “Labai svarbu atkreipti dėmesį, kada rytais liūdna, jaučiami nuolatiniai be priežastiniai galvos skausmai, jaučiamas nenoras dirbti ar neaiškus susirezinimas, pyktis viduje, – būtinai reikia save stebėti ir nepraleisti tokių dalykų ir pirmiausia suteikti sau pagalbą – eiti p a i l s ė t i .”